|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zvezdice ispod nadimka
8.1.2010 20:47:59   
Daca88
Neznam da li ovo pisem na dobru temu,ali ja imam neki problem,neznam da li to samo ja vidim,da se samo meni tako prikaze,ili svi tako vide.Meni su pre nekoliko dana nestale zvezdice,nestali su mi brojevi objava,nema mi statusa da li sam prisutna ili odsutna,ne pise mi iz kojeg sam grada,ni od kada sam clan.Znaci sve ono sto vi imate i sto vama pise meni uopste ne pise.Nisam nista dirala,cackala,namestala drugacije,to je jednostavno samo od sebe nestalo i vise se uopste ne prikazuje.Sta da radim?

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zvezdice ispod nadimka
8.1.2010 23:56:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Daca88

Neznam da li ovo pisem na dobru temu,ali ja imam neki problem,neznam da li to samo ja vidim,da se samo meni tako prikaze,ili svi tako vide.Meni su pre nekoliko dana nestale zvezdice,nestali su mi brojevi objava,nema mi statusa da li sam prisutna ili odsutna,ne pise mi iz kojeg sam grada,ni od kada sam clan.Znaci sve ono sto vi imate i sto vama pise meni uopste ne pise.Nisam nista dirala,cackala,namestala drugacije,to je jednostavno samo od sebe nestalo i vise se uopste ne prikazuje.Sta da radim?


..draga jesi sigurna da si u tom momentu bila prijavljena ? user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zvezdice ispod nadimka
9.1.2010 0:02:06   
Nensi*
Daco,ovo sam i ja primetila kod tebe pre par dana,a ne znam zasto je to tako...Valjda ce se javiti neko ko zna...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zvezdice ispod nadimka
9.1.2010 10:15:58   
Lu
Prenjela sam Dacin post u problemi na RR.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zvezdice ispod nadimka
10.1.2010 15:15:11   
Daca88

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Daca88

Neznam da li ovo pisem na dobru temu,ali ja imam neki problem,neznam da li to samo ja vidim,da se samo meni tako prikaze,ili svi tako vide.Meni su pre nekoliko dana nestale zvezdice,nestali su mi brojevi objava,nema mi statusa da li sam prisutna ili odsutna,ne pise mi iz kojeg sam grada,ni od kada sam clan.Znaci sve ono sto vi imate i sto vama pise meni uopste ne pise.Nisam nista dirala,cackala,namestala drugacije,to je jednostavno samo od sebe nestalo i vise se uopste ne prikazuje.Sta da radim?


..draga jesi sigurna da si u tom momentu bila prijavljena ? user posted image


Da draga,bila sam prijavljena,uvek se prijavim pre nego sto pristupim.Znam da se ti podaci ne ukazu kada nisi prijavljen,tada se ne ukazu niciji podaci sem korisnickog imena,a meni je tako kada sam prijavljena.Znaci ja vas vidim,svi imate pol,grad,zvezdice,objave,status,a ja nista od toga...nista sem korisnickog imena.Eto i Nensi je to primetila u mojim postovima.Na koju god temu da pisem,negde se ne pojavljuje,vec danima.

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zvezdice ispod nadimka
10.1.2010 15:24:02   
*Alexx*
Daca88, napisala sam ti nešto u Problemi na RR, pa probaj user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zvezdice ispod nadimka
10.1.2010 15:28:37   
Daca88
Videla sam draga,ja imam operu...Ja ne vidim ni kad prodjem misom po imenu,a vecina ne vidi nikako

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zvezdice ispod nadimka
10.1.2010 15:30:22   
Anoniman
Daco, to se već dešavalo, kada guppy dođe, srediće. user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zvezdice ispod nadimka
10.1.2010 15:33:16   
Daca88
Hvalauser posted image volela bi da mi se to namesti,vec me nervira,nedelju dana a mozda i vise mi nema tih stvariuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zvezdice ispod nadimka
10.1.2010 18:41:22   
Daca88
jupi!!!Evo namestilo mi se sveuser posted image .Mozda je ticker zeznuo stvar,napravila sam drugi i kada sam ga potvrdila u profilu vratilo mi se sve.Samo primecujem da mi je broj objava ostao isti kao od pre nedelju dana kada su mi se"izgubili"podaci.Al dobro...necu da trazim dlaku u jajetuuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zvezdice ispod nadimka
9.2.2010 22:31:59   
Suncicabg
Meni fali jedna user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zvezdice ispod nadimka
6.4.2010 6:21:55   
BabyG
Svo kukaju za neke zvezde, a mene zanima kad se dobija mesec?! user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zvezdice ispod nadimka
3.7.2010 20:26:43   
New Mom
Jeee! 5 user posted image  Od 1.marta do 1.jula... Hmm, malo sam pričala.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu BabyG)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zvezdice ispod nadimka
18.11.2010 14:59:38   
Daca88
Zapalo mi je za oko da se nešto dešava sa zvezdicama.,Vidim u crticama da cure koje imaju 300 objava imaju 4 zvezdice,a ja sam 4 zvezdicu dobila tek kada sam premašila hiljaditu objavuuser posted image
I preključe sam imala 5 zvezdica,pa juče 4 zvezdice,pa danas opet 5user posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zvezdice ispod nadimka
26.3.2011 15:38:49   
nencydrew
Ni meni ovo nije jasnouser posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zvezdice ispod nadimka
20.4.2011 13:57:34   
eni26

IZVORNA PORUKA: nencydrew

Ni meni ovo nije jasnouser posted image

Ni meniuser posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zvezdice ispod nadimka
20.4.2011 14:00:55   
Suncicabg
Ja sam vidjala cure koje imaju stotinak objava i 5user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zvezdice ispod nadimka
20.4.2011 14:13:00   
eni26
Mislim da to vise ne funkcionise , a koliko sam ja pisala u pocetku da dobijem drugu,pa trecu...ihiiii user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zvezdice ispod nadimka
12.6.2013 18:21:56   
Maraj
imam svih 5 user posted image

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here