|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.3.2009 20:44:49   
orhideja
Super je kada ideš na svadbu svoje rodbine i bliskih prijatelja(bar meni).Nekako je atmosfera intimnija i možeš se više opustiti kada su sve poznati gosti i kada ih nema mnogo.I ja sam od osam godina išla na folklor i igrala sam aktivno do 23. godine.Posle nisam više stizala zbog posla ali na svadbama više ,,volem" vojvođanske pesme.To mi je u krvi,a one brze vlaške i užičko samo desetak minuta jer se redovno sudaramo moje društvo i ja sa gostima koji potpuno drugačije igraju nego mi.user posted image

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.3.2009 20:50:12   
Ptičica
Da!!! Obožavam svadbe. Ta svečana, vesela, euforična atmosfera me oduševljava. Moja svadba je bila suuuuuper!!!
Mada, ima svadbi gde udave sa muzikom, ili se neko napije, pa smara... Najbolje je kada mladi ‚‚preuzmu‚‚ muziku! Tada ispadne odlično!

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.3.2009 20:53:20   
orhideja
Ja najviše mrzim kada dođe red na kuma,pa počne da naručuje peseme "iz naftalin" što je običaj kod starog kumstva.Na mojoj svadbi toga uopšte nije bilo i nije skoro uopšte bilo "širenja veša" što ja kažem za kola što se na svaku pesmu vrte u krug.Meni je merak Miroslav Ilić i većina njegovih pesama za veselje.Ne mogu da dočekam njegov koncert za osmi mart.

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.3.2009 21:01:51   
Ptičica
Hehehhehhehee! U pravu si. Mada, naš kum je bio superiška. Nije davio. Izbor mu je bio po mom ukusu!
skoro sam bila na nekoj svadbi gde su većinu vremena davili sa ojkačama! user posted image user posted image

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
1.3.2009 21:06:01   
orhideja
Pa da,prosto se iznenadiš kada krenu lepe pesme,naravno da ima izuzetaka.Ja se uglavnom izgubim na neko vreme kada krenu smaračice pesme.user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
3.3.2009 17:14:49   
eugenija
Ne, ne i ne.. I nikako ne.. Svadba - STOP!

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
3.3.2009 21:29:27   
afrodita
Volim svadbe!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image i bas mi se ide...
davno sam bilauser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
3.3.2009 21:34:30   
Laura
Ne volim ih.user posted image




_____________________________

Snovi nikad ne umiru, umiru samo sanjari ...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 22:42:19   
Brana
Obozavam svadbeuser posted image ,ali ne one seljacke,gde ima 600 gostiju,svi se napiju,onda balave jedni na druge i izazivaju tucu...nego one pristojne,gde je dobra i pristojna atmosfera...volim veselje,muziku,igranje,slavlje....user posted image user posted image U oktobru mi se udaje sestra,jedva cekam...user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Laura)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 22:46:02   
degu
Uh ja volim i one seljačke ponekad, zavisi kako sam raspoložena user posted image
Volim sarmu, prasetinu, dobru živu muziku, da se maksimalno izđipam, ali mrzim što su me poslednjih godina svi maltretirali da kitim svatove, pa mi se noge raspadnu jer stojim satima pre veselja user posted image
user posted image za sestru

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 22:48:13   
maca821
Ja volim da igram i zbog toga i volim da idem an svadbe, a i uvek se raspilavim kad vidim mladuuser posted image

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 22:49:08   
Lu
 Ove godine jednu svadbu nisam mogla izbjeći (ženio se sin od tetke), ali ajde bili su mi svi bliski i dragi ljudi pa sam nekako izdržala do 11h kad se mom sinu (ljubi ga majkauser posted image ) počelo spavati, a došli smo u 8.
Na  svoje vjenčanje sam pozvala dvoje ljudi user posted image
I dalje ne razumijem svadbe od 300, 500 ljudi...

< Poruku je uredio Lu RR -- 17.8.2011 22:51:20 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 22:54:19   
Brana
degu,iz tvog posta mogu da zakljucim da smo slicne,volis i svadbe a i sarmuuser posted image user posted image
Lu to ni meni nikada nece biti jasno,cemu toliki narod,pola njih je doslo samo da se najede..drugo neke od tolikih gostiju mladenci ni ne znaju..moja svadba je bila intimna,bilo je 25-toro gostiju(moji najmiliji,sa kojima sam stalno u kontaktu),muzika vrh,igralo se,pevalo..sve je bilo bas kako sam i zamisljala..user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 17.8.2011 22:55:38 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 22:58:33   
degu
user posted image E pa onda i jesmo slične, ja nikad ne bih pravila svadbu, posebno ne sa tolikim narodom. Ali volim kad sam gost i uživam na veselju user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:03:10   
Inica
Joj, ja ne volim svadbe.. Ne volim tu muziku, ne mogu da igram uz tako nesto.. (nisam to ja)
Mada sam se extra provela kod kume kad se udavala, ali nije bila klasicna svadba, vec u restoranu, opustena atmosfera, pustao se i stari rock.. Hrana super, rostilj umesto pecenja.. Nisam imala osecaj da sam na svadbi

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:05:06   
Lu
Kod nas je jelovnik na svim svadbama, sarma-pita-pečenje-salata...počeli su uvoditi čorbanac umjesto sarmeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:11:06   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Lu RR

I dalje ne razumijem svadbe od 300, 500 ljudi...


evo ja cu pokusati da ti objasnim.
prvo, volim svadbe, i za svoju sam bas htela da obucem vencanicu, htela sam da imam muziku, da igram, da pevam, da svi jedu i piju na nas racun,...
imali smo 220 gostiju, to je bilo najmanje sto smo mogli i nije bio niko koga nismo videli duze od 2 meseca.
ako gledas da je moj tata jedinac, a od rodjene tetke ima 4 sestre, koje imaju svoju decu i unucice, dodjes do broja 40, onda imam 3 porodice kumova, to je jos 16, pa rodjenu tetku sa mamine strane sa porodicom je 9.... i jos bliske rodbine, drugare iz skole sa kojima se i dalje okupljam jednom nedeljno- sa zenama i muzevima je to oko 20, ostali bliski prijatelji, njih od prilike 15... i skoro sam ti nabrojala moju polovinu... moja svekrva ima jos 2 brata i 2 sestre, svi sa porodicama, svekar brata i sestru... kada samo ovo saberes dodjes skoro do 200... znaci nije tacno da ako imas veliku svadbu zoves i kurtu i murtu, posebno ako su porodice bliske kao sto je kod nas slucaj...
e sad, nase crkveno vencanje je bilo 2 nedelje pre svadbe i to smo hteli da bude intimnije, bilo nas je 25, znaci samo mi, roditelji, braca i kumovi i bilo je takodje predivno i svecano... tako da podrzavam i one koji vise vole takvu atmosferu... sve je stvar ukusa

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:13:35   
Inica
Pecenje ne volim, sarmu ne jedem jos od prve trudnoce. . Zato sam i uzivala.. :) Plus extra prostor i raspored stolova. Nema guranja da se izvuces sa svog mesta, itd. .
A inace izludim sa mm kad idem na svadbu. On je isao na folklor, voli da igra, popije i onda je nezaustavljiv. I to je ok, ali davi me da i ja ustanem. Samu sdbe podsecala bih na one lutke- marionete :D I da se napijem ne znam ni ja koliko ne bih mogla da igram i tacka. .user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:18:56   
dunja RR
Ne

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:20:53   
Sanjica26 RR
Ne volim.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
17.8.2011 23:22:35   
Anoniman
oooooooooobožavam svadbe! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.8.2011 1:08:04   
liliana
Ne.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.8.2011 1:09:38   
^iva^
volim user posted image user posted image

_____________________________

iva

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.8.2011 8:25:54   
Anoniman
tjaaa, kako kad-zavisi ko se udaje/ženi i ko dolazi u goste: dakle zavisi od ekipe sa kojom ću lumpovati

Evo za 3 nedelje idem u jednu svadbu-mislila sam da će mi se ići na njenu svadbu, ali se mnogo toga promenilo poslednjih godinu dana, pa još uvek razmišljam da li uopšte da idem user posted image

(odgovor članu ^iva^)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jel volite da idete na svadbe?
18.8.2011 8:33:14   
Anoniman
Da li je ljubav prema svadbama isto što i ljubav prema tortama na kraju user posted image
Da budem jasna... ne volim svadbe ali sam spremna da žrtvujem ceo dan buke i tesnih cipelica za onu divnu voćnu tortu na kraju večeri! (uvek bude neka voćna) user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here