|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:25:24   
madre
IZVORNA PORUKA: Tash

Vodim, uglavnom zimi. Trudim se da ne idemo često jer je to leglo virusa, kao i vrtić. Idemo kada baš baš više nemamo kud.
Ne bih ništa menjala. user posted image


a sta ti se svidja?user posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:29:06   
Anoniman
Uglavnom idemo u jednu te istu igraonicu, gde imam kafić za mene gde je dozvoljeno pušenje, a kroz staklo vidim svoje dete. Tete su skroz ok, a i ako nisu, kažem, vidim ja šta se unutra dešava. 

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:29:52   
Anoniman
madre, otvaraš igraonicu? Ili? Zašto pitaš? user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:35:06   
madre
provalila si meuser posted image
imamo nesto u planuuser posted image to je jos uvek samo ideja, nadam se da cemo je sprovesti u delouser posted image zato mi treba vasa pomocuser posted image

da mi kazete sta vam se tamo svidja, a sta ne.
koja razonoda najvise odgovara mamama dok se deca igraju?
koje aktivnosti (igracke) vasu decu najvise privlace?... set_icu se jos.


< Poruku je uredio madre -- 25.9.2011 22:38:37 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Igraonice
25.9.2011 22:43:23   
Anoniman
Mislim da je bitno da imaš "boks" za bebe, i pičneš igraonicu (ono gde se penju i jure). Nekako loptice ispadnu najbitnije. user posted image
A za mame kafa i pušački deo kafića, iz kog se vide deca. user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Igraonice
26.9.2011 8:41:20   
bebać
Kod nas(od mene 5 min, kraj vrtića odmah) se otvorila nova igraonica, tipa da možeš da ostaviš dijete tamo da ti ga čuvaju, članarina dnevno doće oko 1,5 euro nije bitno koliko će dijete da boravi unutra.

Nismo još bili, ali mi je ovo sjajno, i šteta što se nije otvorilo ranije kad mi je očajnički trebalo da mi neko uleti na par sati da pričuva Sergeja, no svejedno, super je.user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Igraonice
26.9.2011 8:57:52   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: bebać

Kod nas(od mene 5 min, kraj vrtića odmah) se otvorila nova igraonica, tipa da možeš da ostaviš dijete tamo da ti ga čuvaju, članarina dnevno doće oko 1,5 euro nije bitno koliko će dijete da boravi unutra.



Takva ima i kod nas, na Banjici, s tim što je dnevna karta 250 din (2,5 eura). Odlična je, tamo smo redovni gosti kad pada kiša user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Igraonice
26.9.2011 10:45:09   
Snelle
Madre, wow! Divna vest, baš si me obradovala! Pusti mi, pls pp, gde je otvarate, u kom delu grada user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Igraonice
26.9.2011 10:48:30   
Anoniman
Madre, ako ćeš iskreno, meni je jedino bitno da tete dooobro paze na decu. Lepo se oni igraju međusobno, i sa ovim i sa onim, Neši je u svakoj igraonici (iako ga jako retko vodim) jednako lepo. Samo je pitanje da li ja mogu da sednem i mirno popijem kafu, ili ću da cupkam jer unutra niko ne gleda šta deca rade. Dakle, neka preglednost, dobar pogled na decu, i dovoljan broj teta koje ih paze.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Igraonice
26.9.2011 10:50:40   
minavb
Meni je bitno da mi je blizu, tako da otvorite nesto kod Vukovog spomenika.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Igraonice
26.9.2011 11:00:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: madre

da mi kazete sta vam se tamo svidja, a sta ne.
koja razonoda najvise odgovara mamama dok se deca igraju?
koje aktivnosti (igracke) vasu decu najvise privlace?... set_icu se jos.



Meni su igraonice odlična ideja, ALI.... Ne znam kako je to u drugim gradovima, u SU igraonice niču kao pečurke i ne mogu se baš pohvaliti da sve zadovoljavaju. Istog sam stava kao Nedja-mora se dobro paziti na tu dečicu, pogotovo što plaćaš na sat boravka, a dešavalo se da nema nikog unutra user posted image
Lično volim da je čisto, da ne drže promaju (deca se igrajući u zatvorenom više znoje), da kafić za roditelje ima direktan pogled na igraonicu, da imaju opremljeno kupatilo za decu (verujte mnogo znači kad vam se dete uneredi da ga bez po muke prepovijete user posted image ), da nema opasnih ćoškova i elemenata po igraonici na koje deca mogu da se povrede i obavezno nadzor vaspitača! user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Igraonice
27.9.2011 12:30:39   
madre
hvala vam, zeneuser posted image
a koje su to igracke/zanimacije/aktivnosti koje najvise privlace vasu decu? (da li ste to primetile)
i sta je to sto ste vi, u tom delu za roditelje, pozelele da radite, osim novina, tv-a, kafe...

snele,
to je jos uvek samo ideja. smekam jedan lokal, nadam se da cu uspeti da ga prisvojimuser posted image naravno da cu te obavestiti cim nesto konkretnije odradimuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Igraonice
27.9.2011 12:32:41   
lanajelena
Lana voli tobogane i one dvorce gumene tu najvise provede vremena,sta god da ubacis neces pogresiti njih sve interesuje user posted image ..a za mame pa kafa i pepeljara je sasvim dovoljna user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Igraonice
29.9.2011 17:44:23   
New Mom
Novosađanke, pitanje. Je l' O k. ima nešto za moju šmizlu? Bata nam slavi rođus sledeće nedelje tamo, a mi smo još neupućeni oko igraonica (gde god smo bili, bili smo mali).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Igraonice
29.9.2011 17:53:42   
simke
O klub? 

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Igraonice
30.9.2011 13:35:12   
New Mom

IZVORNA PORUKA: simke

O klub? 

Da. Ja to kao neću celo ime da pišem.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Igraonice
30.9.2011 14:54:34   
lanajelena
Koliko me secanje sluzi(ne bas mnogo)bio je jedan mali deo sa lopticama a ima tamo i onih frizeraja i tih dzidza bidza pa ako se D sa tim igra sigurno ce i ona

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Igraonice
4.12.2012 10:07:39   
Modessty
Bili smo sinoć na rodjendanu u novoj igraonici u Nišu M...C.... Devojčica koja je slavila rodjendan napunila je 10 godina, tako da je Danilo bio jedino dete koje ima 2 god. Sva deca su imala preko 9 godina. Iznajmili su "diskoteku". Naravno glasna muzika, deca jurcaju i galame, kao što i treba da bude na rodjusu jednog desetogodišnjaka. Ali Danilo neće da se odvoji od mene. Bilo mu interesantno dok su nešto kao plesali, a kad su počeli da se jure uplašio se i tražio da ide u "djugu sobu" - tamo gde je tobogan i deo za manju decu. Najljubaznije pitam seku koja radi da li mogu da ga tamo pustim da se malo poigra, ako treba platiću. Vidim da i tamo neki rodjendan, ali ima svega nekoliko male dece. Kažem seki da ću ja da pitam roditele koji slave rodjendan da li mogu Danila da pustim. Seka vrlo vrlo neljubazno "Ne! Nikako!" u smislu kako se samo usudjujem! Naravno Danilo plače dok ja pokušavam da mu objasnim da tamo ne može da ide. Predlažem mu da idemo u deo za roditelje kod našeg tate i igramo se tamo sa njegovim automobilčićima (hvala bogu da smo ih poneli!). Dotična seka prilazi i kaže mi:"Molim Vas smirite ga, mnogo je glasan pa uznemirava drugu decu" user posted image user posted image Puko mi je film! Nijedno dete nije obraćalo pažnju na njega sem slavljenice koja ga obožava pa je pokušavala da ga oraspoloži. A muzika je bila toliko glasna da nisam mogla ni samu sebe da čujem! I nakraju, njoj smeta moje dete?!!! A čemu inače ona tu služi?! Došlo mi je da je ošamarim.
Otišli smo naravno na kraju u deo za roditelje u kome se inače puši. Sva sreća pa nije bilo mnogo pušača i nije bilo zagušljivo. Tada mi se i prijateljica požalila da su mnogo neljubazni i da je baš nezadovoljna.
Zaboravih, da je inače seka koja je animator, pravila neke face dok je irala sa decom, kao mnogo su besni, njoj je dosadno, ne radi joj se itd!
Inače su novi i najskuplji u gradu! Za taj novac bi trebalo da dube na glavi! Baš sam bila besna!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Igraonice
4.12.2012 10:13:05   
NadaR
Bezobrazluk ! user posted image

Iskuckaj im sve na fb zid . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Igraonice
4.12.2012 10:14:06   
Shishica
Mod ja bih lepo direktno sa gazdom razgovor, rasirila bi sviiiima, svima pricu o tome kakvi su i stvorila veliku anti reklamu. Imas i sajt "Oceni" gde doticnu igraonicu mozes da ispljujes sa njenim punim nazivom i svim detaljima.

Mamu im bolesnu..pu!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Igraonice
4.12.2012 10:16:31   
Modessty
Ma ja bi radije da bijem nego da pljujem! user posted image
Ali stvarno sam se onako iznenadila! Prvi put da u igronici budu toliko neljubazni!


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Igraonice
4.12.2012 14:27:49   
mati
Jao bre Mod bas su bezobrazni. A zamalo da se tamo okupljamo. Posalji mail ali naglasi da je za vlasnika ili zovi, zali se...
U sto ja volim te pismene zalbe i mail-ove. Ma razglasi na sav glas...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Igraonice
4.12.2012 15:06:46   
MajaMV
Bas su drcni moram reci.

Kod nas u mestu ima samo jedna igraonica, ali mi se higijena ne dopada nikako, kad dodjemo kuci deca su kao da su bila u pesku prljava....idemo tamo mozda jednom ili dva puta godisnje, uglavnom zimiuser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Igraonice
4.12.2012 15:15:23   
Anck Su Nmaun
Kakv bezobraaazluukkkkkk!!!!!
Ja bih joj svasta rekla! Cuj da umiri dete...pa mam***user posted image user posted image

Da je neka normalna ona bi prva trebala da ga animira necim i umiri...user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.12.2012 15:16:47 >

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Igraonice
4.12.2012 15:22:26   
Anck Su Nmaun
Mi inace u igraonice slabo, sem one u Merkator centru ponekad zimi. I to mi se svrckamo pa ajde svratimo malo da se izigraju.
Jedino ako je neki rodjendancic pa odemo inace bas i ne, nemam naviku.

Inace jel se placa igraonica u Bazaru? Mi smo jednom bili tamo al niko nije naplacivao?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 4.12.2012 15:23:33 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here