|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igraonice
4.11.2015 19:32:32   
milicicak
Hmm, mi igraonicu placamo 100e, verni smo jedmoj vec tri rodjendana a i cetvrti cemo tamo da slavimo :) u tih 100e je ukljuceno: vatromet, 3 animatorke, predstava za decu, slikanje po licu (devojka koja to radi bas lepo crta). Cena kafa i sokova je 140-150 din.
I da ne zaboravim, od svih rodjendana na kojima smo bili devojka u Juhu igraonoci crta najbolje :)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Igraonice
4.11.2015 19:47:07   
Ana RR
Ado, mi smo prošle godine slavili u igraonici, zakup+piće nas je izašlo 15000din. Mama mi je napravila kiflice, ja sam pravila projice i kupila sam smrznute neke štapiće sa sirom pa sam ih samo ispekla i napravila sam dve torte. Bilo je svega dovoljno, nije se sve pojelo. Po meni je preterivanje spremati roštilj, meze i ostale đakonije za igraonicu, iskreno. Ako slavimo kući onda spremamo svašta od hrane, za igraonicu samo grickalice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Igraonice
4.11.2015 20:18:44   
Zemunka85
Ado, mi smo pravili na NBG u igraonici MOJ grad us tarom merkatoru, stvarno je super super . iz naseg vrtica svi tamo slave. Bili smo na par rodjendana i bas se lepo proveli. Lepo je sredjena i pregledna. Sledece godine Kamicak 1000%

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Igraonice
4.11.2015 20:21:48   
adulence
Zemunka i ta u merkatoru mi je bila u opticaju ,cak znam i ljude koji je drze,ali ova mi je tako leeepaaa...
Ma i ja bi anci neku laku klopicu,ali eto da vidim sta je ko pa cu izabrati...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Igraonice
4.11.2015 20:27:03   
branki*
9-10 000 samo za zakup prostora?!meni je to prilicno skupo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Igraonice
4.11.2015 20:38:32   
Sanjica26 RR
I meni je to skupo Branki.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Igraonice
4.11.2015 20:43:33   
Zemunka85
Mi smo prvo kaparisali neki "vasar". Bukvalno. Ima 4 sobe - vrteske, gumeni zamak, suvi bazen...ali je taaaaaako nepregledno. Tako da je propala kapara i promenila sam za ovu. Ima i diskac i binu za predstave.
Mada meni ni jedna nije bas po volji u svakoj mi nesto fali. Sledece god Kamicak cak sam i ove htela da promenim u poslednji cas...

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 4.11.2015 20:46:13 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Igraonice
4.11.2015 21:31:04   
adulence
Pa jeste skupo ali to su cene,u mom okruzenju nema jeftinije...jbg ni meni se ne daju tolike pare za zakup,kad im pice placas i sve,ali tako je...meni se kod ove svidja sto ide u cenu animator crtanje,disk sa slikama,to mi se jako dopada...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Igraonice
4.11.2015 23:20:35   
Valerie
svidja mi se moj grad, a u juhu nismo bili

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Igraonice
5.11.2015 10:47:53   
cockic
mi prvi u balasevic igraonici (on nam priratao za srce tamo smo se i vencaliuser posted image )ali igraonica je onako nemam pojma da li postoji i dalje,ali bila je jeftina jos mi zvali samo odrasle i malo dece.onda se broj dece nije nesto povecao za drugi koji smo pravili u zazu na vidikovcu sto mi se ta igraonica svidja,ali samo zakup kosta 120 evra sa slikama i kolazom na cd-u.i plus pice.mi tad narucismo ketering i tortu i to je bilo to.i dadosmo lepe pare za nas matore da se igramo u igraoniciuser posted image
od tad samo kuci i sinu i ceri user posted image

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Igraonice
5.11.2015 15:39:14   
choopa choops
Mi smo ove godine slavili u novoj igraonici i izašlo nas je oko 120e - zakup, Neograničeno njihovo posluženje za odrasle (kanapei i pizza), pizza za djecu, sokovi za djecu, piće, kafe, jedino se plaćalo alkoholno piće. Bilo je oko 20-ak djece i 10toro odraslih. Jedino sam tortu ja donijela user posted image

U ostalim igraonicama je oko 70e zakup, donosiš svoju hranu i plaćaš svo piće osim 2 dvolitarska soka za djecu koja oni popiju za 2 sekunde.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Igraonice
10.2.2017 12:15:22   
Rosita
Devojke, je l mogu ovde da se pisu nazivi igraonica? Ako ne moze, molim na pp. Mi smo novi u slavljenju u igraonici, rodjus 20. marta. Vikend 19. mart. Ja sam iznenadjena koliko su vec zauzeti za termin i kolike su cene, doduse zvala sam neke ovde oko mene koje su kao bolje, ja sam na Padini. Ako znate neku povoljnu, da nije samo zakup 8/9 h, nego brate do 100 e da bude sto vise toga uracunato, molim vas na pp, u roku od par dana moramo zakazati. Ako sme ovde, pisite. Mnogo hvala.
PS Najbolje Banovo brdo, Padina, Zarkovo...

< Poruku je uredio Rosita -- 10.2.2017 12:21:49 >


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Igraonice
10.2.2017 12:26:16   
Ana RR
Rosi, može, samo bez linkova.

Baloo u Vodovodskoj je bio ok sa cenama, Fanatic kids znam da je skup (mi smo gledali jedne godine i odustali smo), kumovi su slavili u Master kids-u i bili su zadovoljni ali ne znam kakve su im cene. Imaš sajt igraonice.ioi.rs pa tu možeš naći puno igraonica podeljenih po opštinama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Igraonice
10.2.2017 12:28:06   
Rosita
Hvala Anci, kraj fanatika zivimo i skupe je, master 8000 zakup, baloo cu da proverim, imam jednu na vidikovcu gde je 16 000 sve, pa cu da vidim, ali tanki su sa terminom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Igraonice
10.2.2017 12:32:37   
Ana RR
E mi smo skoro bili u nekoj igraonici na Vidikovcu i bilo je jako fino, dopalo mi se što su deca čitavo vreme bila animirana. Ček da proverim kako se zove.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Igraonice
10.2.2017 12:33:34   
Ana RR
Našla, Liliput se zove.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Igraonice
10.2.2017 12:51:58   
Rosita
Hvala puno user posted image Liliput ima termine samo u 10 ujutro, a ne znam kakav stav da imam o tome jer imamo par gostiju bez dece... Nije popularno vreme.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Igraonice
10.2.2017 14:19:16   
Ana RR
Kako to? Pa mi smo bili od 18h ili 19h sati. Ali možda je bio radni dan, ne sećam se.
A bili smo par puta na rođendanima od 10h i mogu ti reći da je meni to ok. Lepo popijem kaficu, možda nešto pojedem, dete se izigra i lepo kući, a još je ceo dan pred nama. Meni, kao gostu, uopšte ne smeta. Kao slavljeniku tj organizatoru bio bi mi veći problem, jer bih morala sve da pripremim dan ranije a neke stvari, kad je klopa u pitanju, volim da bude sveže.

< Poruku je uredio Ana RR -- 10.2.2017 18:46:51 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Igraonice
10.2.2017 14:48:09   
Rosita
Pogresno sam se izrazila, ostali su samo termini u 10h. Imamo i goste sa strane, pa je rano. Inace, slazem se sa tobom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 94
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here