|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.3.2018 11:25:42   
Dora89
Samo otvorene, ako tako piše u uputstvu.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.3.2018 11:28:14   
Anck Su Nmaun
Isto. I cepice

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.3.2018 11:34:27   
mama Jo
Pa da, ako u uputstvu tako kaze

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:09:24   
branki*

IZVORNA PORUKA: branki*

ja sve drzim u frizideru,da li gresim,pojma nemam.

evo mog posta...i dalje tako radim..i sirupe i tablete...sad kad se desilo ovo sa bokom,pita me dr gde ste vi bili,kako je uzela lek,gde drzite lekove i ja kazem-u frizideru.nisu to neki lekovi,nista nemam posebno,brufen,probiotik,neke septolete,aspirin i sirup protiv proliva..reko na polici posebnoj u frizideru,tako sam oduvek.kad ona poce 3 minuta,a zasto,zasto u frizideru,pa zbog cega to..reko,ne znam,tako mi je bilo logicno...eto,ispadoh kreten majka.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:15:25   
mama Jo
Znaciiii.... Kad se dese tako neke alarmantne stvari, i kad pitaju - a gde si ti, [u]majko bila? Dodje mi da mu saspem pesnicu po sred ociju.
Brate mili! Jezim se od tog pitanja stvarno.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:17:37   
lesli
Jao sto volim te njihove komentare “a gde ste vi bili”.Koliko puta mi se dete u igri, stavise mi se igrali sa njom, palo na moje oci i razbilo se - zaradilo modricu, cvorugu k’o kuca, posekotinu...I nije normalno da ti 24h/7d dezuras pored deteta od 6 godina. Je l’ treba da je vodis sa sobom u wc i da ti sedi u vidokrugu, vezana za stolicu kad npr. kuvas rucak?!Budaletine. Ne daj da ti nabijaju krivicu!
Sto se lekova u frizideru tice mi drzimo samo probiotik - torlakov (jer pise da ako se drzi na sobnoj temperaturi rok je samo 4m!) i ono sto se kupi i eksplicitno pise da je za frizider - antibiotik neki ili nesto tog tipa. Ostalo stoji u zasebnoj fioci sa lekovima.Mozda ne bi bilo lose da ih izmestis negde gde ona nece moci da ih dohvati tj l. da zapravo i ne zna gde su.I svakako razgovor, razgovor i samo razgovor sa njom. Mala jeste, ali nije bas toliko da ne moze da shvati sta je pogresila i koje su posledice mogle da budu.
Ljubim te!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:18:14   
branki*
meni je rekla -je l znate da bismosad po pravilu morali da zovemo policiju,sestra je to rekla..ja nisam nista,jer sam bila u bedaku,a trebalo je da kazem-u redu,radite vas posao,zovite kog morate.pa,neka dodju i ustanove kakvi smo roditelji i kako dete zivi.

da,sad cu da izmestim sve negde gde ne moze da dohvati i ne zna gde se nalazi.ovo mi je nauk.ona jeste dete i mala,ali,u septembru ide u skolu,znaci ona je tacno snimila kako izgleda lek koji se uzima protiv bolova,uzela je tacno njega i grickala sa vodom,jelte,dok nije prestao bol,a u medjuvremenu je popila 10 tableta.

< Poruku je uredio branki* -- 7.2.2021 17:22:46 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:23:33   
Duškić
Iskreno sam mislila da su i zvali policiju. Ali bolje sto nisu
.
I ja držim u frižideru samo po neki sirup. Ostalo u kutiji .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:31:57   
Sanjica26 RR
Branki, a sta je sad sa zubom? Jel je i dalje boli?







_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:32:23   
lesli
Jao branki. Strasno. Ja razumem da imaju to “po sluzbenoj duznosti”, ali aman valjda mozes da prepoznas dete koje je zanemareno i fizicki zlostavljano od deteta koje je napravilo glupost tako sto je bilo 5-10 min bez nadzora!
Onda bi svi roditelji trebali da imaju po par prijava godisnje.Ja sam moje dete sa nekih 10-11 meseci slucajno udarila laktom u celo i znas koja je to modrica bila! Skupljala sam igracke u kutiju, dete je dopuzalo iza mojih ledja (ja nisam konstatovala da mi je toliko blizu) i kako sam zamahnula da dohvatim sledecu igracku pravac sam laktom udarila detetu celo. Covece, htela sam da umrem od muke, a ne jos neki kreten da dodje da mi preti policijom i socijalnim sluzbama. 🙄Pa tacno bih polomila onog ko bi dosao sa takvim predlogom.



< Poruku je uredio lesli -- 7.2.2021 17:39:58 >

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:41:47   
branki*
ne znam,nisam pametna,evo stvarno,citam gluposti i svasta po kuriru,te ovo se desilo detetu,te zlostavljanje,te maltretiarnje i kapiram da treba to neko da prepozna-ocuh prebio cerku,majka cerku prebila,svasta nesto,razumem i treba da se i mora da se reaguje.alivaljda ja ne odajem takav utisak..ali,ajde,bio je to komentar,jedna recenica i to je to,sta ko kisli,ne znam.
sanjice,boli je,i u bolnicti su joj dali sirup,paracetamol da joj prodje bol,bas komentarisali-mi te lecimo od jednog,a dajemo ti opet to..sutra je vodim kod zubara,ona je 2 puta isla za aj zub,otvoren je ,mlecni kutnjak neki,cetvorka i aktivira se tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
7.2.2021 17:57:47   
Sanjica26 RR
Nije ni cudo sto je boli kad je otvoren. Treba da joj stave plombu. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
8.2.2021 14:32:28   
mati

IZVORNA PORUKA: branki*

ne znam,nisam pametna,evo stvarno,citam gluposti i svasta po kuriru,te ovo se desilo detetu,te zlostavljanje,te maltretiarnje i kapiram da treba to neko da prepozna-ocuh prebio cerku,majka cerku prebila,svasta nesto,razumem i treba da se i mora da se reaguje.alivaljda ja ne odajem takav utisak..ali,ajde,bio je to komentar,jedna recenica i to je to,sta ko kisli,ne znam.


Branki, stalno razmišljam o ovome. I trudim se da ne čitam, ali to je svakodnevno. Zlo i naopako, strasno vreme je došlo.
I da znaš da je trebalo da joj kažeš, pa neka zove policiju, oni i ovako svi reaguju samo kad je kasno, pa bar malo da opravdaju svoje postojanje. Ma nemam reci.
Ja sirupe, otvorene, držim u frižideru, a lekovi su mi u fioci. I u torbama i rancu koje koristim svakodnevno.
Od kako nas jedne god jurio strsljen na poslu, Esradin imam po svim torbama i na svim mestima.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Da li lekove držati u frižideru?
8.2.2021 16:14:43   
emicaa
Branki nije tema,ali zasto joj ne poprave zaj zubic.Dori su papravljali prosle zime da nebi poceli bolit



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here