|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: tata na porođaju
6.1.2016 7:06:04   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: emicaa

Mm je bio na prvom a nadam se da će i sada.Šta bih prvi put 16 sati sama u sobi,ovako mi bar nije bilo dosadno user posted image

Moj je zaspao drugi put u sobi dok smo čekali da proradi vaginaleta user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: tata na porođaju
6.1.2016 14:18:58   
BubaBubica
Juče sam razmišljala o ovoj temi dosta, i iskreno, u onom prelazu iz kontrakcija u napone, ne bih želela da bude iko pored mene. Jedva sam sama sa sobom uspevala da se koncentrišem da to predišem, ako bih trebala još i u mm da gledam kako menja boje, radije ga kući user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: tata na porođaju
8.1.2016 0:25:42   
amelia
MM je bio na poradzaju sta bih ja u sobi 24 h sama. sta bih sama sa tolikim bolovima i neznam bas perfektno jezik ne bih ni razumela sta mi pricaju user posted image jako se plasio i bio je prebleden ceo vreme plasila sam se da se ne onesvesti jer je bas slab na takve stvari. Ali morao je i ja sam tako htela.. A on nije bas rada srca pristao ali nakon sto je video kroz sta sam prosla kaze da nema sansa da me nekad samu ostavi user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: tata na porođaju
31.10.2016 17:43:14   
Anck Su Nmaun
Vise puta sam o tome mislila, nekako ne bih volela da je prisutan. U onim bolovima.... hmmmm

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: tata na porođaju
31.10.2016 18:41:39   
Animsaj9
Nadam se daceto vise da zazivi, jer mnogo znaci

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: tata na porođaju
31.10.2016 21:59:40   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Vise puta sam o tome mislila, nekako ne bih volela da je prisutan. U onim bolovima.... hmmmm

Anck boli i kad je on tu ali je ljepsi osjecaj kad je uz tebe...mene je moj stalno ohrabivao i drago mi je da je oba puta imao priliku da prvi put zajedno samnom ugleda nase srece.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: tata na porođaju
31.10.2016 22:01:37   
Anck Su Nmaun
Mada bi trebali da budu prisutni da bar vide kroz sta prolazimo kad vec ne mogu da dozive user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: tata na porođaju
17.1.2017 0:04:33   
Skockica
Ovo pitanje je u mojoj glavi trenutno aktuelno. Prvi put sam se porodila sama a sad ovde znam da ima mogucnosti da muz prisustvuje. On je bio prisutan kad su mu se radjala prva dva deteta tako da za njega to nije nista novo.
Ipak znam da ce biti trenutaka u toku porodjaja kad mi on nece moci pomoci a ja se inace uzasavam sutuacija kad je nekom lose i kad trpi bolove a ja tu nista ne mogu. Sve mi znamo da su to nesnosni bolovi kada zena nije bas svoja i ni sama ne zna sta da radi. Njega jos nisam pitala sta misli o tome i izgleda mi da to za njega nije ni tema, da se njegovo prisustvo podrazumeva.
A sto i jedna forumasica ovde pomenu da ni jezik ne znam perfektno mada u tim bolovima i svoj jezik zaboravis i njegova pomoc bi mi bila neophodna i sigurnije bi bilo i za dete i za mene da je tu. Tako da verujem da cu se radi sigurnosti i bezbednosti deteta odluciti za njegovo prisustvo, ali ostajem pri misljenju da je to ipak samo za majke. Mozda neko pomisli da je to primitivno i da ipak oba roditelja trebaju prisustvovati porodjaju jer je to ipak zajednicko dete...
Cak mm kaze kad idemo na kontrole i vidi neke zene same da su dosle kako ne razume te muskarce, bilo im lepo dok su pravili dete a sad zena mora to sama da prolazi user posted image

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: tata na porođaju
17.1.2017 0:21:32   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Skockica
Cak mm kaze kad idemo na kontrole i vidi neke zene same da su dosle kako ne razume te muskarce, bilo im lepo dok su pravili dete a sad zena mora to sama da prolazi user posted image

Mm samnom ide samo kod genetičarke i na ekspertni uz u 22 nedelji, to se radi privatno i tata može da prisustvuje. A da ide samnom na redovne kontrole stvarno nema potrebe, kod nas bi samo čekao satima i nervirao se, a time i meneuser posted image
Štaviše, mene izričito nerviraju muškarci koji dolaze sa ženama ma kontrolu i onda sede u čekaonici sa 25 drugih trudnica i slušaju njihove trudničke i porođajne pričeuser posted image Pa naravno da postanu nervozni ako čekaju duže od 5 minuta i onda počinju da komentarišu...
Kod nas u Topoli tata može da prisustvuje porođaju ali mi smo se dogovorili da neće prisustvovati user posted image ni on ne želi previše a ni ja ga ne želim tamo.

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Tata na porođaju
17.1.2017 0:33:19   
MicinaMama
Meni je svejedno hoce li biti tu ili nece,svejedno mi nista i ne pomazeuser posted image

Stoji pored mene kao sveca,gleda,presece pupcanik i posle se hvali kako se nije ni malo napatio.Blago njemu

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 17.1.2017 8:10:27 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 14:00:20   
mama Jo
Moj nije bio.... nijednom! Ja nisam bila za to, ali ni on... medjutim, ko se ikada budem treci put poradjala, volela bih da bude na porodjaju...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 14:13:49   
Duškić
Nista mi ne treba na porodjaju. Zaova se poradjala u Svici, kaze grebla sam i ujedala muza user posted image bio je tu. A on kaze bila je kao lavica user posted image .

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 14:17:23   
MimaKos
Ne bi mi na pamet palo, jos mi on tu treba, ni ja ne bih isla ali mora :)) mislim da bi mi smetalo, jako

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 14:23:43   
Maslacak15
bio svatri puta. ovaj put je i preseko pupcanu vrpcuuser posted image ne mogu da zamislim porodjaj sama.
ovde je to prosto normalno. ja ne znam zenu ovde da se poradjala sama.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 24.6.2018 14:28:11 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 14:58:53   
MimaKos
Ne znam, mislim da bi meni bas smetalo bilo cije drustvo, vidim da u americi cela familija prisustvuje :)

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 15:01:23   
mama Jo
user posted image mene zivo zanima kako oni posle reaguju... ne mogu oni to da zamisle stvarno. Rekla bih mu da bas ne gleda kako mi beba izlazi iz mene, naravno user posted image nego cisto da bude tu gore, kod moje glave user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 15:20:29   
milicicak
Mm je bio na prvom porodjaju, nadam se da ce i ovaj put. Njega je babica zvala da vidi kako izgleda kad je glavica pocela da izlazi.
Mnogo nam je znacilo oboboma sto smo bili zajedno kad se mini buba rodila

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 15:25:15   
Sanjica26 RR
Meni je mnogo zao sto mm nije mogao da bude prisutan. I njemu je zao. Prehladio se i analize nisu bile ok. Drugi put nije mogao jer je morao da ostane sa T.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 15:35:39   
pari
Meni je mnogo znacilo oba puta. Podrska,to sto zajedno prodjemo kroz to,vidimo bebu...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 15:39:10   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: mama Jo

user posted image mene zivo zanima kako oni posle reaguju... ne mogu oni to da zamisle stvarno. Rekla bih mu da bas ne gleda kako mi beba izlazi iz mene, naravno user posted image nego cisto da bude tu gore, kod moje glave user posted image

Moja kuma se sad poradja i bice njen muz uz nju, ja sam samo pitala ima li pravo da se predomisli kad sve krene :)) to je stvarno samo za hrabre :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 15:39:30   
mama Jo
Sjajno💖

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 20:12:35   
emicaa
Ovde osim muza mozes jos nekoga povesti ali ga moras na vrijeme najaviti.Prvi put je kuma bila zainteresovana da bude tu,ali nije mocla doci zbog ispita i propustila je.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 21:14:34   
MimaKos
Emice, tako i amerikanke, one se poradjaju pred celom familijom :) mozda je to za one sto brzo i super prodju, meni oba porodjaja preko 15 sati trajala, pobila bi ih tamo sve verovatno user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 21:23:13   
emicaa
Ma to kod njih je cisto pretjerivanje.Kog vraga da sazivam uzu i siru rodbinu da mi virka medju noge.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Tata na porođaju
24.6.2018 21:36:04   
Duškić

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ma to kod njih je cisto pretjerivanje.Kog vraga da sazivam uzu i siru rodbinu da mi virka medju noge.



Bas tako.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here