|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Srpska OŠ i gimnazija u Budimpešti
8.9.2014 8:56:21   
Torbica
Ja sad citam par postova unazad i mislim da ne bih mogla. Ako bih slala dete napolje, ok mi je od srednje skole. Mislim, da bismo se jako otudjili a sa 15 godina je prava mera, formiran covek. Mm je sa 15 dosao sam u NS i skolovao se dalje... A da, moja deca imaju pravo na hrvatski pasos jer je mm rodjen u Hrvatskoj, neki dan je podigao svoj pasos...

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 26
8.9.2014 9:02:39   
Peace*
Ni ja ne bih slala decu pre srednje škole. Gledam Luku, sad je drugi razred... prerano je sa 7 godina.

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 27
8.9.2014 9:54:39   
Torbica
Osnovnu skolu ne dozivljavam kao ne znam kakav intelektualni izazov.. Da bih preduzela tako nesto.

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 28
26.10.2018 11:56:36   
Olga75
Nisam je poslala tamo još uvek user posted image . Razmišljam i dalje o toj gimnaziji ali sam eto sazrela pa ću odluku prepustiti njoj kad dođe vreme. Mislim da će tamo da joj se otvore neke nove stvari koje ovde neće. Mada, videćemo ipak je vreme presudno za sve.

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 29
29.10.2018 12:40:38   
Peace*
Malo sam čitala nedavno o školi...

Deca koja ne znaju mađarski imaju nulti razred - razred učenja jezika da bi dostigli nivo znanja koji je neophodan kada kreneš u prvi. Time produžujemo srednju školu. Ne mislim da je to smak sveta, ali mi se javila neka odbojnost.

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:

image
LauraAndrija
Pharmalife je naš spas koji svaki zdravstveni problem reši za tili čas!
Broncamil sirup je naš spas kod prehlade. Pomaže bukvalno za jedan dan i što je bitno beba popije bez problema, što nije slučaj kada su drugi sirupi u pitanju. Fitobalm gel koristimo od prvog meseca rođenja, otpuši nosić, beba lakše diše i mirno spava. Koristimo i mi odrasli. Apettito sirup pije ćerkica, u početku je odbijala zbog jakog mirisa i ukusa, ali sad je navikla i sama traži, mogu samo da kažem da pomaže. Mapez sprejom se naprskamo celi i nema ujeda.  Više >>
image
Kuvar: Sanidej
Brza i ukusna

Anketa

Ankete
Snelle

Ko je veći fan anketa na RR-u?

Lanajelena (64%)

Choopa choops (36%)

Ukupan broj glasova: 121

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here

WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA!
Pretražujte Ringeraju, buditi aktivni jer se i aktivnosti boduju, sakupljajte ikone sponzora i osvojite neku od 25 sjajnih nagrada

Da bi ste učestvovali morate da budete prijavljeni!
Više o takmičenju >> Prijavi se >> SAKRIJ IKONE >>