|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beovizija
9.3.2009 1:47:15   
eugenija
Šta kažete za pobedničku pesmu Beovizije? (Marko Kon i Milan Nikolić - Cipela)

KLIK na youtube


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Beovizija
9.3.2009 8:17:34   
NadaR
    Uopste mi se ne svidjauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Beovizija
9.3.2009 8:31:57   
Jeca*
Bezveze!
Mada su mi i ostale pesme bile, manje-više, bezveze user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Beovizija
9.3.2009 8:44:07   
Anoniman
Ja nisam gledala... Sada sam na poslu i ne mogu na youtube. Videla sam juče samo one đavole u crvenom i onu dvojicu (jedan u belom i jedan u crnom), i onu tetu što se prenemagala po onom dvosedu sa plesnim parom iza sebe... nije me fasciniralo, pa sam prebacila.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Beovizija
9.3.2009 9:11:40   
prase
Pesma koja je pobedila na Beoviziji je jedina koja je ostavila koliko-toliko pozitivan utisak na mene od subote do nedelje. MM je gledao i polufinale i finale, ne zato što je fan Beo/Evrovizije, nego zato što obožava da gleda i komentariše nešto što ga nervira - a u ovom slučaju to je manifestacija koja se pretvorila u reklamu za RTS. I ovako je on malo kivan na RTS zbog toga što smatra da je preplaćen (samo pretplatom) za ono što pruža, pa mu je ovo leglo kao kec na jedanaest Ja uvek pokušavam da zamislim da je pesma na jeziku koji ne razumem, pa onda procenim da li mi se dopada... Poslednja pesma koja je pobedila na Beoviziji a dopadala bi mi se i da je na kineskom je "Lane". Ova pobednička bi mi na mene ostavila isti utisak i da je na kineskom, ali ne tako sjajan kao "Lane", i mislim da ovog puta neće isti slučaj biti sa celom Evropom - zato što je muzika takva da može da se dopadne samo Balkancima. Isto kao "balkanska verzija" pesme "I will always love you" koja može da se dopadna samo ljubiteljima balkanske plehane muzike:

čoček whitney

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Beovizija
9.3.2009 15:50:06   
eugenija
Meni je čudno da tri eminentne osobe iz sveta muzike koje su bile članovi žirija i odlučile se za ovakav rejting zaista smatraju da je ovo song za Evroviziju.. Mislim Bilja Krstić, Kornelije Kovač i Željko Joksimović? Čudan malo ukus.. ako je samo do ukusa, da zanemarimo kvalitet..

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Beovizija
9.3.2009 15:50:53   
sneza24
Ne svidja mi se nijedna.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Beovizija
9.3.2009 15:56:24   
Modessty
money money money

mislim da se kod nas sve na to svodi

meni se nijedna pesma koju sam čula nije dopala

i imam samo jedno pitanje zašto BEOvizija, zašto nije SRBOvizija
jel oni predstavljaju Srbiju ili Beograd?

u vreme prošle Evrovizije sve što smo čuli na RTS-u i Pinku i još nekim kanalima je da je Beograd deo Evrope, Beograd je u centru sveta, Beograd, Beograd.... (mada se stanje nije promenilo ni do danas)

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Beovizija
9.3.2009 16:13:42   
prase
Da, Beograd je centar sveta... Pokazali smo mi ko smo i šta smo kada je voditeljka RTS, pažljivo izabrana od ko zna koliko hiljada kandidata, javljajući se sa Trga rekla: "Welcome to THE Belgrade" user posted image Kad smo ovo preživeli, zašto ne bi bilo koja pesma predstavljala Beograd, ili Srbiju, kako hoćete user posted image Ja sam se stalno pitala kako neki političari mogu da dobiju toliko glasova na izborima. Onda sam shvatila tužnu činjenicu da ne biram ja nego prosečan Srbin... koji ustane i đuska uz čoček Whitney.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Beovizija
9.3.2009 16:16:13   
eugenija
IZVORNA PORUKA: prase

"Welcome to THE Belgrade"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Jooooj, nisam znala za ovo, he he he


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Beovizija
9.3.2009 16:20:23   
gina
user posted image user posted image  Skroz bezveze pesma. A ziri? Mora da su bili pijani user posted image  !!!!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Beovizija
9.3.2009 16:27:34   
lucia
jos prvo vece kad sam slusala,rekla sam muzu da je to najbolja pesma i rekao je da sam luda, kad sinoc pobedi bas onauser posted image  bas mi je bilo drago,meni je odlicna. a sto se tice nekih kritika oko vodjenja,nisam toliko kriticna jer u tim trnucima ljudi imaju veliku tremu i ponekad kazu ono za sta i sami znaju da nije ispravno,ne poznajem tu voditelku pa ne mogu da sudim je li taj lapsus bio slucajan ili zaista ne zna, ali desava se..nijedan covek na tv-u ne postoji koji katkad ne napravi grsku,sve je to ljudskiuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Beovizija
9.3.2009 16:51:31   
eugenija
Regina "Bistra voda", predstavljaju moju Bosnu i Hercegovinu!!
UŽIVAJTE...
KLIK NA youtube


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Beovizija
9.3.2009 16:58:37   
lucia
i ta mi je pesma lepa,drugi je fazon ali je dobrauser posted image . sad ispade da se meni sve svidjauser posted image a nije inace bas tako inace,no ovoga puta se tako podesilo da stvarno mislim da je izabrano najbolje od ponudjenog.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Beovizija
9.3.2009 17:18:49   
trudnica
   Cao.........
Meni je totalna katastrofa ova pesma Cipela!!! Jeste pevljiva ali mi nema nikakav kvalitet ni tezinu, lepo je on odrecitovao......... Navijala sam za ot bend,slatki su i pesmica im je bas vesela..........ali ja nisam kompetentna ni malo..............

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Beovizija
10.3.2009 9:02:22   
NadaR
     Meni je Regina super, za razliku od Lake i pokusajauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Beovizija
10.3.2009 9:10:35   
afrodita
IZVORNA PORUKA: gina

user posted image user posted image  Skroz bezveze pesma. A ziri? Mora da su bili pijani user posted image  !!!!


Ako bude medju prvih 13 onda ce i evropski ziri biti pijan

To nije pesma za takmicenjeuser posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Beovizija
10.3.2009 15:25:46   
eugenija
Hmmm... "Bistra voda" plagijat?user posted image

KLIK


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Beovizija
20.2.2018 21:32:20   
Anck Su Nmaun
Gleda li neko ovo? Ja slucajno prebacih...pa ovo je smejurija. Sve gore od goreg user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Beovizija
20.2.2018 21:34:28   
Sarav
Gledam ja, danima čekam.

Slabo, ni jedna mi se ne sviđa za sad..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Beovizija
20.2.2018 21:36:48   
Anck Su Nmaun
Jutros na radiu sam cula da ce biti i iznendala se jer znam.da ke to ukinuto.
Kazu da je Balkanika dobra..pa eto da vidimo. Inace dobri su pa nadam.se necem boljem od ovoga do sada.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 20.2.2018 21:42:15 >

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Beovizija
20.2.2018 21:38:51   
Sarav
Beoviziju vodi Aca informacija? Od starta loše..
Ajde da slušamo dalje.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Beovizija
20.2.2018 21:41:36   
Anck Su Nmaun
Aca informacija user posted image
Jooj ona stvar sto im se vrtela skoro fantasticna odmah udje u usi.
Kao da svi zakazu kad je neko takmicenje user posted image
Nisam impresionirana..ocekivala sam mnogo vise od Balkanike.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Beovizija
20.2.2018 22:10:21   
Maraj
Pa ja navijam za Balkaniku.
A sto se Ace informacije tice....pre par dana sam ga cula kako kuka sto on vodi Beoviziju.... ne znam sto su njega onda angazovali. Ko da nema ko. Cini mi se da je kukao kod Zike sarenice u emisjji

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Beovizija
20.2.2018 22:17:43   
Sanjica26 RR
Evo i ja sam to ukljucila. Poslednjih nekoliko godina ne pratim.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 20.2.2018 22:29:47 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here