|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 16:28:10   
Didy
Moram da se pohvalim da mi je izgleda čaj od virka regulisao cikluse. Pijem ga redovno od avgusta kao što sam ovde pisala, svako jutro i poneko veče, ali ujutro redovno popijem pola litre. Nemam više ugruške, menstruacije mi nisu obilne već neka 4 ciklusa unazad i mnogo sam srećna. Prvenstveno jer neću morati hormonsku spiralu da stavljam, a onda i jer mogu konačno normalno da funkcionišem, ne moram pelenu da nosim, a prestala sam i tampone, od letos nijedan nisam stavila, a morala sam baš zbog jako obilnih i tampon i dva velika uloške kad idem negde van kuće. Takođe sad dobijam tačno u dan, pre je bilo odstupanja u dan- dva ponekad, pa nekad nedelju dana, pa onda redovno... Sad na 28 dana ko švajcarski sat.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1426
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 16:44:40   
Sanjica26 RR
Didy, bas si me obradovala. Znaci radi posao. Moracu i ja da pijem. Samo da se odlucim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1427
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 16:59:15   
Jeca1234
Da nebi otvarala dodatnu temu evo ovde da postavim pitanje
user posted image  Je li ok ovaj nalaz za bebu od 19 mjeseciBrinu me limfociti poviseni

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1428
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 17:03:48   
Sanjica26 RR
Jeco, post sam ti prebacila u odgovarajucu temu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jeca1234)
Direktna veza do poruke: 1429
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 17:36:14   
Jeca1234
OkeeHvala tiJoš se ne snalazim ovde pa sam postavila potanje gdje mi je bilo najlakse

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1430
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 18:10:56   
flamingos
Divno Didy.Baš mi je drago.❤


(odgovor članu Jeca1234)
Direktna veza do poruke: 1431
   RE: Virak (vrkuta)
23.1.2022 22:17:01   
Didy
Hvala, Flam.

Sanjice, kod mene je evo dala efekta. Sve nisam mogla da verujem, pa se nisam oglašavala, pomislim svaki put - Možda je slučajno, možda sledećeg meseca bude opet haos kad dobijem, ali sad je već izvesno da nije slučajnost.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1432
   RE: Virak (vrkuta)
25.1.2022 16:38:02   
Sanjica26 RR
Didy, ja sam krenula da pijem čaj. Nadam se da cu biti disciplinovana. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1433
   RE: Virak (vrkuta)
25.1.2022 16:40:21   
Ivanka 75
Ja se kunem u virak. Pila sam ga redovno kad su ciklusi poceli da izostaju, a nakon Cikloproginove i mnogo mi pomogao da prevazidjen neraspolozenost i pomahnitale hormone. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1434
   RE: Virak (vrkuta)
25.1.2022 21:47:42   
Didy
Sanjice, držim fige. Meni nije problem jer inače jutro započinjem s pola litre čaja. 

Ivanka, tvoja poruka zvuči ohrabrujuće. 😀

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1435
   RE: Virak (vrkuta)
25.1.2022 21:52:58   
Ivanka 75
Ja virak preporucujem svim,a. Menivje sredio cikluse pre nego sto sam ostala trudna, pila ga i u prvim mesecim trudnoce. Izuzetno blagotvoran caj iako ja mrrrzim da pijem cajeve, 😁


Kad me uhvatio poceyak menopayze, a prestala da pijem cikloproginovu jer ni ona vise nije delovala, virak mi je bio spasa. Odrzao mi razum u normali. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1436
   RE: Virak (vrkuta)
20.2.2022 14:45:47   
Sanjica26 RR
Devojke, da li ste imali reakciju dok ste pile virak?Svaki put kad popijem šolju čaja, bude mi muka i boli me stomak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1437
   RE: Virak (vrkuta)
20.2.2022 15:09:10   
vonavoj
Moja kuma lose reaguje na virak,generalno...


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1438
   RE: Virak (vrkuta)
20.2.2022 17:22:52   
nata11


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Devojke, da li ste imali reakciju dok ste pile virak?Svaki put kad popijem šolju čaja, bude mi muka i boli me stomak. 




Ja nisam sanjice iskreno bas mi je bio slab. Ali inace volim Jace cajeve. 

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1439
   RE: Virak (vrkuta)
20.2.2022 20:52:28   
Didy
Ne. Pijem pola litre čaja od virka svako jutro već pola godine. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1440
   RE: Virak (vrkuta)
20.2.2022 22:53:30   
Sanjica26 RR
Ja cu verovatno da pređem na kapi, ako se ovako nastavi. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1441
   RE: Virak (vrkuta)
21.2.2022 8:57:05   
nata11

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ja cu verovatno da pređem na kapi, ako se ovako nastavi. 


A inace ti pomazu, osecas se bolje?
Ja bas posle porodjaja imam jake, bolne ovulacije pa planiram kapi - lakse su za upotrebu, mogu i na poslu

_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1442
   RE: Virak (vrkuta)
19.7.2022 23:48:17   
Nora332
Bila sam danas kod ginekologa, a u povratku slucajno naidjem na prodavnicu cajeva i uzmem virak, kojeg se set_im posle toliko godina 😄 Pitanje za vas glasi, da li smem da ga pijem jer ginekolog sumnja na pocetak tromboze ili cega vec, napisao mi je sve moguce trombofilije da radim i dopler dubokih vena, a citala sam da virak suzava krvne sudove. Ne znam jos da li to uopste imam, ali sada bih napravila virak da konacno probam ali ne znam smem li. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1443
   RE: Virak (vrkuta)
21.7.2022 8:08:17   
nata11
Slobodno. Moyes i bez pauze.

_____________________________





(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1444
   RE: Virak (vrkuta)
21.7.2022 13:33:51   
Didy
Nora, možda ipak da pitaš doktora. 

Ja čaj od bitka pijem evo sad skoro pa godinu dana svako jutro (osim kad smo negde na putovanju bili pravila sam pauze od deset_ak dana). Ne znam da li može da se pije tako dugo u kontinuitetu ili treba da se prave pauze. 🤔

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1445
   RE: Virak (vrkuta)
21.7.2022 17:27:24   
Nora332
Hocu svakako, mozda neka clanica koja ima trombofilije da javi da li pije. Radila danas dopler dubokih i ovih spoljasnih vena, sve super, nema problema s te strane. Trombofilije radim uskoro, moguce da postoje urodjene zbog genetike, pa se bas pitam u slucaju da imam da li je dozvoljeno. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1446
   RE: Virak (vrkuta)
1.9.2022 0:15:29   
Didy
Počela sam da mešam virak i hajdučku travu - kašičica jednog, kašičica drugog. Oba čaja su dobra za moje tegobe i rešavanje istih, a sam virak minje malo dosadio, pa da promenim ukus.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1447
   RE: Virak (vrkuta)
1.9.2022 7:10:23   
flamingos
Da Didy,oba su dobra.Pila sam kapi virka.Meni nisu rešile problem i prekinula sam da ih pijem.Nije do njih,do mene je.Svakako su dobre.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 1448
   RE: Virak (vrkuta)
1.9.2022 8:29:15   
dddaca
Flam a za koji problem si ga ti pila? Didy pije za miom, jel tako? Da li si i ti imala miom pa ti nije pomogao?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1449
   RE: Virak (vrkuta)
1.9.2022 9:41:41   
flamingos
Daco,pokušala sam ciklus njime da regulišem.Ali,nisam uspela.Ne zato što nije dobar,daleko od toga,odličan je,nego me muči godina proizvodnje.🙄Ulazim u menopauzu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 57 [58] 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here