|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
21.12.2016 7:12:57   
serpica
Ja se secam, u temi gak Nis... ko da je juce bilo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
21.12.2016 20:57:49   
branki*
Daaaa,u temi refluks,jadala sam se mini vb.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
7.8.2017 14:26:22   
krin 40
Daa u Čekalicama.Donela sam odluku da rodim treće dete❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
7.8.2017 18:01:35   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: krin 40

Daa u Čekalicama.Donela sam odluku da rodim treće dete❤

user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
7.8.2017 21:52:09   
choopa choops
Ovo će zauvijek biti smješno. Ja onako čitam o klistiru, sva se udubila i naletim na touser posted image Natjeralo me da se registrujem jer sam i ja htjela da budem dio dobrog zezanja, a ne samo da čitam ;-)
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Tasha RR



- Nemojte gospođo odmah na WC, zadržite malo u sebi!
- Pomerite se sestro, posraću vas.

Ja se izvinjavam ako sam prosta, ali tako je bilo.



Ja umirem Ne mogu doci sebi od smijanja

Tako nekako je i kod mene bilo, jedva sam dobacila onaj metar i po od stola gdje su me klistirali do WC-a.
A moja prija se prosetala do treceg sprata i tek za nekih 20min isla da obavi khm, khm jelte Ali ona inace ima problema sa zatvorom, pa je mozda zbog toga.

Idem sad malo da prostudiram forum i pokusam da se snadjem, jer je jako neobican . Pa cu onda i ja da napisem sta sam ja nosila u porodiliste.



dobrodošla choopa choops, došla si na jako zanimljiv i koristan forum, uživaj i upiši se u spisak mama.







_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
7.8.2017 22:05:03   
Anck Su Nmaun
user posted image Ja se moje ne secam...a bas bih volela da je vidim

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
8.8.2017 7:31:34   
vocicana
Ja msm da sam rekla kuc, kuc, da li me primate? U temi cekalica. Nisam cak ni privirila u druge teme, bila sam opominjana, zbog pisanja u istoj temi.
Alisam dugo pre toga citala, sta su zene pisale, secam se neke forumasice koja je jadna toliko sebe osluskivala, te kiselo, te muka, te ovo te ono, na kraju je osluskivanje i uspelo, zatrudnela je, secam se da sam se mnogo smejala dok sam citala, ali sam istovremeno bila i tuzna jer se nikako kod mene nista nije desavalo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
8.8.2017 12:57:30   
Anck Su Nmaun
Ja se.jedino secam da sam se prikljucila.nesto malko pre nego sto cu ostati trudna pa sam mozda bila u crticama...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
8.8.2017 13:09:43   
Rosita
Bilo je u temi koliko ste se ugojile u trudnoci user posted image , bila sam izgleda budna po tom pitanju... onda su me brana iz Zrenjanina i bojanica 7 zvale na caskanje. Unina mama mi je protumacila da mm znaci moj muz user posted image . Oprezna sam bila jer nikad nisam caskala na forumu, po prirodi sam takva, narocito kad je pisana rec u pitanju... vremenom sam olabavila. Bio je septembar 2012, pocetak mog drugog tromesecja.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
8.8.2017 17:32:30   
degu
Ja se secam da sam pisala kao Rossa u problemima zatrudnjivanja, da sam bila odusevljena tadasnjim clanicama, cipiripi, Mari86, citala sam ih i u crticama, bile su jako duhovite i pozitivne. Bilo je tu jos cura ali ne secam se nikova. Posle dugo nisam imala net, zaboravila sifru pa sam postala degu. Presrecna sam bila kad sam videla da su obe zatrudnele.
Kasnije sam kao degu upala u svoju ekipu crtica, bile su fenomenalne, stalno su nas opominjali moderatori ali mi smo se ludo zabavljale. Sa mnogima sam jos u svakodnevnom kontaktu. Znam da sam odvalila nesto u toj prvoj poruci, da me je vecina iskulirala, a Grga mi pozelela dobrodoslicu.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
8.8.2017 20:36:56   
Sarav
Upala sam u grupu gde su trudnice a meni za dan, dva termin pa rekoh da pitam kad treba da se javim na CTG jer sam zaboravila user posted image

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
10.8.2017 6:42:09   
branki*
da li sam pisala ovdeuser posted image secam se,bilo je veyano ya refluks,pitala sam nesto minuvbuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
10.8.2017 8:58:37   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: branki RR

da li sam pisala ovdeuser posted image secam se,bilo je veyano ya refluks,pitala sam nesto minuvbuser posted image

Jesi, eto ga drugi post na ovoj strani user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
1.9.2017 17:43:42   
dddaca
Ja ne mogu da se setim. Pokusavam, ali nema sanse

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
10.9.2017 12:16:35   
Dragce86
Prva poruka je bila prijava za poklon paket za trudnice za jun mesec 2016..god, ako se dobro secam :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
4.4.2021 0:22:04   
flamingos
Pokušavam da se set_im,ali ne mogu.Znam da sam naišla na C kuhinju,kliknula i izašao je forum.Tako sam i saznala za našu rr.April mesec,pre dve godine.❤


(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
4.4.2021 11:52:44   
mati
Ne mogu da se setim. Bilo je to 2010, ja mlada majka. Ali nije bilo vezano za nagrade, poklone, pakete... I sve uz to.
Isključivo za decu, iskustva i podršku.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
4.4.2021 11:52:48   
dddaca
I dalje ne znam. Dosta vremena je proslo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
4.4.2021 14:49:27   
smeško
Да. Пре 11 година. Почетак трудноће и крварење. Затражих подршку и остах, иако не волим форуме😜


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
4.4.2021 22:54:29   
Ivanka 75
Davne 2009 u temi Double test. 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
5.4.2021 0:18:06   
mati
Smeško, ne volim ni ja. Nemam ni društvene mreže.
Mislim da je bilo nešto oko uvođenja hrane. Jer je to taj period.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
5.4.2021 9:42:29   
nata11
Da bilo je u temi Cekamo II crtice. Mislim 2010 ili 2011.

_____________________________





(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji?
21.9.2021 0:05:59   
Dragica Draga
Nema sanse da se setim a bas bih volela

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 98
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here