|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 8:45:48   
Ognjenka
Beograd...provela sam najdivnije detinjstvo na Banjici. Posle sam se mnogo seljakala...

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 10:29:30   
Lilla

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: Lilla

Iz Priboja rodom ali zivim "preko grane" user posted image

P.S. Vuko, tek sad vidjeh, pa mi smo "komsinice" po rodjenju user posted image


Ja sam u Uzicu samo rodjena bila a doselila sam se 1980. jer su mi roditelji studirali. Tata je mamu trudnu do zuba vodio tamo da se porodi i sa mnom i sa srednjom sestrom.

Ih, isla sam da kupujem patike u Priboj vozom. Coverse za kosarku user posted image A kad sam se rodila tata mi je bio student masinstva i primao stipendiju od FAP-a. Tako da sam vezana za Priboj hehe.

A eto sad smo koleginice aliens ko sto ovi zovu strance ovde user posted image


Vanzemaljci iz Uzickog regiona user posted image A drugarica i ja isle u Uzice vozom kad nam je trebala obuca. I u Uzicu se prvi put "vozile" pokretnim stepenicama, e da je to neko snimao sad bi me zivu sram izjeo user posted image Eto sta je bio Priboj nekad, a da vidis tuge sad user posted image

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 10:36:00   
Anck Su Nmaun
Sad citam na prvoj strani da sam iz Subotice.....e bilo nekad, sad je Novi Sad!

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 11:56:39   
anuksunamun
Zar je pitanje odakle st,odakle pisete ili gde smo rodjeni?za mene se ovo uvek odnosilo na mesto rodjenja ,mozda i gresimuser posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 13:25:28   
vukosava
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Zar je pitanje odakle st,odakle piset__e ili gde smo rodjeni?za mene se ovo uvek odnosilo na mesto rodjenja ,mozda i gresimuser posted image user posted image


U SAD kad te pitaju odakle si misle na mesto gde trenutno zivis. Kod njih je hometown mesto gde zivis a birthplace je samo mesto rodjenja. Jer se vise sele nego mi u toku zivota.

Ja sam u svom mestu rodjenja zivela 14 godina, u jednom drugom 12 godina a imam jos 7 mesta u kojima sam zivela.

Tako da sam sa planete Zemlje izgleda.

A kako li ce se tu racunati npr za moje dete... U svom mestu rodjenja je provela samo dve nedelje... Jel onda sad odatle?

< Poruku je uredio vukosava -- 14.3.2012 13:26:41 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 13:38:37   
anuksunamun
Pitanje upuceno iz Srbije...ja ne znam nista o Severnoj Americiuser posted image slucajno sam ovde nabasala,nadam se na odredjeni period do kraja ove godine..imala sam incident u srpskoj ambasadi u ottawi ,gde me lik pita odakle sam ,ja kazem iz Vrbasa,pitam njega a ti,a o kaze ja sam vec 25 godina u Bg....ja se pocepam od smeha,jer u mojim knjigama to znaci ,gde si rodjen ?gde si proveo neko odredjeno vreme nakon rodjenja...jer bih ja bila onda iz Vrbasa,Subotuce,Novog Sada ,Beograda,Kalgarija,Otave i .....ne znam...mozda zato sto sam Crnogorka ,kontam pitanje na ovaj nacin...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 13:41:20   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Pitanje upuceno iz Srbije...ja ne znam nista o Severnoj Americiuser posted image slucajno sam ovde nabasala,nadam se na odredjeni period do kraja ove godine..imala sam incident u srpskoj ambasadi u ottawi ,gde me lik pita odakle sam ,ja kazem iz Vrbasa,pitam njega a ti,a o kaze ja sam vec 25 godina u Bg....ja se pocepam od smeha,jer u mojim knjigama to znaci ,gde si rodjen ?gde si proveo neko odredjeno vreme nakon rodjenja...jer bih ja bila onda iz Vrbasa,Subotuce,Novog Sada ,Beograda,Kalgarija,Otave i .....ne znam...mozda zato sto sam Crnogorka ,kontam pitanje na ovaj nacin...


Ovde mahom misle na ono sta ti pise u pasosu u stalnoj adresi odakle si. Po tome sam ja iz Novog Sada.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 13:44:09   
soni
Mislim da nas iz Sapca ovde malo ima ?????

Javite se user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 13:54:19   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Pitanje upuceno iz Srbije...ja ne znam nista o Severnoj Americiuser posted image slucajno sam ovde nabasala,nadam se na odredjeni period do kraja ove godine..imala sam incident u srpskoj ambasadi u ottawi ,gde me lik pita odakle sam ,ja kazem iz Vrbasa,pitam njega a ti,a o kaze ja sam vec 25 godina u Bg....ja se pocepam od smeha,jer u mojim knjigama to znaci ,gde si rodjen ?gde si proveo neko odredjeno vreme nakon rodjenja...jer bih ja bila onda iz Vrbasa,Subotuce,Novog Sada ,Beograda,Kalgarija,Otave i .....ne znam...mozda zato sto sam Crnogorka ,kontam pitanje na ovaj nacin...


Ovde mahom misle na ono sta ti pise u pasosu u stalnoj adresi odakle si. Po tome sam ja iz Novog Sada.
Ovde im je svejedno sta ti pise u pasosu,jer se jedva snalaze sa geografijom sopstvene drzave ,a kamoli tamo neke Srbije...svi misle da je Sibir u pitanju,a jedan crnac me je pitao ,da li je bliski istok u usa....mislim horor

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 13:56:43   
vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: vukosava


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Pitanje upuceno iz Srbije...ja ne znam nista o Severnoj Americiuser posted image slucajno sam ovde nabasala,nadam se na odredjeni period do kraja ove godine..imala sam incident u srpskoj ambasadi u ottawi ,gde me lik pita odakle sam ,ja kazem iz Vrbasa,pitam njega a ti,a o kaze ja sam vec 25 godina u Bg....ja se pocepam od smeha,jer u mojim knjigama to znaci ,gde si rodjen ?gde si proveo neko odredjeno vreme nakon rodjenja...jer bih ja bila onda iz Vrbasa,Subotuce,Novog Sada ,Beograda,Kalgarija,Otave i .....ne znam...mozda zato sto sam Crnogorka ,kontam pitanje na ovaj nacin...


Ovde mahom misle na ono sta ti pise u pasosu u stalnoj adresi odakle si. Po tome sam ja iz Novog Sada.
Ovde im je svejedno sta ti pise u pasosu,jer se jedva snalaze sa geografijom sopstvene drzave ,a kamoli tamo neke Srbije...svi misle da je Sibir u pitanju,a jedan crnac me je pitao ,da li je bliski istok u usa....mislim horor



Da, da. A Sirija?

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 14:08:17   
anuksunamun
Ma kakva Sirija ....Sibir samo ,Sirija je isuvise sofisticiran geografski pojam za njih,a taj lik sto me je pitao za bliski istok,dosao je kao majstor ,zvonio na vrata,da mi vidi dole onu pec za grejanje..,reko prika,kuca je nova a i svakako se selimo na bliski istok ,ne treba mi servis...i on tada sroci pitanje....ja sam mislila da je prica o neupucenosti amera preterana...tada sam se uverila da ima istine...sledeca stvar,prenos iz metropolitana,opera carmen,u lokalnom bioskopu,ljudi dolaze sa picama i kolama ,zderu ,zvacu ,suskaju...i deda jedan ,otac od mm klijentice,me pita,da li sam ikada ranije cula za za Carmen,reko da li da zaplacem ili da ignorisem pitanje,jer je deda isuvise star da mu sve pi spisku redom....i tako gomila idiotizama...ja sam samo za selo ,to sam shvatila,svet je postao suvise moderan za moja shvatanja,zene su nesto kao liberalne,muskarci tunjavi,grand parada i lady gaga,mcdonalds,internet...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 18:40:31   
Cunce
selila se cesto, sad Odzaci, vec par meseci user posted image
plan nam je da se samo malo priblizimo NS-u, znaci dovoljno blizu da mogu da skoknem autom na predstavu, dovoljno daleko da imamo kucicu i budemo izolovani user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Odakle ste...
14.3.2012 20:57:32   
vukosava
IZVORNA PORUKA: anuksunamun
zene su nesto kao liberalne,muskarci tunjavi



Tako su meni izgledali muskarci u Novom Sadu kad sam pocela da zivim tamo 1994. Mislila sam da je svaki naklonjen muskarcima. Zbog naglaska, delovali su mi svi zenstveno.

Ja sam u jako konzervativnom delu Amerike tako da nema nista od toga Lady Gaga i Grand Show. to je valjda u tim vecim gradovima...


< Poruku je uredio vukosava -- 14.3.2012 20:58:14 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Odakle ste...
26.3.2012 22:18:48   
vikiveki
Ja sam se rodila u Užicu,gde sam provela najlepše godine,svoje detinjstvo....onda sledi period od 12 godina provedenih u Aleksincu sa mojim bivšim,za koji me nevezuju baš neke lepe uspomene osim rodjenja ćerke....a sada...sada već petu godinu uživam u ravnici i Sremu.... i naravno najveću radost mi pružaju moja princezica i njena dva brata princauser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Odakle ste...
26.3.2012 22:20:43   
vukosava

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja sam se rodila u Užicu,gde sam provela najlepše godine,svoje detinjstvo....onda sledi period od 12 godina provedenih u Aleksincu sa mojim bivšim,za koji me nevezuju baš neke lepe uspomene osim rodjenja ćerke....a sada...sada već petu godinu uživam u ravnici i Sremu.... i naravno najveću radost mi pružaju moja princezica i njena dva brata princauser posted image


Hehe i ja. Long live White Cemetery (ko je iz Uzica ukapirace sto pominjem groblja) user posted image

Mada ja sam rodjena u Uzicu a zivela nakon rodjenja u Sremu dok su mi roditelji studirali u BG jer mi je mama iz Srema user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Odakle ste...
26.3.2012 22:25:01   
crazymama
ja sam kosovka devojka... rodjena u prizrenu, najlepsem gradu za koji znam, zivela sam u pristini 23 godine, a poslednjih 12 sam u beogradu...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Odakle ste...
26.3.2012 22:52:19   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: anuksunamun
zene su nesto kao liberalne,muskarci tunjavi



Tako su meni izgledali muskarci u Novom Sadu kad sam pocela da zivim tamo 1994. Mislila sam da je svaki naklonjen muskarcima. Zbog naglaska, delovali su mi svi zenstveno.

Ja sam u jako konzervativnom delu Amerike tako da nema nista od toga Lady Gaga i Grand Show. to je valjda u tim vecim gradovima...


A sta je konzervativna Amerika?red necks?to je conzervativna Kanada..zivela sam u Alberti (calgary) 3 meseca ,tek je to rupetina svetska...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Odakle ste...
5.4.2012 21:26:26   
Anoniman
Masha, ne verujem da se znamo, ali mozemo na leto kada dodjem dole da se upoznamo, trenutno smo u raski kod sveki zbog male bebe.

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Odakle ste...
5.4.2012 21:44:37   
MASHKA
onda te sigurno ne znam ako ne živiš u banji, ali upoznavanje mora da padne!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Odakle ste...
5.4.2012 21:52:35   
Anoniman
vazi,to mora obavezno.user posted image mi imamo dole 2 stana jedan je u ulici zeleni bulevar, gde su one nove zgrade, pa smo povremeno dole, gde zivis ti u kom delu banje?

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 320
   RE: Odakle ste...
5.4.2012 21:59:45   
vukosava
IZVORNA PORUKA: anuksunamun
A sta je konzervativna Amerika?red necks?to je conzervativna Kanada..zivela sam u Alberti (calgary) 3 meseca ,tek je to rupetina svetska...


Nije. Evo ti link pa procitaj o tome klikni Vecinom se odnosi na zemlje u kojima preovladjuje glasanje za republikance.

Redneck izraz se vise ovde odnosi na sljakere, ljude sa sela, nema veze sa konzervativnim shvatanjima. klikni Potice od crvenog vrata koji se dobija ako su radnici izlozeni Suncu. Vecinom se odnosi na bele neobrazovane seljake.

A konzervativci mogu biti i najbogatiji ljudi iz megapolisa. To je politicko opredeljenje. Dzordz Bus pripada takvoj struji.

Nemam pojma za Kalgari kakav je, u Kanadi sam bila samo u Torontu. On mi nije delovao nesto kao neka rupetina.

< Poruku je uredio vukosava -- 5.4.2012 22:02:32 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Odakle ste...
5.4.2012 22:16:27   
anuksunamun
Pa ovde je konzervativna " bela " kanada,to je izmedju ostalog i alberta ,znam sta su rednecks,ja sam za konzervativce svakako,liberalna kanada se odnosi na francuze i " obojene"....sto je i logicno,Francuzi lenji,a obojeni zele jednakosT(sto izmed ostalog za njih znaci ozvanicenje serijatskog zakona u provinciji ontario)i naravno zele da uvezu jos 25 miliona svojih pulena koji orbitiraju oko socijalne pomoci kasnije...nadam se da se razumemo sada....inace na proslavi 50-ogodisnjice saradnje kineske i kanadske vlade,vrbovali su me liberali da se prikljucim njihovom timu...ja sam se zaprepastila obzirom da sam govorila o svom politickom angazmanu u Srbiji..teski sam protivnik liberalizma i neoliberalizma,i do danas sam u konfuziji zbog cega su me smatrali za nekoga ko bi se uklopio u njihov program,doduse nisam iznosila stavove o kucnim ljubimcima,honosexualcima ,i rezoluciji o ljudskim pravima...sigurno bi me drugacije posmatrali

< Poruku je uredio anuksunamun -- 5.4.2012 22:19:04 >

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Odakle ste...
8.4.2012 5:08:31   
Yag
Rodjena u Bosni tacnije u travniku skoro 19-est punih zivim u Australiji prvo u Sidneyu sad u Melburnu...ali sanjam o Bosni i da e jednog dana vratim...:Duser posted image

< Poruku je uredio Yag -- 8.4.2012 5:09:31 >


_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Odakle ste...
14.1.2013 23:50:19   
vojvodjanka87
Yag moji su poreklom iz okoline Travnika i Kotor varosi,ja sam iz okoline Vrbasa

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Odakle ste...
19.1.2013 14:41:38   
anajid

IZVORNA PORUKA: Yag

Rodjena u Bosni tacnije u travniku skoro 19-est punih zivim u Australiji prvo u Sidneyu sad u Melburnu...ali sanjam o Bosni i da e jednog dana vratim...:Duser posted image


Ma ne vracaj se ako boga znas!user posted image

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here