|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upala grla
4.3.2015 19:04:37   
mila83

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: mila83

Apis gola ima u svom sastavu propolis, a to bebe ne smeju da konzumiraju pre 1.rodjendana,kao ni med. Apiterapija ustvari znaci lecenje medom, otuda taj naziv tom spreju.




Vidis,moj bebac je prvi put bio bolestan sa nekih 7m otisli u hitnu zbog visoke temp,doktorica je pored antibiotika dala da pije Altiprim koji u sebi sadrzi med.Ne znam da li oni znaju sastav lekova ili daju napamet? Ako tako gledam onda i paracetamol koji ima ukus jagode verovatno ne bi smeo da se daje bebama,jer kako sam cula i taj ekstrat jagode moze da izazove alergiju.


Ne bih znala odgovor na to,mi inace koristimo obican paracetamol,ustvari febricet.Pa verovatno...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Upala grla
4.3.2015 19:05:39   
veselicaa
Apsolutno tacno Serpice,i meni je to palo napamet za paracet.A za med znam da ne moze pre godinu dana,mada ga eto ima u plazmi npr. i jos nekim drugim proizvodima.
Ja otkako sam otkrila ove cajeve manje koristim sprejeve ali eto apis gola se svidja A. i sama kaze da joj je lakse kada ga naprska tako da njega planiram i dalje da koristim
Obican paracet ima ukus jagode.Ja i ne znam za drugi osim za Daleron koji je ukusa banane.


< Poruku je uredio veselica -- 4.3.2015 19:06:38 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Upala grla
4.3.2015 19:17:10   
mila83
I moji klinci koriste Apis golu ,i nama je bolja,ali eto, dr nam je tako rekla za Tantum verde.

Ja za bebu imam febricet koji proizvodi Hemofarm, sa ukusom vestacke guarane,tako pise.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Upala grla
24.3.2016 21:10:31   
Valerie
sta jos sem apis gole ili tantum verde (za koji mi se cini da je prejak) moze da se da detetu od 3,5 godine, koje se zali na bol u grlu? nema temp za sada i ne kaslje...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Upala grla
25.3.2016 0:27:17   
choopa choops
Mojima su baš davali Tantum Verde, ali u spreju. Imaju Neonagin junior (nisam sigurna od kog uzrasta)...Može da ispira sa čajem od žalfije ili slanom vodom. Ne pada mi na pamet šta još može.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Upala grla
25.3.2016 5:11:18   
Valerie
Hvala puno! Ne znam da li mogu caj od zalfije da stavim u staru flasicu od marisola. Kako da ispiram malom detetu a da ne popije... Budila je x puta plsce, boli je. A nesto mi bzvz da je vodim kod dr... Dala joj malo meda. Da li smem mozda parcence pantenol oriblete sa vit.c? Ne pise nista za decu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Upala grla
25.3.2016 9:05:58   
Sanjalicaaa
Valerie, ako je mnogo boli ja bih je odvela kod lekara.
Tesko da moze da ispira zalfijom, jos je mala. Mada i ako popije malo nece joj biti nista.
Milim da joj pantenol ne bi puno znacio. Daj joj sto vise vitamina c i cajeva. Propolis isto.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Upala grla
25.3.2016 9:43:14   
Bibilib
Cao zene...evo i mi od jutros imamo peoblem sa grlom... Mladji sin je bas zaribao sve ga dere kad prica i place... Ali smo prsnuli jednom Apis Golu i trenutno mu bilo lakse... Moracemo da ponovimo kasnije i da popijemo neki caj...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Upala grla
25.3.2016 10:52:48   
Valerie

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Valerie, ako je mnogo boli ja bih je odvela kod lekara.
Tesko da moze da ispira zalfijom, jos je mala. Mada i ako popije malo nece joj biti nista.
Milim da joj pantenol ne bi puno znacio. Daj joj sto vise vitamina c i cajeva. Propolis isto.


hvala, ma da, to sam i ja mislila. ali opet, u nekoj je fazi da maksimalno kenjka i zali se na sve. nikad je, na nasu veliku srecu, nije bolelo grlo, pa mora i to da iskusi. plasim se da kod dr moze jos nesto teze da pokupi. napravila sam zalfiju i stavila u marisol rasprsivac, super radi, uzeli apis gola, koji joj se svidja. pa cemo videti... nista nismo spavali, kao zombi smo. sem bebe, koja je presrecna i naspavana. ona nista nije cula nocas user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Upala grla
5.3.2017 16:58:52   
Anck Su Nmaun
Mame upomoc..sta dati bebi od nepunih 10 meseci za bol u grlu..ujutru idemo kod Dr. a on stalno place 😭

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Upala grla
5.3.2017 19:20:48   
Sanjica26 RR
ANck, mozes da mu prskas apis golu. Jeste da ide od godinu dana. Nama je dr preporucila to, a za T smo cak i manju prskali tantum verde. I pre spavanja paracetamol da moze da spava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Upala grla
26.3.2021 14:25:33   
nata11
Da li je neko imao problem sa bakterijom u grlu - Hemofilus  infuence kod deteta?





_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Upala grla
26.3.2021 15:40:41   
Filadendronka
Mojima nikadd nije radjen bris grla, a u nosu bas cesto bude HI. Proizvodi gust sekret u nosicu, grozan, donose iz vrtica redovno. 


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Upala grla
26.3.2021 16:16:54   
nata11
Znaci i nije tako neobična bakterija za decu koja su u kolektivu? Bas nisam ranije citala o ovoj bakteriji pa ne znam sta da mislim.



_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Upala grla
26.3.2021 17:57:46   
lesica
Nato, bakterija kao bakterija, rešiće se sve ab terapijom.
Bitno je što ti je I vakcinisana protiv iste u okviru redovne vakcinacije pa će i ovo proći bez nekih komplikacija.

Devojke su ti već pisale u drugoj temi sve za toaletu nosu.

Ne brigaj, brzo će malena biti ok.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Upala grla
26.3.2021 18:08:34   
Tiziana
Nato, deca koja idu u vrtic gotpvo uvek imaju neku bakteriju u nosu. Znam kada smo se pripremači za operaciju treceg krajnika pa smo cesto radili briseve, retko kad je bio sterilan, a dete nije bilo bolesno.. Onda se to nekada spusti i u grlo.. 

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here