|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 10:40:36   
morena
Nakon 1,5 počeli živjeti skupa, a nakon još 1,5 se vjenčali. 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 10:59:39   
Anoniman
Posle 4 meseca poceli da zivimo zajedno, a posle godinu i par meseci zajednickog zivota se vencali

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 11:25:37   
kleopatra*
6 godina zabavljanja i 2,5god u brakuuser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 14:09:34   
*Alexx*
Na spisku ste!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 15:19:14   
Verus
Mi smo zajedno vise od 16 godina, zabavljanja, bez razdvajanja.  Od toga zivimo zajedno vec 11 godina, a zvanicno smo vencani (pred zakonom i Bogomuser posted image ) 5 i po godina....znaci pre braka smo se zabavljali nekih 11 i po godina..skoro 12....user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 15:24:29   
afrodita
zabavljali nekih 11 i po godina..skoro 12....user posted image


vaaauuu Verususer posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 15:37:53   
Verus
Afro, mi cemo, ako Bog da da ostanemo zajedno ceo zivot, biti od onih "Ju! Tvoji roditelji su vencani vec 50 godina?  Bljaaak"user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 15:42:04   
pahulja76
2,5 god. smo se zabavljali a sutra ce biti 6 meseci kako smo u braku user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 15:47:26   
Snelle
Verus, wow, svaka cas_t! Koliko godina imas, ako smem da pitam user posted image

(odgovor članu pahulja76)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 15:57:45   
lelaigor
4 i po godine.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 16:01:40   
Veca77
4 godine pre braka i jos malo pa 5 godinica u braku user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 16:08:50   
maslinica
ja sam najgora od sve deceuser posted image ....dobro nisam rekla sudbonosno da, iz licnih razloga, smrtni slucaj u porodici, pa cekamo da prodje godina...ali zivimo zajedno vec 4 godine, a poceli da zivimo zajedno nakon svega 17 puta sta smo se videli, ali da ne ispadne da nismo normalni, ja sam zivela u jednoj, on u drugoj drzavi, a zajedno smo otisli u USA I tamo zapoceli nasu zajednicuuser posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 16:24:58   
Verus
Punim 31 u julu...a zajedno smo od moje 14.5 a mm 16.5....decija ljubavuser posted image
IZVORNA PORUKA: Snelle

Verus, wow, svaka cas_t! Koliko godina imas, ako smem da pitam user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 16:25:44   
Verus
maslinice, nisam znala da si ti u USA-pusauser posted image   Gde ste?
IZVORNA PORUKA: maslinica

ja sam najgora od sve deceuser posted image ....dobro nisam rekla sudbonosno da, iz licnih razloga, smrtni slucaj u porodici, pa cekamo da prodje godina...ali zivimo zajedno vec 4 godine, a poceli da zivimo zajedno nakon svega 17 puta sta smo se videli, ali da ne ispadne da nismo normalni, ja sam zivela u jednoj, on u drugoj drzavi, a zajedno smo otisli u USA I tamo zapoceli nasu zajednicuuser posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 20:29:26   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Verus RR

maslinice, nisam znala da si ti u USA-pusauser posted image   Gde ste?
IZVORNA PORUKA: maslinica

ja sam najgora od sve deceuser posted image ....dobro nisam rekla sudbonosno da, iz licnih razloga, smrtni slucaj u porodici, pa cekamo da prodje godina...ali zivimo zajedno vec 4 godine, a poceli da zivimo zajedno nakon svega 17 puta sta smo se videli, ali da ne ispadne da nismo normalni, ja sam zivela u jednoj, on u drugoj drzavi, a zajedno smo otisli u USA I tamo zapoceli nasu zajednicuuser posted image



draga, nazalost nismo vise..evo nas u srbiji sa tendencijom povratka u chicago:)

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 20:39:57   
Modessty
E pa najgora sam!!! Mi smo se "zabavljali" punih 15 godina pre zaključenja braka! user posted image
Kad nas pitaju koliko smo u braku i ja kažem 4 godine, još malo pa jubilarnih 5, svi komentarišu kao "jao pa još ste sveži", mi se samo nasmejemo. Mi za onih 15 godina zabavljanja, a od toga nekoliko godina zajedničkog života, prošli smo sve one krize koje naši drugari prolaze u braku!user posted image

< Poruku je uredio Modessty -- 18.3.2010 20:41:09 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
18.3.2010 20:55:19   
Trcosava
AMM... zvanično haha 3 dana
šalim se, upoznali se preko neta, videli se 3 dana u Vrnjačkoj Banji u avgustu(on je iz Slovenije)

U oktobru došao po mene u Srbiju - bila ovde mesec dana, pa istekla viza pa opet se vratila u januaru i 3. febbruara se venčali
To mu dođe ....4 meseca?


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
19.3.2010 9:40:57   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Modessty

Mi za onih 15 godina zabavljanja, a od toga nekoliko godina zajedničkog života, prošli smo sve one krize koje naši drugari prolaze u braku!user posted image


Upravo ista situacija i kod nas. To je jedna od pogodnosti dugih veza. Mi, kada smo se vencali, imali smo osecaj kao da smo u braku vec 10 godina, koliko smo se dobro poznavali i razumeli user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
19.3.2010 9:50:39   
kika 80
4 .godine zabavljanja i 3,5 u braku i beba od 8 mjeseciuser posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
20.3.2010 22:36:44   
magnetic
7 i po godina pre braka

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
20.3.2010 23:49:22   
Verus
Znam, sve zavisi od situacije jel nazalost ili ne....znas, mi planiramo nazad, i to najvise zbog deteta..

IZVORNA PORUKA: maslinica

IZVORNA PORUKA: Verus RR

maslinice, nisam znala da si ti u USA-pusauser posted image   Gde ste?
IZVORNA PORUKA: maslinica

ja sam najgora od sve deceuser posted image ....dobro nisam rekla sudbonosno da, iz licnih razloga, smrtni slucaj u porodici, pa cekamo da prodje godina...ali zivimo zajedno vec 4 godine, a poceli da zivimo zajedno nakon svega 17 puta sta smo se videli, ali da ne ispadne da nismo normalni, ja sam zivela u jednoj, on u drugoj drzavi, a zajedno smo otisli u USA I tamo zapoceli nasu zajednicuuser posted image



draga, nazalost nismo vise..evo nas u srbiji sa tendencijom povratka u chicago:)


(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
20.3.2010 23:54:24   
bojana87
mi kad se budemo uzimali bice 4 godine i 3 meseca da smo zajedno,a tacno 2 godine da zivimo zajedno user posted image
ali nekako smo oboje posle 6 meseci znali da je to to i da cemo se jednog dana uzeti user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
22.3.2010 20:56:27   
janajana
mi se jos zabaljamo user posted image u vezi smo skoro 7 meseci... a znamo se jedno 15 godinauser posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.3.2010 9:42:37   
Anoniman
Ako me sećanje dobro služi, oko 5 meseci smo se zabavljali pre braka. 

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim p...
23.3.2010 9:47:37   
*Alexx*
Na spisku ste user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here