|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 21:57:22   
Lu
DG kad je sljedeća emisija svadbe...nemoj mi reći za 7 danauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 21:59:08   
Delijagirl
Sorry LU jos gore ovi imaju 2 nedelje i ovu i sledecu

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 22:03:06   
Lu
A JOOOOOOOOOOOJuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 22:04:50   
Delijagirl
I za ovo ja placam pretplatu c c c c c sutra cu traziti pare nazad user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 22:06:19   
simke

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

I za ovo ja placam pretplatu c c c c c sutra cu traziti pare nazad user posted image

user posted image user posted image user posted image I ja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 22:08:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Sorry LU jos gore ovi imaju 2 nedelje i ovu i sledecu

kako imaju dve nedelje?user posted image

a ja pretplatu ne placam tako da user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 13.10.2009 22:09:01 >

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: 48 sati svadba
13.10.2009 22:21:34   
Delijagirl
Pa jednu svadbu snimaju 2 nedelje tj predvajaju 2 nedelje ili bolje receno 2 emisije

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 20:15:18   
vrabica
Pozz svima!
Delijagirl, možeš li mi reći kakvi su bili ovi iz ekipe prema vama na kastingu? Ja sam toliko želela da se prijavim za tu emisiju i jedva sam dečka nagovorila, međutim, kad smo izašli sa kastinga baš sam se razočarala.user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 20:19:42   
vodolija 82
Vrabice doro doslauser posted image user posted image user posted image  zasto si razocarana?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vrabica)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 20:33:48   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: vrabica

Pozz svima!
Delijagirl, možeš li mi reći kakvi su bili ovi iz ekipe prema vama na kastingu? Ja sam toliko želela da se prijavim za tu emisiju i jedva sam dečka nagovorila, međutim, kad smo izašli sa kastinga baš sam se razočarala.user posted image



Pa na kastingu smo pricali sa irenom i onim sedokosim rediteljem i prema nama su bili ok... Neznam sta kod tebe nije valjalo?


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu vrabica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 20:39:52   
vrabica
Prvo, po meni je nekulturno da nama postave neko pitanje pa onda oni između sebe pričaju o njihovim privatnim stvarima, ili te pitaju nešto pa ti taman kad kreneš da odgovoriš a oni te prekinu u pola rečenice i kažu dobro ne moraš sad da odgovoriš na to pitanje!? Pitam se zašto je i bilo postavljeno onda.
Drugo, mog dečka je taj čovek (mislim da je on producent ili nešto slično) nazvao maloumnim, na to je on jedva izdržao da mu ne kaže svašta (ja sam se baš bojala da će pući, jer ima kratak fitilj). Kad smo izašli njegov komentar je bio da ako će doći kod nas da nas vređaju i provociraju onda bolje neka ni ne dolaze.
Iskreno, ja sam očekivala da će nam bar za tih 10-15 min posvetiti pažnju. Jeste da smo se mi možda i najduže zadržali unutra, ali su više oni između sebe pričali.
Posle nas je ušao par koji je pre sišao dole nego što su se popeli na stepenice i odjurili su kao opareni, tako da nismo ni saznali šta se sa njima desilo. Posle sam pričala sa jednom devojkom koja je isto bila tamo i ona mi je rekla da je njima bilo super i da ih nisu provocirali, čak su se i zezali sa njima.

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 20:51:16   
Delijagirl
Uh vrabica znam ja za to nas su pitali sve samo sto me nisu pitali odprilike koliki mi je broj brusa ali ja sam znala da ce biti tako i bila sam spremna na to. Radila sam za big brothera u sloveniji i znam kako ti kastinzi izgledaju moras da znas da oni vide hiljade parova i da od tih hiljadu moraju da nadju nekoliko njih kojima ce omoguciti svadbu. Bas smo mi kada su nam dosli pricali sa ekipom i kazu da je vise glupo da snimaju to kako se kupuje vencanica i te gluposti nego im je vise za zivotne price ljudi... Realno ljudi su se smorili gledanja tih kupovina... i veruj mi da su bili tih 10-15 minuta potpuno okrenuti ka vama i to sto su radili tj pricali o svojim privatnim stvarima, prekidali vas u sred recenice to su sve fore i fazoni koji se upotrebljavaju. Jer kada ti jednom dodju trebaju ti veoma raztezni nervi da ne popizdis i osamaras tamo nekoga. Ja znam da su mene u 11.15 na dan svadbe vukli u kucu cveca da smo tamo zajebavali dok smo snimili sve kadre pa onda da nas je onda u 1 popodne u najvecoj vrucini taj sedokosi reditelj vukao ispod kalemegdana da snimi jedan kadar, posle toga smo isli da jedemo i da sam u 3:15 stigla kuci da se obucem, da me snimi fotograf, da popravim sminku i neznam sta jos a vencanje mi je bilo u 4. Tako da sve sto rade rade sa razlogom.... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu vrabica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 20:56:16   
Delijagirl
Zaboravila sam da napisem... SVE sto prezivis i pretrpis je neprocenljiva uspomena i odlicna prica za decu i unucice user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 21:01:49   
vrabica
Pa dobro, ja nisam u tom svetu i ne znam kako funkcioniše. Zamišljala sam to malo drugačije user posted image . Znam da razgovaraju sa puno parova svake nedelje. Kasnije sam i pomislila da sve to rade namerno, jer su verovatno videli da je moj dragi kratak sa živcima pa su možda hteli i da provere do koje granice bi trpeo. Ko zna ... user posted image
Zanimalo me je da čujem i nečije drugo mišljenje, ipak su kod vas došli ;)
U svakom slučaju hvala na informacijama!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 21:08:44   
Delijagirl
Ja svaki put i svakome kazem da ekipa je bila odlicna kolko sam se samo ja nasmejala i koliko puta su me digli kada sam bila umorena ili "tuzna" i tacno se secam jednog tonskog tehnika koji je slusao ton sa bubica(mikrofona) kaze on meni prvi dan znas kako ovo funkcionise jel? I ja reko znam naravno. I on kaze meni nemoj da mi se deres u mikrofon slucajno. I on "spava" sedajuci na stolici i ja iz inata glasno u mikrofon : MAAAAAAAAAAAAAAAAARKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! Kad je skocioooo....
Ma lepo je bilo jebemu!!!! HOCU JOS JEDNOOOOOOOM user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu vrabica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 21:15:22   
mihi
DG prosle nedelje nije bilo snimka Vase svadbe na TV?

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 21:19:04   
Delijagirl
Znam mihi ja sve ocekivala da ce odjednom moja nakezena(nasmejana) faca odnekle da skoci ali nismo mi bili. Izgleda da se je na rtsu nesto pobrljavilo pa da je na netu i rasporedu bilo jedno a na tvju drugo. Nema veze sticicemo mi na taj tv kad tad user posted image A drug mi salje poruku lele stello ne vidim te godinu dana i ti se potpuno promenis a marko je porasao bogami prilicno user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 21:21:04   
mihi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo obavezno javi kad bude da ne propustim.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: 48 sati svadba
17.10.2009 21:23:06   
Delijagirl
Javicu kada saznam... Sada i mene kopka kako cemo ispasti user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: 48 sati svadba
18.10.2009 23:55:27   
Anoniman
DG a vi niste videli nista sto je snimljeno tada sa vama? Ja se nadam da ste u utorak vi! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: 48 sati svadba
19.10.2009 0:13:33   
Delijagirl
Ma nismo u tome je i problem. Inace necemo biti... Nema uopste emisije na rasporedu...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: 48 sati svadba
19.10.2009 21:59:35   
Anoniman
c c c kakva organizacija... user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: 48 sati svadba
20.10.2009 14:00:13   
Delijagirl
lepo ja kazem prestacu da placujem pretplatu :) Jos samo da mi stigne taj racun user posted image  

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: 48 sati svadba
3.11.2009 14:11:46   
Delijagirl
Drage moje cure!

E pa sticice i taj dan user posted image Dakle zvala me je danas irena (ipak su ispostovali da nas zovu kad ce biti) Nasa emisija ce biti sledeceg utroka i srede ja mislim tamo oko 9 sati user posted image KONACNO!!!!


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: 48 sati svadba
3.11.2009 14:13:33   
magnetic
Super,jedva cekamuser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here