|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna?
15.8.2016 16:32:39   
NadaR
IZVORNA PORUKA: ladymamma

Cao drustvo.Vec 2 nedelje osecam promene u svom telu i kod sebe.I citajuci simptome u ranoj trudnoci pronalazim se,i kasni mi vec 7 dana a u poslednjih 4 god mi je bila redovna jer sam bila na pilulama do pre 2 meseca.Uradila sam test ali ne s prvom jutarnjom pre 2 dana i bio je negativan.Po kalendaru bi trebalo da sam u petoj nedelji trudnoce ako sam zaista trudna.Da li je neko imao slicnih iskustava ili prolazi kroz nesto slicno ? U napred zahvalna :)




IZVORNA PORUKA: vocicana

Lady, dobor dosla, imas temu prvi simptomi trudnoce...Crtice....Zelim ti mnogouspeha! Nadam se da jesi. Nemoj tako racunati, mozda si kasnije zatrudnela, test radi iskljucivo saprvim jutarnjim, tada je najveca koncentracija hcg.
Srecno!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 926
   RE: Da li sam trudna?
15.8.2016 16:41:35   
IvanaSK RR
Meni je tako bilo sa drugom trudnocom, radila sam test par dana posto je kasnilo i to sa jutarnjim urinom i bio je negativan. Sledeci sam radila osam dana posto mi je kasnilo (nije bio jutarnji urin) i bio je pozitivan. Druga crtica je bila bleda.
Meni je trudnoća bila manja za nedelju dana, jer mi je ovulacija bila kasnije, zato mi taj prvi test i nije pokazao.
Ja bih ti savetovala da ponovis test, ali sa prvim jutarnjim urinom ili mozes u bilo koje doba dana da izvadis krv i tad ces sigurno znati.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 927
   RE: Da li sam trudna?
15.8.2016 21:20:00   
ladymamma
hvala vam sto ste mi ipak sacuvale tekst :) hvala vam i na odg,ne gubim nadu i sutra idem da radim bhcg.pa vam javljam nadam se dobre vesti :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 928
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 0:08:08   
IvanaSK RR
Srecno i nadam se da ces se pridruziti trudnicama na forumu.

(odgovor članu ladymamma)
Direktna veza do poruke: 929
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 0:10:59   
ladymamma
Hvala i mi se nadamo :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 930
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 7:50:54   
vocicana
Srecno i javi nam se, druzi se sa nama, zelim ti laku i skolsku trudnocu, i ja mislim da si user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu ladymamma)
Direktna veza do poruke: 931
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 7:59:39   
ladymamma
Hvala puno :) javljam vam veceras sta kaze betica :)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 932
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 9:04:12   
wivern
To je nekad prerano za kucni test, pitanje je kad je bila ovulacija i kad se embrion ugnjezdio.
Zato je pouzdanije raditi betu.

Navijamo i cekamo lepe vesti user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu ladymamma)
Direktna veza do poruke: 933
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 10:47:19   
ladymamma
<3

< Poruku je uredio ladymamma -- 16.8.2016 10:50:12 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 934
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 10:48:39   
ladymamma
Hvala vam na ovolikoj podrsci,mnogo nam to znaci ! :) javljam cim saznamo :) <3

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 935
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 18:58:11   
ladymamma
stigli su rezultati...na zalost beta je negativan :(

(odgovor članu ladymamma)
Direktna veza do poruke: 936
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 19:56:52   
wivern
user posted image
Bas sam mislila da ce biti pozitivna. Ali nedaj se, idemo dalje.
Pridruzi nam se u drugim temama, imamo i temu za cekalice....bice ti lakse kad imas podrsku osoba koje i same kroz to prolaze user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu ladymamma)
Direktna veza do poruke: 937
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 20:01:00   
ladymamma
Hvala vam vidimo se tamo onda :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 938
   RE: Da li sam trudna?
16.8.2016 21:29:17   
wivern

IZVORNA PORUKA: Sofiiii

Caooo Nova sam ovdje,moze li mi neko pomoci? Menst.mi kasni 9 dana,radila sam dva testa i oba su negativnna,zadnji sam radila danas.Nemam neke simptome,malo me bole ledja a grudi me ne bole uopste.Da li je ipak moguca trudnoca? Hvala unaprijed user posted image user posted image




_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu ladymamma)
Direktna veza do poruke: 939
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 0:19:42   
Cic Mic
Zdravo svima ;-). Potreban mi je savet i podrska. Ciklusi mi traju 28/5. Pred O, na dan O i posle O smo imali odnose planirane. Pet dana posle ovulacije mi se pojavio smedji iscedak kada se obrisem, ali ne uvek,sutradan ujutro dva puta. Trajalo tako dva dana sa bolovima da nisam mogla na stomak da lezim(samo smedje bez krvi). Odem kod gin. pitam sta bi moglo biti kazu sredina ciklusa kao da me skinu sa reda :-( nisu ni pitali kad je bio ciklus. Ja na google procitam da moze biti implatacijsko krvarenje. Treba da dobijem za 3dana radila test DEBEO MINUS - (ne osecam nikakve simptome Trudnoce a ni M)..... Sta mislite,da li sam trudna ? Sory na duzem postu

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 940
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 11:28:27   
emicaa
Sacekaj da ti kasni pa onda ponovi test,mozda si ga prerano uradila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Cic Mic)
Direktna veza do poruke: 941
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 11:35:44   
suzi kju
Izašlo mi sa strane da je emica pisala u ovoj temi pa pomislih da si trudna user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 942
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 11:36:02   
Cic Mic
Sacekacu jos iva dva dana ,vec duze vreme cekamuser posted image user posted image pozdrav za sve. Javim sta kaze testic,drzite figeeee.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 943
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 11:39:55   
emicaa

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Izašlo mi sa strane da je emica pisala u ovoj temi pa pomislih da si trudna user posted image

suzi zeno pa tek sam se porodila user posted image
Meni je u drugoj trudnoci prvi test bio negativan pa sam cekala jos 7 dana i opet uradila i tad je bio pozitivan

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 944
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 11:50:24   
suzi kju
Znam zato sam i brzom brzinom usla da vidim sta si napisala user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 945
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 13:25:39   
emicaa
Suzi necu ja vise user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 946
   RE: Da li sam trudna?
3.11.2016 13:29:58   
degu

IZVORNA PORUKA: Cic Mic

Sacekacu jos iva dva dana ,vec duze vreme cekamuser posted image user posted image pozdrav za sve. Javim sta kaze testic,drzite figeeee.


Držimo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Cic Mic)
Direktna veza do poruke: 947
   RE: Da li sam trudna?
4.11.2016 9:09:20   
IvanaSK RR
Cic Mic,srecno!Javi rezultate!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 948
   RE: Da li sam trudna?
4.11.2016 10:58:11   
Cic Mic
Pozdrav cureuser posted image . Danas test opet rekao JEDNU CRTICU... user posted image . Simptoma nigde na vidiku...ni od M ni od trudnoce. Cekamo opet,za dva tri dana sledeci test.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 949
   RE: Da li sam trudna?
4.11.2016 11:09:09   
vocicana
Uradi i nemoj da places, znam da je cekanje najteze, bice, bice. Navijamo jako user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Cic Mic)
Direktna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here