|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bombone i žvake
30.9.2013 14:14:33   
Snelle
Viking, zezaš me? Ovi su bili na Zlatiboru kad je dete počelo da se guši. Jesu li to ti koje ti poznaješ?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bombone i žvake
30.9.2013 15:18:32   
viking


Jesu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bombone i žvake
20.11.2013 1:20:08   
vikiveki
Jao Vik i moj najmlađi sin pre neki dan zamalo da se zadavi Kiki karamelom,on inaće obožava da ih jede...to je bila skoro i prva reč koju je progovorio,toliko voli Kiki...pre neki dan je bio toliko halapljiv da je hteo što pre da pojede da bih mu ja dala još, tako da je celu bombonu strpao a da je nije uopšte malo žvakao da bi omekšala, nego je celu strpao i počeo da guta i da gubi dah. Ja sam ga odmah uzela i prebacila preko kolena i lupnula ga po leđima i Kiki je izleteo. Sada dobro vodim računa i ne dajem mu više od jedne karamele,tako da nema zašta da žuri.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bombone i žvake
20.11.2013 7:57:29   
Anck Su Nmaun
Moje obe zvacu i zvake i jedu bombone. Na pez su se navukle jos ranije a ako jedu vece bombone prelomim ih Hani, a zvake su videle od drugarice pa i one redovno traze .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bombone i žvake
20.11.2013 8:08:50   
vikiveki
Anak i moji konzumiraju i žvake i bombone, ali od pre neki dan kada me ovaj mali prestrašio strogo vodim računa da budem pored njega kada jede bombone,postao je proždrljiv i sve bi odjednom da pojedeuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bombone i žvake
20.11.2013 13:40:42   
Žapkić
Ja mom detetu ne dajem da jede bombone, a za žvake sam joj rekla da to nije za decu, samo za velike.Kad vidi "Orbit" obavezno kaže:"To je za ujka i mamu!"user posted image
Doduše, moja mama joj je davala "Pez", ali joj je lomila na 2 dela i bile su mekane, pa je T. lako iskrcala. A, da, zaboravih-već par dana ima kako ju je ujko "navadio" da jede "Tik-tak" od "od jagodice-bobice", ja šizim, ali uspela sam da joj objasnim da mora dobro da iskrcka bombonicu. Doduše-juče i danas ih nije tražila, pa se nadam da ju je prošla želja za istim...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 11:42:56   
mila83
Ja sam dosta kasno dala svojoj deci bombone, cerki sa dve i po ,a sinu cak i sa tri godine! I sada ih jedu samo kada ih neko donese otprilike.bezveze kvare zube i apetit.Mima ponekada uzme zvaku i to smo odskora probali.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 12:02:25   
bubulence
Ema za sada jede gumene bombone, Candy un. I to 2-3 puta mesecno.
Zvake ne i nemam nameru da joj dajema

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 12:15:42   
vonavoj
Moja jede i bombone i zvake!user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 12:16:56   
branki*
moje jede vocne karamele i gumene bombone i lizalice.tvrede bombone ne dajem,strah me.zvake ne dajem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 12:28:58   
cockic
jedno vreme gumene bombone,sad vocne karamele,tofitu.tvrde sin da.ceri ponekad.a zvake isto povremeno.mada izbegavam da im dajem.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 12:34:04   
isidora88
mateja jede ponekad (jednom u par meseci bukvalno) karamele one candy i zvake, zvace orbit od borvnice 2 minuta i pljune, to jednom nedeljno otprilike. pre mesec dana smo kupili pakovanje zvaka i jos ih nije naceo.
tvrde bombone, gumene i slicno ne dajem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 13:03:01   
veselicaa
S voli i zvake i bombone i lizalice,samo sto joj redje dajem a babi sam zabranila da joj kupuje user posted image .Zena je bila u stanju svaki dan da joj kupi kesu bombona i pakovanje zvaka.A ne voli ni jedno ni drugo.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 13:04:27   
ivaMark
J ima 22 meseca i jos uvek nije probala ni jedno od ta dva... Zla sam mama user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 13:25:20   
vonavoj
Najgora sam,sve joj dajemuser posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bombone i žvake
22.2.2015 13:30:22   
milicicak
Ja sam bila odusevljena kad sam videla da sme da jede Toffy bombone i naravno da sam joj dala :) mini buba me skroz izminirala, probala i rekla bljak user posted image stoje joj na dohvat ruke al ih nikad nije uzela :) s druge strane, ponovo mogu da drzim bombone u kuci, gde cu veceg veselja :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bombone i žvake
7.3.2015 16:06:39   
mila83
Moj sin ima 4,5 godine i jos mu nisam dala zvake.A voli gumene bombone,iako ne kupujem cesto.Uglavnom ih dobiju najvise za praznike.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bombone i žvake
28.4.2017 12:07:23   
emicaa
T je probala zvake,zvakne dva-tri puta i baci,nije joj to to kad ne smije progutati.Gumene bombone jede ali nije neki ljubitelj.Ne voli ni tvrde bombone a to joj niko i ne kupuje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bombone i žvake
28.4.2017 12:14:37   
Anck Su Nmaun
Kod nas su zvake i bombone zabranjene. Zvake jre nekad progutaju, pogotovo H a bombone jer su katastrofa za zube. I to i one znaju, kad im neko ponudi prvo u mene pogledaju smeju li. A pojedu bas bas retko kad nam neko donese pa ono cisto po koju, inace sam zabranila.svima da.im kupuju.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bombone i žvake
28.4.2017 12:20:32   
Sanjica26 RR
Mi zvake i bombone isto ne jedemo. Desava se u nekim situacijama kad nam neko npr da, a da su gumene da popustim. Ali to je jednom u sto godina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bombone i žvake
28.4.2017 13:30:36   
suzi kju
Hihi najgora sam, nama su Boni Top "tabletice "za smirenje user posted image
Ne jedu ih ne znam ni ja koliko ali svakog dana po neku ,to su od skoro počele, moja mama im je kupila kad smo bili kod njih.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bombone i žvake
28.4.2017 17:39:33   
IvanaSK RR
Sin je u početku gutao zvake, naravno, sad ne. Voli zvake, ali i ja. Bombone voli gumene, on i muz bi mogli pojesti kilogram.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bombone i žvake
29.5.2018 11:14:23   
IvanaSK RR
E i nama sad bombonice sluze za smirenje. Trenutno su omiljene pez, ali voli sve user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bombone i žvake
29.5.2018 13:39:56   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sin je u početku gutao zvake, naravno, sad ne. Voli zvake, ali i ja.

Jaao taako su i moje cerke. Das im paklu zvaka one posle pola sata pojele sve user posted image pa sam im branila jedno vreme. Sad su porasle ne rade to vise user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.5.2018 13:40:26 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bombone i žvake
29.5.2018 13:58:32   
Rosita
D ima 5 godina. Nikad nije probao zvaku. Od bombonq uzme nekad pezz i vrlo retko kiki bombonu jer nam kiki stoje u kolima.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here