|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.6.2019 13:41:00   
Maraj
Pa moguce i da je odbijena jer je sada mala. Tj mala je da mrene od septembra.
Al u zalbi jos jednom naglasite da bi krenula od aprila/maja jer ti kreces na posao. Al to znaci da od septembra morate da placate i mesto
Ako i budete primljeni .
A malo vam je i zeznuto tada da krenete
Vec oko maja /jhna krecw spajanje grupa. Godisnji odmori. A vi tada trebate na adaptaciju user posted image

(odgovor članu Mily83)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.6.2019 13:48:09   
lesli
Fili odbijeni ste 100% jer u konkursu pise da se u jaslene grupe primaju deca rodjena 2017. i 2018. Besmisleno je jer nema drugog konkursa npr. u novembru/decembru, a ti se moras vratiti na posao kada beba napuni godinu dana, ali je nazalost tako.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.6.2019 13:57:20   
milicicak
Ima konkurs u januaru. Raspisuje se u decembru. Fili, raspitaj se u PU


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Upis u jaslice-vrtić
3.6.2019 15:39:14   
Filadendronka
Ma ja sam u selu, pa ne mogu da odem licno do PU. Na telefon se naravno niko ne javlja. Ali u konkursu se jasno navodi sledece: “Захтеви поднети после редовног конкурса (08.04.-25.04.2019.године) и током радне 2019/2020. године, биће разматрани у ревизијама уписа (прва ревизија је од половине септембра месеца 2019.год.) и решавани сходно смештајним капацитетима установе.
Ревизија значи следеће: у току радне године сваки примљени и накнадно примљени, а нереализовани захтев разматраће се најмање једном месечно, почев од септембра 2019.год. до следећег конкурса 2020. године. У том тренутку (пресек могућности тј места у вртићима и потреба потенцијалних корисника) цени се приоритетност сваког појединачног захтева у односу на могуће новонастало расположиво место у конкретном вртићу и за одговарајући узраст деце. Сваки поднет захтев је активан и могућа је његова реализација све до расписивања новог конкурса (захтев се подноси само једном). Могућности Установе да позитивно реши те захтеве зависи од тренутног броја расположивих конкретних места у тренутку пресека стања тј. ревизије и тај број је промењив и непредвидив. Не постоји одбијен захтев.“

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 8:28:08   
Misha i Ljisha
Pavla su nam primili u vrtic user posted image prosto mi neverovatno da smo upali a 12 mesta samo u vrticu.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 10:35:44   
jance
Cestitam! Gde je upao?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 10:36:22   
Misha i Ljisha
Kod nas u Futogu u Biberce to nam je najblizi vrtic

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 12:14:47   
jance
Odlicno. Samo mi novosadjanke znamo sta to znaci!

Ja mozgam da sam trebala jedan od ta 3 koja se navode kao rezervna da navedem barem ovaj u Veterniku na Festeru. Nije mi daleko, mogu da ukombinujem u skolske voznje a veca sansa za upis. Nije mi ni palo na pamet. No dogodine cu pametnije user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 14:47:19   
Filadendronka

Super Ljiso, videces koliko ce ti biti lakse i ujedbo da se dete socijalizuje uz svoje vrsnjake. 
IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Pavla su nam primili u vrtic user posted image prosto mi neverovatno da smo upali a 12 mesta samo u vrticu.



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 20:27:54   
Misha i Ljisha
Fili 😂 pvaj moj je vec socijalizovan. Svaki dan smo po pola sata u vrticu kad je vodimo i odvodimo. On se tamo vec odomacio. Bas mi je drago da je upao. Samo da bude tako odusevljen i kad bude kretao. Seka nam je cetvrti dan u vrticu vec spavala. Ona je imala najbrzu adaptaciju ikad. Vaspitacice me prvi dan izbacile iz prostorije i rekle “mama vi njoj ne trebate”😂 ako P zavrsi adaptaciju za 10 dana ja cu biti presrecna

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 20:30:48   
physio70
Bilo je u vestima da oko 3000 novosadske dece nije dobilo vrtic.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 20:33:59   
Misha i Ljisha
Covece 3000 pa tacno da se sutam u guzicu pd srece. Izvinite na izrazu.  Kako grad nije sramota. Al stvarno dva vrtica u nasem mestu. U ovom gde smo mi konkurisali gde ide cerka 12 mesta a selo 50 000 stanovnika. Prosto strasno. 

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Upis u jaslice-vrtić
19.6.2019 20:37:27   
Maraj
Divno ljiso user posted image da izljubis batketa i da mu cestitasuser posted image


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.7.2019 11:54:48   
Mina28
Mi smo konkurisali u PU 11 april, nije je bilo na spisku ...u novembru puni godinu dana. Nisam podnosila zalbu, sad me zanima da li odbijenicu mogu da odem da trazim bilo kada u bilo kom vrticu ili kako? Ja moram da krenem pocetkom novembra na posao.😕 I suprug i ja zaposleni, moji roditelji nisu iz Beograda, njegovi rade. Bas ne znam sta mi je ciniti osim da je upisem u privatni. Al me sad brine sto jos nisam otisla po odbijenicu... savet? 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.7.2019 11:57:00   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Mina28

Mi smo konkurisali u PU 11 april, nije je bilo na spisku ...u novembru puni godinu dana. Nisam podnosila zalbu, sad me zanima da li odbijenicu mogu da odem da trazim bilo kada u bilo kom vrticu ili kako? Ja moram da krenem pocetkom novembra na posao.😕 I suprug i ja zaposleni, moji roditelji nisu iz Beograda, njegovi rade. Bas ne znam sta mi je ciniti osim da je upisem u privatni. Al me sad brine sto jos nisam otisla po odbijenicu... savet? 
u obavezi su da vam je daju ako dete nije primljeno, a probajte sa zalbom ili molbom za drugi vrtic gde nema puno dece, takva je situacija sada kod nas, mozes da konkurises za neki drugi vrtic, ali iskreno, veza je sve


(odgovor članu Mina28)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.7.2019 15:18:06   
doramar11
Da li ista u ovoj zemlji moze bez veze bas me zanima.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Upis u jaslice-vrtić
11.7.2019 15:18:27   
MimaKos
Vrtic svakako ne, nazalost


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 19:04:19   
pari
Sad sam još čitala malo.  Deluje da bih mogla da odem u vrtić u kraju i tražim odbijenicu bez obzira što nisam konkurisala u maju, šta mislite?


user posted image

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 19:13:07   
pari
Ili da odem u Centralnu upisnu komisiju koja je u Narodnih heroja...predškolska ustanova 11.april? Piše da primaju roditelje svake srede...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 19:23:25   
Duškić
Dormar moja deca primljena bez veze i jedno i drhgo. Drzavni vrtic.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 19:31:40   
lesica
Pari, idi direktno u vrtić u kome je upisna komisija, čisto da sebi pojednostaviš.
Sada ta procedura sa izdavanjem odbijenicama i subvencijama ide nešto drugačije. Tipa uednom mesečno se u gradskom sekretarijatu odobravaju subvenicije.
U svakom slučaju, mislim da ti je najbolja i najsigurnija opcija centralni upisni vrtić na opstini.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 21:58:19   
pari
Da da,otići ću tamo odmah u tu sredu kad se vratim...Zapravo mogu da im kažem istinu...planirali smo da idemo u inostranstvo,zato nisam konkurisala,a sad bih volela da ide u vrtić u kom mi je sin pa zato tražim odbijenicu da bih mogla da je upišem u privatni sa subvencijom...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 22:10:09   
lesica
Baš tako, i mislim da će te oni na dalje uputiti i usmeriti najbolje.
Realno, izlaze u susret samo tako čim nije ganjanje državnog vrtića u pitanju.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Upis u jaslice-vrtić
14.8.2019 23:46:41   
MimaKos
Ma sigurno mozes da smuvas to, njima to ne znaci nista, moj savet ti je da nadjes nekoga i da poguras stvar, nazalost, mora tako. Da se ne nerviras i da te ne maju da gubis vreme bezveze.


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Upis u jaslice-vrtić
15.8.2019 16:07:04   
Duškić
Ma idi prvo Pari ispitaj situaciju, brzo ces zavrsiti , videces.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here