|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 7:48:45   
mala buba
cena je 1000 dinara sam odredjues koji ces paketic,do koliko para. mozda deda mraz uzme i manje para, nesto je spominjao 700 ako vise ljudi iz zgrade pristane. Petra ce se jako obradovati.kako je pao sneg stalno govori sad ce i deda Mraz user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 11:41:02   
Shishica
Mi cemo uzeti Wow igracke dve i jednu ce dobiti uz te dve (neka njihova akcija). Ali ja bi tako kupila jos svasta!
Mom sestricu ne znam sta cu, ima 10 godina i taj uzrast mi nije ni za sta.. glupo mi je i za igracke i za bilo sta.. nekako bezveze..

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 13:31:11   
lady_b
Shishice, a sta mislis da sestricu kupite neku drustvenu igru ili tako nesto? Nezgodan je uzrast user posted image ili mozda neki autic na sklapanje, tipa ono Lego, ako znas na sta mislim..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 14:57:15   
Shishica
Ledy, sestro, znas ti posto je lego user posted image
Razmisljala sam za drustvenu igru pa cu videti jos.. ceprkacu pa sta vidim mozda mi sline nesto..

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 15:15:53   
MajaMV
Ja nemam blagu predstavu sta cu. Grrrrrrrrrrr

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 15:30:37   
Shishica
Ceprkaj po internetu kao ja pa ces naci nesto.. za trogodisnjake je lako.. ne znam sta ces za sestogodisnjakinju..

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 16:03:09   
marince1

IZVORNA PORUKA: sarti

U Dexy-co ima lepih paketica, cena 1200 din. Ja kupila starijoj cerki i za zaovinog malog. Za devojcice je u paketicu moxie lutka, micro lalalopsy, filly fairy, kacuz*2, dvd ,bojanka, sokic, smoki i cokoladica.
Do prosle godine je dobijala super paketice kod mene u firmi, ali ja dobih otkaz i sad nema.


Sarti a sta se dobije u paketicima za decake?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 16:55:03   
sarti
Za decake:
nindza kornjace( sekac i 1 kornjaca)
burago automobilcic
lego ninjago(mini)
dvd bad bleyd( ne xnsm kako se piseuser posted image )
bojanka lego
i smoki, cokoladica i sokic|).
Nadam se da nisam nesto propustila!
Bogatiji je za devojcice.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 17:04:09   
Figaro88
Ima i reklama vrti se na ultri,taj paketic mi je ok,ali dok damo za gorivo izadje vise,ja cu Andrei i Vuku da kupim po vozic sa sinama,na baterije,neku knjigu,po nesto od odece i slatkisa,plus taj poklon sto dobijaju oboje od firme,a on uvek bude super.Samo sto ga ja raspakujem i uvijem sve posebno,onda bude mnogo zanimljivije dok otvaraju jedan po jedan.....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu sarti)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 17:08:17   
Figaro88
I ideja za desetogodisnjake,moj brat je tek napunio dvanaest,dobice video igru,slatkise(to nikada ne prerastu),neku knjigu za njegov uzrast,i ubacicu neku drustvenu igru,toga se nisam setila a super je....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 17:11:54   
krixtina
ima na futurinim kioscima dexy paketic za 999
za devojcice bratz lutka+bojanka+filly unicorn+dvd
za decake burago street fire auto u fire station kutiji,munja mekvin kao rucni sat sa bombonama,bojanka,dvd beyblade

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 17:20:07   
MajaMV

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ceprkaj po internetu kao ja pa ces naci nesto.. za trogodisnjake je lako.. ne znam sta ces za sestogodisnjakinju..


Uzecu I'm ove dèxi.co paketice, njoj ce se dopasti, a I njemu. Jos nesto cu uz to.
Mi praktikujemo da oni legnu ispod jelke I prosapucu deda mrazu zelju videcu sta ce jos pozeleti:-)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 18:43:31   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: krixtina

ima na futurinim kioscima dexy paketic za 999
za devojcice bratz lutka+bojanka+filly unicorn+dvd
za decake burago street fire auto u fire station kutiji,munja mekvin kao rucni sat sa bombonama,bojanka,dvd beyblade

MM radi u Futuri,pitacu ga kakvi su,meni se kod Dexy ne svidja sto je to sve mini,mislim da moze da se napravi bogatiji poklon za te pare(mozda gresim)...moji su vec ispisali pismo deda mrazu user posted image (trebala sam da cuvam od svake plate po nesto para)

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Novogodišnji paketići
10.12.2012 20:56:30   
krixtina
autic je OVAJ
a lutka OVA

< Poruku je uredio krixtina -- 10.12.2012 20:57:32 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Novogodišnji paketići
11.12.2012 9:02:29   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ledy, sestro, znas ti posto je lego user posted image
Razmisljala sam za drustvenu igru pa cu videti jos.. ceprkacu pa sta vidim mozda mi sline nesto..


Imaš imitaciju Lego robota koje smo uzimali za firmine paketiće prošle godine i sjajni su. Za desetogodišnjeke nije loše uzeti neku od društvenih igara. A slatkiše definitvno nikada ne prerastu - nisam ih ni ja prerasla još uvek user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Novogodišnji paketići
11.12.2012 9:39:38   
Modessty
Kupovala sam sa kolegenicom paketiće za decu do 6 godina. Dobijaju igračku, snežnu kuglu, knjigu i slatkiše. Igračke smo kupovale u AKsi. bebe dobijaju baby gym, deca do godine mislim da beše wow igračke, Deca od 2 god dečaci garažu sa autićima, devojčice od 4 god kuhinjicu, najstariji dečaci dobijaju Transformerse - da ih sami sastave (kao lego). Ne mogu iskreno da se svih igračaka setim. Birale smo zavisno od uzrasta i naravno pola. Knjige je nabavila jedna profesorka i super su. Tvrdi povez, velike (veće od A4) - bajke, majstor bob, draganče lepotanče.... Mislim da će baš biti zadovoljni

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Novogodišnji paketići
11.12.2012 14:29:26   
Shishica
Mod inspirisala si me da gledam i kockice i cikice koje lice na Lego, a nisu.. Posto moj sestric voli te cikice iz Lega mislila sam ovako nesto KLIK Sluban ili VECE..
Posto mu je 16.-og rodjendan pa posle nova.. trebam kupiti i nesto od odece pa cu morati da se ukrojim sa parama.. tako da ne znam jos koju i kakvu kombinaciju da pravim.. ali te kocke mi se cine ok..

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Novogodišnji paketići
12.12.2012 15:27:46   
Shishica
Nasla sam super sajtic za igracke, ako narucimo preko 1000 dinara dostava je besplatna i ima nekih igracaka koje nisam vidjala na drugim mestima... KLIK

< Poruku je uredio Shishica -- 12.12.2012 15:28:32 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Novogodišnji paketići
13.12.2012 9:23:30   
Modessty
Ja sam gledala za Danila one Cars staze i em ih nema, tj nije to to, em su baaaš skupe. I pitam bezveze čoveka na pijaci da li ima nešto tako. Iznenadim se kad vidim stazu i autiće za 1200 din a potpuno isto izgleda kao one u AKsi.

Shish super si ovo našla! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Novogodišnji paketići
13.12.2012 11:01:01   
Shishica
Vidis uopste mi nije palo na pamet da gledam na pijaci, ali ne mogu ni da idem sad.. super za 1200 sto si nasla! Ima i OVAKO nesto za decake od 3 do 6 godina i npr. OVAKO skuplje..

Ja razmisljam da li da uzmem samo ovaj HELIHOPTER ili ovaj BAGER i jednu Lgo figuru u kesici za 322,00

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Novogodišnji paketići
13.12.2012 12:20:56   
lady_b

IZVORNA PORUKA: Shishica

Ledy, sestro, znas ti posto je lego user posted image
Razmisljala sam za drustvenu igru pa cu videti jos.. ceprkacu pa sta vidim mozda mi sline nesto..


Shishi pa nisam ni ja bas mislila na Lego, nego kao Lego..sto Modesty rece imitacija..ja sam bas dosta igrackica vidjala na taj fazon i to mi je super..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Novogodišnji paketići
13.12.2012 12:30:46   
Shishica
Jao napisala sam: "Mozda mi SLINE nesto" umesto SINE user posted image

Pa da, eto nasla sam to, pa izmedju te dve varijante se dvoumim sto sam gore napisala.. ne znam sta da radim.. bar da mogu da setam po prodavnicama i vidim sta ima jos.. a ni mm nece nigde da me vodi, sedim kuci danima kao pacov. Par puta smo samo sisli dole i to je to.

(odgovor članu lady_b)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 16:04:19   
Cindarella
Ja sam narucila macka Toma za paketic,kupicu mu jos neku igrackicu,avion najverovatnije,i grickalice.
user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 16:23:09   
isidora88
jao cind gde si kupila ovu macku, mateja je obozava, stalno se igra na mom tel. sa njomuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Cindarella)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Novogodišnji paketići
16.12.2012 16:31:22   
Cindarella
Ej,preko neta sam ga narucila,do ponoci je akcija 800 din.user posted image Sasav je,ponavlja sve sto kazes,proizvodi razlicite zvuke,zavisi gde ga pipnes.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here