|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 8:48:49   
milicicak
Maraj, mini buba se igrala sa slicnim Chiccovim jako dugo. Nema tu za devojcice ili decake 😀

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 9:08:54   
Sanjica26 RR
Mi imamo slican stocic. Samo sto mislim da su moji kupili u pertiniju. Bas su se lepo igrale i sad kad nam dodju mali gosti igraju se. Kazem ja pre neki dan samo nam pravi guzvu. Kaze T ne pravi. Taman imamo nesto kad nam dodju bebe. Mislim da cu da ga prodam. Bio je jako skup. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 9:09:58   
Sanjica26 RR
Mislim da je ovaj stocic unisex. :) 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 10:47:09   
Ana RR
Rosi, Marko je imao (ima ga još uvek, spakovan je) chicco hodalicu i super se igrao sa njom. Ali problem kod tih hodalica je taj što ako nemate tepihe u stanu (kao što mi nemam) ona bukvalno leti po parketu. Nema šanse da je dete gura i hoda uz nju. Tako da sam više za sto jer će uvek biti zanimljiv.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 11:45:11   
Rosita
Hvala devojke, sto ću, defunituvno. Fond za to mi je 4000, postovaću još neki možda,,ako nađem.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 11:55:24   
Rosita
Sad još imam jednu dilemu:


IZVORNA PORUKA: Rosita



Muzički sto



Ili

Interaktivni sto

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Novogodišnji paketići
20.12.2018 11:58:09   
Rosita
Maraj, ove win fun kocke su jeftine, a dobre. Mi imamo mekane. 

Kocke 1 i 2

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 17:49:47   
Maraj
Da dignem temu
Rosi sta si odlucila?

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 17:58:44   
Rosita
Nikako da odlučim...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 19:23:23   
milicicak
Rosi, interaktivni, kad ti teta Mili kaze 😃
Ja deci ove godine kupujem Lego, knjige i drustvene igre. Sve sto moze online da se naruci 😀

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 19:28:38   
MasnaMasnica
Ja sam U i N uzela poklone D jos uvek nista Nemam ideju uopste sta uzeti.😐

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 19:42:38   
Rosita
Mili👍



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 20:56:54   
Jekica86
Bas lepe ove br.2 kocke

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Novogodišnji paketići
21.12.2018 21:36:54   
mama Jo
Maraj, bas htedoh da ti napisem za mekane kocke da mislim da su odlicna ideja. Mi imamo neke drugacije od ovih sto je Rosi postavila, neke bas obicne, onako kad ih stisnes kao da se vazduh ispusti i obe ih bas vole i igrale su se prvo sa njima kad su pocele uopste da se igraju.
Mozda i neke igrackice na navijanje, ima ih kao u oblicima raznih zivotinja.
A izuzetne su mi i tihe knjige, sta zene sve stvaraju sa tim tihim knjigama pa to je cudo jedno, i skroz prilagode uzrastu - prave one zivotinjice za prstice, moje su lude za tim. Mozda ti se cini da je S mala za to, ali ja mislim da nije (sve ovo sad kao govorim na osnovu toga sa cime se moja U najpre igrala).

Rosi, opet tezak izbor, ni ja ne znam sta bih izmedju muzickog i interaktivnog iskreno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Jekica86)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Novogodišnji paketići
22.12.2018 8:12:02   
branki*
ja jos ne kupih svojoj deci nista...b cu uzeti mini maus koferce,frozen flasicu za vodu,neki lunch box frozen i neki zamak koji je videla ..drugom b nemam pojma..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Novogodišnji paketići
22.12.2018 10:58:17   
mama Jo
Ni ja svojoj jos nisam nista uzela. A hocemo da uzmemo nekoliko stvari pa onako posebno sve da upakujemo i pod jelku, da ne bude sve u jednoj kesi... tako smo smislili kod kuce.
Isto kao i mili cu - Lego (i mm i ja smo jedva docekali da se igra sa legom), jos nekoliko knjiga sam videla koje bih uzela pa bar jednu -dve cu sad za ng. Bebi nemam pojma iszo sta bih... ima svakakvih igracaka od starije... njoj cu jos videti.

Mili, koje drustvene cete uzeti?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Novogodišnji paketići
22.12.2018 12:13:56   
Rosita
Nama "stigli" pokloni od RR deke. Ne odosmo pa je zazvonio i ostavio ispred :). Malo slatkiša, igračkica, knjige.
Igračkice na navijanje u aksi 150 dindži.
Društvene igre do sutra online snižene u dexicu. 20%. Uzmimamo monopol. To za velikog, malom stočić.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Novogodišnji paketići
22.12.2018 12:20:07   
mama Jo
Jeste Rosi, mi evo sakupljamo igrackice na navijanje, svaki put kupimo po jednu i evo sad ih imamo 10, obe obozavaju, beba posebno, sad kad ih sve odjenom navijem i pustim prema njoj vristi od smeha 😊
Jeste, bas sam pisala u temi gde je sta povoljnije jer je Ljisha spominjala da bi njenoj malenoj uzela twister... vodeh na sajtu Dexy.co snizenje.
Moja je trenutno u puzzla fazonu, pa cemo i to.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Novogodišnji paketići
23.12.2018 22:38:03   
vocicana
Moje dete je dobilo 4 paketica. Vrticki je sa slatkisima, kupila sam mu rukavice jer je to zeleo, kao da mu donese deda mraz, dobio je jedan predivan poklon od prijatečljice, danas u mom sindikatu paketic a u subotu iz drugog sindikata.
Dobio je prugu i vozic, cunjeve za kuglanje, neku pusku na baterije od koje se nije odvojio, a za ostalo cemo videti sta ce biti u subotu. U globalu, uvek se lepo igra kada dobije nesto, tako da u toku godine izuzetno retko nesto od igrackica kupimo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2018 9:32:38   
Sanjica26 RR
Knjige su dobile pre vremena. Verovatno ce biti jos neka.T je trazila spomenar. Mozda bude i drustvena igra posto to vole. Sofija se nije izjasnila. Smislicu vec.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2018 9:43:26   
bebilule
M je već dobio paketiće i neke igračke. U mojoj firmi je dodjela u petak, izabrala sam mu kuhinju i neke puzle. Šta će, voli dijete. Jedva nađoh neku koja bar nije roze boje. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2018 11:06:01   
Ana RR
Moje dete je još uvek u špijunskoj fazi tako da je opet Spy X u opticaju. Prošle godine je dobio naočare za noćno osmatranje, sada neki voki toki sat (kupili smo to i dvogled). Kumovi će mu kupiti modifikator glasa a moji isto nešto iz te serije. Haos user posted image Moram još neku knjigu da dodam i neki slatkiš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2018 11:07:45   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

M je već dobio paketiće i neke igračke. U mojoj firmi je dodjela u petak, izabrala sam mu kuhinju i neke puzle. Šta će, voli dijete. Jedva nađoh neku koja bar nije roze boje. user posted image


Jao bebi i ja sam jedne godine jurila kuhinju (ne za novu godinu već ovako). Na kraju nađem samo kao šporet sa šerpama, tanjirima i ecajgom. Duuugo je voleo da nam sprema ručak user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2018 13:30:25   
Anck Su Nmaun
V je pozeleo ninu ninu user posted image policijski auto i dobio ga je jaaoo te srece ..spava sa njim. A devojke slicice i album ovaj sad Fifa aktuelni....ubijaju sa tim slicicama user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Novogodišnji paketići
24.12.2018 15:42:27   
Maraj
Bebi ja moje dete ne mogu da iscupam iz moje kuhinjeuser posted image
Cim krenem nesto da pravim on uzima stolicu i penje se pored mene.
A vidis nije mi palo na pamet da gledam kuhinju za decaka

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here