|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
27.2.2018 12:41:20   
vocicana
Ja sam se uclnila, cini mi se neki mart 2015. Odusevljena pisanjem jedne zenice, koja je sve moguce simptome pripisivala pocetku trudnoce. Toliko sam se smejala citjauci, odusevljena sam bila. Sve dok se i meni nije desilo, pocetkom jula iste godine.
Onda su se sva vrata otvorila, pisala sam, citala iskustva i stvarno upoznala more interesantnih zenica, licno i nelicno, ali odusevljenja i ushicenje za pisanjem i dan danas postoji, s tim da vidim da su se smenjivale cool i manje cool ekipe, cak su se ljudi i svadjali, ali dobro, sve je to valjda normalno, tako da na skali od 1 do 10, ocena za Rringeraju je cista 10-ka!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
27.2.2018 19:16:29   
mama Jo
Jesmo mi sad cool ili manje cool ekipa? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
1.3.2018 11:50:15   
Dragce86
Mama Jo, ne znam kakve su pre sve grupe bile ali ja mislim da smo mi MANICNA ekipaa :))) Ne gasimo se ni danju ni nocu na RR! user posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
2.3.2018 11:23:05   
Dora89
Admini RR, pliiiz, kažite nešto lepo o nama! Mi vas mnogo volimoooo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
2.3.2018 17:50:07   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Dragce86

Mama Jo, ne znam kakve su pre sve grupe bile ali ja mislim da smo mi MANICNA ekipaa :))) Ne gasimo se ni danju ni nocu na RR! user posted image user posted image



Manija ili mafija user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
2.3.2018 20:10:19   
Sarav
Ko je Don? user posted image daj da glasamo! user posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
3.3.2018 7:52:02   
Dora89

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam se uclnila, cini mi se neki mart 2015. Odusevljena pisanjem jedne zenice, koja je sve moguce simptome pripisivala pocetku trudnoce. Toliko sam se smejala citjauci, odusevljena sam bila. Sve dok se i meni nije desilo, pocetkom jula iste godine.
Onda su se sva vrata otvorila, pisala sam, citala iskustva i stvarno upoznala more interesantnih zenica, licno i nelicno, ali odusevljenja i ushicenje za pisanjem i dan danas postoji, s tim da vidim da su se smenjivale cool i manje cool ekipe, cak su se ljudi i svadjali, ali dobro, sve je to valjda normalno, tako da na skali od 1 do 10, ocena za Rringeraju je cista 10-ka!


Ocena 10 naravno, to se podrazumeva.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
3.3.2018 8:51:52   
Mala Elena
user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
3.3.2018 9:11:35   
nata11
Mislim da bi admini trebali povesti racuna o temama koje se otvaraju a koje vredjaju inteligenciju. Nikako kvantitet ne stavljati pre kvaliteta.

_____________________________





(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
4.3.2018 9:05:34   
Dora89
Slažem se apsolutno. Poslednjih dana Forum se bogati na račun potpuno apsurdnih stvari. OK, prihvatila sam pravila igre, ali treba poraditi na tome da se Forum bogati na račun kvalitetnih diskusija, veće razmene iskustva i saveta drugim članicama nakon pažljivog čitanja njihovih postova.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
4.3.2018 9:12:13   
IvanaSK RR
Niko nikog ne tera da pise po temama koje mu se ne svidjaju. Ovde ima milion divnih i korisnih tema.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
4.3.2018 9:24:59   
Sarav
Ima korisnih a i zabavnih tema. Nećemo valjda samo o problemima da pišemo.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
4.3.2018 9:36:25   
Dora89
To da, Sarav, naravno, nego mislila sam o zabavnim temama da pokrenemo diskusiju, a ne "kuća, cveće, drveće". Ali u pravu je Ivana, kako ko hoće.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
4.3.2018 13:33:39   
nata11
Nema potrebe Ivana da skaces na svaki moj komentar, koliko vidim tema se zove Vase misljenje o nama i trebalo bi da bude iskreno. A koliko se secam ti nisi vlasnica for. Ako je tema otvorena da bi se delili hvalospevi trebalo je to navesti.

P.S. Ti si vec duze vreme prema meni bezobrazna a ja sa takvim ljudima ne gubim vreme. Imas block pa ti pisi sta ti volja i svadjaj se sama sa sobom.

< Poruku je uredio nata11 -- 4.3.2018 13:36:32 >


_____________________________





(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
22.10.2018 13:33:23   
Dora89
Obožavam RR! 👏 Tekstovi su dobri, sve teme su lepo raspoređene, nagradne igre su sjajne, sa divnim poklončićima, Kalendar razvoja bebe vrhunski, sa svim potrebnim informacijama, ali bez zatrpavanja informacijama, a Forum je odličan, jer nema napadanja i prozivanja, a članice su prava podrška jedna drugoj, svašta korisno se može pročitati. A to što nagradne igre nisu nameštene i diskvalifikuju se oni koji krše pravila je 🔝🔝🔝

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
22.10.2018 14:04:24   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Nema potrebe Ivana da skaces na svaki moj komentar, koliko vidim tema se zove Vase misljenje o nama i trebalo bi da bude iskreno. A koliko se secam ti nisi vlasnica for. Ako je tema otvorena da bi se delili hvalospevi trebalo je to navesti.

P.S. Ti si vec duze vreme prema meni bezobrazna a ja sa takvim ljudima ne gubim vreme. Imas block pa ti pisi sta ti volja i svadjaj se sama sa sobom.

Ja ovo sada tek vidim.
Ne skačem na svaki tvoj komentar i stvarno ne znam gde sam bila bezobrazna prema tebi. Niti bih se svadjala ovde sa bilo kim.



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Treba nam vaše mišljenje o nama!
22.10.2019 21:14:15   
flamingos
Otvorih ovu temu da vidim šta ste pisale.Evo i ja da iznesem svoje mišljenje.Samo reči hvale imam za vas dragi moji.Svoj posao radite profesionalno.Maksimalno ispištujete sve nas.Tu ste da nam uvek izađete u susret i rešite sve nedoumice.O nagradama i da ne pričam-delite pregršt predivnih nagrada koje dobitnicima odmah šaljete.Toliko korisnih stvari pročitam,toliko sam divnih mama"upoznala".Nekako stičem utisak da se znamo otkad postojim.Dragi moji,budite kao i do sada-najbolji.Sve vas puno pizdravlja vaš Flamingos❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 92
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here