|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:26:27   
Maslacak15
haha dobar je S, videces, ne moras da zuris, kod vas tek na prolece krecu testiranja i upis. Ovde je to ranije. Da oces u Nemakoj sledece godine da ga das u skolu morala mi vec sad da odlucis....Nekad se dosta promene u kratakom periodu.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2076
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:26:56   
Sanjica26 RR
Maslacak ona je 19.januara. Evo situacija od malo pre. Navodno uci solfedjo. Ulazim u sobu. Knjiga za citanje je krilu, a notna sveska je pored nje😀


"Obrala si zelen bostan. Sad cu da te ispitam". Gle cuda ona i to zna. Kaže jel sam ti rekla😂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2077
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:32:38   
dunja RR
U pravu si Maslackonjo,sah traži maksimalnu posvećenost, Putovanja na turnire, sve to košta, upisnine, prevoz, smeštaj. Izostanak iz škole, verovatno i privatno školovanje. Dok su mali sve puta 2 jer ide i roditelj na turnire. Mm zna sve te klince, zna njihove životne priče, on igra šah odlično  i profesionalci je m, osvaja turnire. ali nije trenirao. Završio je fakultet 😂, težak, veterinu, ali slaba valjda od toga. Kao sahista je više novca uzeo,a šta bi bilo da su roditelji prepoznali talenat i trenirali ga, ne znam. Nije u to vreme i tamo gde su ziveli bilo mogućnosti za takp neštoDefinitivno je tema za Razmišljanje i drago mi je čuti tvoj stav. Izvinite na greškama. Kucam levom, M spava na sisi. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2078
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:34:35   
dunja RR
Ovo valjda je vajda, telefon prebacio. A ja levom rukom

😂

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2079
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:47:26   
Maslacak15
One su najnormalnije zavrsile gimnaziju. Ali mozda pred kraj su morale da se odluce. Ali bile su bas bas uspesne, tipa prvakinje drzave do 12, 14 godina i slicno. Isle na evropska u rusiju poljsku na svetsko u brazil itd. Ja sam ih jednom gledala na Kopu na drzavnom prvenstvu.
Jedna je zavrsila elektrotehniku, druga tehnoloski. Ali su obe emigrirale i doktorirale napolju. Sto bi reko prost narod po dve glave imajuuser posted image . Tako da ja sumnjam da bi zaradile vise para igrajuci sah.

Nego ne znam da li je za ovu temu ali moje najmladje dete je zavisno od Pepe praseta i gleda you toube kao velikauser posted image Koje su to poze, umirem od smeha. Jos kad pocne da pipka prsticimauser posted image ... PRemda mozda bi trebalo da se zabrinem.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2080
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 16:56:53   
flamingos
Bravo za dečicu,divno.I naše dete voli da čita


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2081
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
12.10.2019 17:01:41   
dunja RR
Ma sigurno ne bi, nego kod mm je posebna priča, on od veterine baš nikakve vajde imao nije, a od šaha je bar uzeo malo. U šahu dobar novac mogu uzeti samo oni baš na vrhu, a za to treba truda.

Za školu, moguće da je kod žena drugačije, manja je konkurencija. Sadašnji klinci dečaci sahisti recimo sa 8 godina idu na turnir u Južnu Afriku, pa redom po kontinentima. Da bi bili prvaci, jedino tako, ne propuštati turnire, svaki bod je bitan. Ne znam kako sve ukolope sa školom, ali su rekla bih sve to vrlo pametna i fina deca, bar se meni čini.

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

One su najnormalnije zavrsile gimnaziju. Ali mozda pred kraj su morale da se odluce. Ali bile su bas bas uspesne, tipa prvakinje drzave do 12, 14 godina i slicno. Isle na evropska u rusiju poljsku na svetsko u brazil itd. Ja sam ih jednom gledala na Kopu na drzavnom prvenstvu.
Jedna je zavrsila elektrotehniku, druga tehnoloski. Ali su obe emigrirale i doktorirale napolju. Sto bi reko prost narod po dve glave imajuuser posted image . Tako da ja sumnjam da bi zaradile vise para igrajuci sah.

Nego ne znam da li je za ovu temu ali moje najmladje dete je zavisno od Pepe praset_a i gleda you toube kao velikauser posted image Koje su to poze, umirem od smeha. Jos kad pocne da pipka prsticimauser posted image ... PRemda mozda bi trebalo da se zabrinem.



< Poruku je uredio dunja RR -- 12.10.2019 17:03:34 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2082
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.10.2019 3:46:39   
dunja RR
Anči user posted image

Kod nas je sada na nikjunior kanalu opet poela Pepa da se prikazuje, i M vidim baš na nju reaguje, kada S gleda, a na ostale crtane slabo.

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Nego ne znam da li je za ovu temu ali moje najmladje dete je zavisno od Pepe praseta i gleda you toube kao velikauser posted image Koje su to poze, umirem od smeha. Jos kad pocne da pipka prsticimauser posted image ... PRemda mozda bi trebalo da se zabrinem.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 2083
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
13.10.2019 8:26:21   
vocicana
M prelepotica, lutka moja lepa!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2084
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.10.2019 13:22:27   
flamingos
Da se pohvalimo-naše dete je danas dobilo 5 na kontrolnom iz matematike.Učestvovala je i u kvizu znanja o hrani sa još 4 druga iz razreda i dobili su pohvalnicu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2085
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.10.2019 14:16:04   
Mirko Svirko
Bravo za vase dete!!! I za peticu i za pohvalnicu. Svaka cas_t. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2086
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.10.2019 14:55:25   
flamingos
Hvala Mirko,da su živa i zdrava sva dečica


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2087
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.10.2019 15:53:02   
kamičak
Bravo za Andjelu ako se dobro secam 😀


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2088
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
16.10.2019 19:50:53   
flamingos
Hvala,jeste Anđela


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 2089
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 0:45:52   
milicicak
Juce u skoli je uciteljica rekla da pocnu da vebaju ctanje iz buvara... Moje dete je umesto toga dobilo lektiru za cetvrti razred i umesto da jurca sa drugarma u dvorstu posle boravka, sela je i prociala prvu pricu dok mm nije dosao po nju 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2090
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 1:03:06   
Mirko Svirko
Bravo!  Lepa pohvala. Mama ponosna. Da su nam ziva i zdrava deca. 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2091
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 6:23:50   
flamingos
Miličicak,bravooo,to je za svaku pohvalu.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2092
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 8:33:37   
bubulence


IZVORNA PORUKA: milicicak

Juce u skoli je uciteljica rekla da pocnu da vebaju ctanje iz buvara... Moje dete je umesto toga dobilo lektiru za cetvrti razred i umesto da jurca sa drugarma u dvorstu posle boravka, sela je i prociala prvu pricu dok mm nije dosao po nju 😊




Videla sam sliku, divnoca jedna ❤️ 

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2093
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 8:51:43   
Ivanka 75
Bravo za dečicu! 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2094
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 9:49:59   
kamičak
Vidi ti malu pametnicu 😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2095
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 11:44:15   
flamingos
Da se pohvalimo-naše dete je dobilo 5+ iz engleskog-kada uradi dete bez ijedne greše nagrađuje ih sa tim plus.Duša naša,trudi se,uči.Evo smo u školskom dvorištu,puno dece,roditelja


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 2096
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 12:15:59   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: flamingos

Da se pohvalimo-naše dete je dobilo 5+ iz engleskog-kada uradi dete bez ijedne greše nagrađuje ih sa tim plus.Duša naša,trudi se,uči.Evo smo u školskom dvorištu,puno dece,roditelja





Bravo! 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2097
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 12:23:20   
flamingos
Hvala Ivanka.Ljubi nam vršnjakinju


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2098
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 12:24:54   
smeško
Ма, паметна дечица! И поносне маме, наравно! user posted image user posted image

Извињавам се на дигресији, Анђела је прелепо име Фламингос. Да сам добила девојчицу, звала би се Милица или Анђела.

< Poruku je uredio smeško -- 17.10.2019 12:26:15 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2099
   RE: Pohvalimo se našom decom :)
17.10.2019 12:33:09   
flamingos
Hvala Smeško.Da,ponosna mama na svoju pametnicu i na njeno prelepo ime.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  82 83 [84] 85 86   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here