|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.9.2020 8:55:20   
Milena18
Mi imamo macu staru 16 godina i jedno mače koje se pre neki dan doselilo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1301
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.9.2020 8:57:56   
jess021
Milena, jel vi zivite u kuci? L obozava zivotinje, ali jos su male, a mm je ionako protiv... Nemam pojma ni sama. Zao mi je da ih uskratim za ljubimca zato sto zivimo u stanu.. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1302
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.9.2020 9:10:35   
Ana RR
Mi bi trebali da uzmemo kucu negde u novembru ali još uvek se dvoumimo. Zbog Marka bih volela, pogotovo jer se plaši životinja a sa druge strane ogromna je obaveza na koju ne znam da li smo spremni. Mi živimo u kući ali kuca bi bila unutra.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1303
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.9.2020 9:15:44   
emicaa
Anci ja uvjek kazem ko moze oko bebe moze i oko kučeta,samo sto kucetu ne trebaju pelene i ne moras ga zabavljati stalno 😄

Jess mi smo u stanu sa macom,najoametnija stvar koju sam uradila je sto sam je nabavila.Nikakvih problema sa njom

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1304
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.9.2020 11:02:05   
Milena18
Jess, da, mi smo u kući, mace su u dvorištu. Pre nego što se M rodila, ova velika maca je bila kod nas u kući, a kad je htela je išla napolje. Sad mm ne da, a ja bih ih pustila obe unutra. Mada se one ne slažu, ali to je druga priča...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1305
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
9.9.2020 12:52:00   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi bi trebali da uzmemo kucu negde u novembru ali još uvek se dvoumimo. Zbog Marka bih volela, pogotovo jer se plaši životinja a sa druge strane ogromna je obaveza na koju ne znam da li smo spremni. Mi živimo u kući ali kuca bi bila unutra.



Ana kada uvedes psa u kucu u fazonu si: kako sam bez ovoga ziveo user posted image Naravno najbitnije je biti iskren sam sa sobom, da ces imati dodatnih obaveza imaces. Mene moje 50x dnevno iznerviraju jer ne stizem da pocistim sada kada imamo vise obaveza ali brzo me prodje. user posted image Pogotovo ova manja. Starija je mesanac i ona ceo dan provede napolje uvece udje u hodnik i spava. Tako je sama izabrala. Ali ovaj JR em hiperaktivan, em vezan za I pa 100x izadje i udje preko terase.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1306
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 7:49:23   
mikica88
Neverujem da bih mogla da cuvam psa u stanu. Ima puno obaveza. Ali valjda zavolis puno pa kao oko dece nista nije tesko.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1307
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 8:06:45   
emicaa
Nato vi imate dva?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1308
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 9:06:00   
Ana RR
Sinoć mi drug šalje fotke, okotila mu se kuja. Preslatki su maleni user posted image tamo negde u novembru bi mogli da ga uzmemo ali ja hoću da platim i da Marko izabere štene a on hoće da mu pokloni što je meni glupo jer mi je onda bzvz da biram.

Inače, u pitanju je rasa lagotto romagnolo i ono što volim kod njih je to što se skoro uopšte ne linjaju i dlaka im je bez mirisa.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1309
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 9:14:17   
jess021
Sad cu da guglam da vidim koji su to. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1310
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 9:50:00   
mikica88
Kako sve go znas Ana, sad cu i ja da pogledam. Da li su mali ili veliki

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1311
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 9:55:13   
Ana RR
To je italijanski pas koji se koristi za traženje tartufa user posted image mi bi voleli čokoladnog tj Marko takvog želi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1312
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:00:31   
mikica88
Pa ovog psa ima komsinica u zgradi. Bas su slatki.
Samo komsinica ga ima u beloj boji ali nije cisto bela.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1313
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:12:45   
mama Jo
I jasam sad guglala, predivan pas, samo da ga mazis!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1314
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:15:08   
nata11


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Nato vi imate dva?





Da dva. Mesanca i JR terier. Obe zenke.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1315
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:26:11   
jess021
Jeste, doci ce brzo da i ja ozbiljno razmislim koju vrstu cemo



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1316
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:26:47   
Ana RR
Jack russell je super user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1317
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:29:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Jeste, doci ce brzo da i ja ozbiljno razmislim koju vrstu cemo




Mi smo dugo želeli retrivera ili labradora ali onda ne bi mogao da bude u kući zbog linjanja. A pošto ćemo se verovatno seliti u stan kada Marko završi osnovnu školu bitno mi je da pas bude naučen na unutra. I tako smo došli do lagota a u međuvremenu drug, koji već 20 i kusur godina ima odgajivačnicu rotvajlera, nabavi dve ženke lagotice i to nam se super poklopi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1318
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:47:11   
jess021
Znam, cini mi se da si vec spominjali tu rasu. Retriver je i prevelik za stan, zar ne? 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1319
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 10:53:52   
Ana RR
Jeste, mada puno ljudi ga drži u stanu. Meni nije zbog veličine već zbog dlaka, ne bih mogla to da podnesem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1320
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
10.9.2020 11:35:18   
emicaa
Nato JR su mnogo slatki.

Mi vec nekoliko mjeseci pricamo o kuci,naravno kad Mea vise ne bude tu.Jos uvjek je prvi izbor mops.Ali i sa kucom ja bih volila da imamo opet macku.Pa mozda nabaviti oboje dok su mali da zajedno rastu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1321
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2020 1:42:44   
smeško
Ево, ја имам мацу. Полу Бенгалку. Стари мацан је угинуо, ветеринар није успео да га спаси. Деца су ми цркла за њим. И ја сам. И мм је. И онда је улетела ова мала некоме нежељена девојчица. И није ушла као замена, Лео нам недостаје сваког дана, али је волимо сви ненормално. Са својих шест месеци већ је баш крупна, биће прави ,,капиталац''. user posted image Карактер је посебна прича, полудивљи. Али, то нам је сада. user posted image Заволели смо и нема назад.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1322
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2020 12:58:36   
Andjelcicc
Zivimo u stanu... Imamo bisona, cerka nam je stalno trazila ljubimca, nikako nisam mogla da prelomim, svesna sam dodatnih obaveza, sada sa ove tacke gledišta, zao mi je sto ga nismo ranije nabavili... Jeste obaveza, ali smo ga naucili da svoju nuzdu obavlja na terasi, na peleni... Ta ljubav izmedju nas i njega je ogromna i prelepa 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1323
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2020 14:54:56   
mikica88
Smesko,to je tako divno.
Andjelcicu , divno.

(odgovor članu Andjelcicc)
Direktna veza do poruke: 1324
   RE: Imate li kućnog ljubimca?
11.9.2020 16:28:39   
IvanaSK RR
Smesko,tako je i nama ova maca dosla pre godinu dana. A moje kuce je uspavano pre godinu ipo... I ova je poludivlja 🙄 i luda skroz,ali eto navikavamo se nekako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 1325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  51 52 [53] 54 55   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here