|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
21.7.2010 11:38:49   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: Mishica 77


Jao, morala sam da vam pokažem šta sam danas kupila Isidori. Nisam mogla da odolim.

user posted image


Mishice, koliko vidim i šeširić ide sa tim kompletićem? Gde si to kupila, preslatko je!user posted image



Koji sesiric?
Ako mislis na njen avatar,to je majica,negde je pisala da su je slikali dok su joj skidali majicu user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Dečija garderoba
4.8.2010 19:13:10   
Anoniman
Danas sam u Zari naletela na super pantalone za Luku, termo, za zimu. Oduševila sam se i nije bilo šanse da ih ne kupim!

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Dečija garderoba
13.8.2010 11:29:07   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Dečija garderoba
1.9.2010 13:13:17   
*Alexx*
Imam pitanje! user posted image
Gledam po Mothercare online shop-u, i naletim na odelo za kišu
user posted image

Kontam da je to skafander, samo bez onog termo dela.
Ima li to smisla kupovati? Ili to ima smisla samo kad pada kiša (a tada sigurno neće ići napolje peške)? Recimo, sad je mokro, bare svuda, a ja ga obučem u to odelo za kišu, i ne gledam da li će mu biti mokre pantalone.
I da li se one gumene čizme za kišu prave u malim brojevima, 21? Cicibanke su mu skroz mokre bile juče user posted image Mislim, nisu mu bile mokre noge, ali... nemam pojma.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Dečija garderoba
1.9.2010 13:19:01   
Lu
Ako izvodiš dijete po kiši ima smisla, i samo tad.
Recimo ja bi to odmah kupila Roku da naletim, jer mi hodamo po kiši, kabanica, čizme duboke, kišobran i ludujemo tako...šta ću jednom se živiuser posted image
Super ti je to, samo utrpaj u čizmice (proizvode se i male skroz, nemoj da te ubijede da ne postoje) i gledaj da imaju gore oko noge pertlu provučenu da se može stegnuti oko hlača (dodatna sigurnost)user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Dečija garderoba
1.9.2010 13:24:57   
*Alexx*
Ja moram da se požalim - i dalje sam na Mothercare sajtu. Komplet od 7 bodića je oko 1700 din, a ja ga ovde plaćam 3900 din. Pa da mi duplo dođe poštarina, ja sam opet u plusu. Mislim da ću se preorijentisati na online kupovinu.

Hvala, Lu user posted image


< Poruku je uredio Alexx RR -- 1.9.2010 13:25:12 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Dečija garderoba
1.9.2010 13:45:26   
Anoniman
Mislim da ima gumene cicbanke o 20 na više. 

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Dečija garderoba
1.9.2010 13:58:05   
*Alexx*
Na sajtu piše da se prave od 23-35 user posted image Ma, otići ću u radnju, pitati, pogledati. Sad im ionako stiže jesenja kolekcija.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Dečija garderoba
2.9.2010 19:16:21   
viking
Alexx, išla sam danas u Merkator i setila sa da  pogledam - imaju gumene čizmice u broju 21, i to su baš Ciciban!

IZVORNA PORUKA: Alexx RR
I da li se one gumene čizme za kišu prave u malim brojevima, 21? Cicibanke su mu skroz mokre bile juče user posted image Mislim, nisu mu bile mokre noge, ali... nemam pojma.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Dečija garderoba
2.9.2010 22:48:10   
Anoniman
I ja kontam da imaju, jer je Luka prošle godine nosio 22, i eno ih u ormanu, a imali smo jedne i sezonu pre, znači 21. 

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Dečija garderoba
2.9.2010 23:01:16   
viking
Ma, seljanka sam totalna, sad razmišljam kako se uopšte nisam setila da pogledam cenu, samo broj, a kapiram da je i to bitna informacija... Pogledaću sutra, inače sam u Merkišu svaki dan pošto mi je ispred kuće...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Dečija garderoba
3.9.2010 9:30:40   
*Alexx*
Viking user posted image Hvala, nije mi bitna cena - bitno je da imaju. Tash, na tebe se čovek uvek može osloniti user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Dečija garderoba
6.9.2010 11:17:10   
Anoniman
Išla sam jutros u jesenji šoping. Dakle, za 6.500 dinara (to je oko 60 eura) sam kupila sledeće: 3 bodija dugih rukava, 5 pari čarapica, 7 gaća (na pijaci, ariljski pamuk), trodelni komplet (trenerka donji deo, duks na raskopčavanje, majica dugih rukava), dve majice dugih rukava, malo deblje, dve pidžame dugih rukava ( sve uzela u "Panteru")i jaknicu sa dva lica, jesenju. Prosto ne mogu da verujem da sam prošla tako jeftino, ostalo mi je od tih para još da mu uzmem patike, neke dublje za jesen, i nekoliko hulahopki, i gotovouser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Dečija garderoba
10.9.2010 23:36:45   
Jele
Kupila Urošu zimsku jaknu u h&M

user posted image

Termopantalone

user posted image

Kapu i rukavice

user posted image

user posted image

Mislim da me je sve zajedno izašlo 36 EUR

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Dečija garderoba
16.9.2010 1:14:35   
sonja021
gumene cizmice chicco u eneci menci u novom sadu su 1000din.

pre manje od mesec dana bila sam u ljubljani nadaju se dobrom shoppingu za mog malog u H&M, medjutim, izbor je bio tolio los da sam mu jedva uzela par stvarcica. ni priblizno nije bilo garderobice koju sam smeknula na sajtu.
ili je sve bilo preveliko ili premalo. bas sam se iznervirala.

< Poruku je uredio sonja021 -- 16.9.2010 1:18:57 >

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Dečija garderoba
18.9.2010 17:19:55   
Jele

IZVORNA PORUKA: sonja021

gumene cizmice chicco u eneci menci u novom sadu su 1000din.

pre manje od mesec dana bila sam u ljubljani nadaju se dobrom shoppingu za mog malog u H&M, medjutim, izbor je bio tolio los da sam mu jedva uzela par stvarcica. ni priblizno nije bilo garderobice koju sam smeknula na sajtu.
ili je sve bilo preveliko ili premalo. bas sam se iznervirala.


Ova prva info mi baš puno znači, svuda sam mu gledala gumene čizmaje i gde god smo gledaloi nigde ništa ispod br 27 user posted image

Što se tiče H&M-a, bili mi prvo u Trstu, izbor blagi užas kao i sama 'organizacija' radnje, ja se žešće skenjala, nameravala svašta nešto da kupim Urošu. A onda čujemo za taj veliki TUS tržni centar u Koperu u Sloveniji, odemo tamo u H&M i C&A i nađem super zimske stvari user posted image Generalno, ako gledaš online shopping, uopšte ne mora da znači da oni tu robu imaju u radnjama da znaš, tako sam se i ja zeznula... Ja sam u stvari htela Urošu da uzmem ono kao ski odelo za zimu, ali nisam našla, pa sam se zadovoljila jaknom i termo pantalonama...

(odgovor članu sonja021)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Dečija garderoba
28.9.2010 22:48:44   
sonja021
bila sam ponovo u ljubljani, btc city. prosli put sam bila u nekom drugom trznom centru. hm je imao mnogo veci izbor nego ovaj ovde. videla sam i te termo pantalonice i jaknicu. ..
dosta stvari sam mu kupila i ovde dok nisam tamo otisla. uzela sam mu ekstra duxic-crveni, materijal onako kao cebence sa jurisom brzicem napred i nazad. ima i kapuljacu. mnogo je sladak.
nisam odolela trenerici u benetonu za njega, preslatka je. ima aplikaciju nekog kuce, ne znam sad kako se zoveuser posted image
bila sam i u cicibanu. mislila sam da imaju neke modele od prosle godine za 30eur, takva im je cena ako je model proslogodisnji, ali nema nista iznad broja 20 tako da mu tamo nisam ni kupila. usput, izbor im je bas los.

nema mi druge nego da se zaputim put Rume da mu uzmem naturino cipelice i cizmice.

< Poruku je uredio sonja021 -- 28.9.2010 22:50:13 >

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Dečija garderoba
12.10.2010 12:54:53   
Anoniman
Evo za one koji vole on-line kupovinu: Pumpkin Patch

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Dečija garderoba
12.10.2010 13:03:51   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tash

Evo za one koji vole on-line kupovinu: Pumpkin Patch


Sa sve Yugoslavia user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Dečija garderoba
12.10.2010 13:07:28   
*Alexx*
Kako se kaže termo pantalone na engleskom? 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Dečija garderoba
25.11.2010 16:29:08   
Jele
Žene, nemam vremena da tražim, pa da vas pitam... Gde u novom Sadu ima lepih, debelih zimskih pidžamica dvodelnih, treba mi 98 veličina za Uroša? Kupila sam mu dve 104-110 pa su mu prevelike...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Dečija garderoba
25.11.2010 18:12:12   
Anck Su Nmaun
Ja sam luda za bodicima, ima li negde u NS  da se kupe onako otkaceni bodici!
Naravno ne neke preterane cene

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Dečija garderoba
11.12.2010 17:21:03   
Anoniman
MORAM da vam se pohvalim kakve smo divne kompletice dobili od prijatelja.....zaljubila sam se momentalno...

user posted image

Samo...ovo nije kupljeno u Subotici...kod nas nema ovako lepih originalnih stvari za male bebe user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Dečija garderoba
11.12.2010 22:08:02   
Anoniman
Sad sam se setila...jel zna neko da mi kaze jel postoje uopshte termo hulahopke za bebe? Ovih obichnih imam gomilu...ali da bi im obukla suknjicu...treba mi neshto puno deblje od toga...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Dečija garderoba
11.12.2010 22:20:55   
sneza24
Moja drugarica svojoj ćerki oblači dvoje hulahopkice ili jedne i helanke.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here