|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 44 [45] 46   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
5.5.2021 12:04:06   
dunja RR
Kupaći Diznijevi su toliko slatki, i Anabela mi kaže da su vrh kvalitetni, uzimala je nekim prijateljima, tako da sam uzela i za ovu i za narednu godinu, još je neki popust dobila na više komada, pa sam super prošla.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Dečija garderoba
5.5.2021 19:55:02   
bubulence


IZVORNA PORUKA: nata11

Jel imate preporuku za online kupovinu decije odece sem Mende i Minoti_


Nato, ne znam da li smem da pisem ovde od koga porucujem garderobu tipa george i sl. Porucivala sam od Anabele samo 2x i odustala jer ne mogu da podnesem da hocu da ti dam pare a ne dobijem ni dobar dan, ni dovidjenja . Kada hocu nesto na brzinu onda dexy.co, wkk, zara...  Sve zavisi sta mi treba....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Dečija garderoba
5.5.2021 22:06:38   
Tiziana

Ja kupujem sa Nexta. Deca iskljzcivo njihov ves nose, prosto odgovara im kroj, jedino njihov ves, a kvalitetni su. Ali porucujem i druge stvari. Mora odmah da se plati. Ispod 4000rsd 400din je slanje, preko 4000 se ne placa slanje. Preko 50eur placas carinu Stize DHLom takvom brzinom da cak ni iz Srbije ne stizu stvari tako brzo. 

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala ti Dunja. Preskupo je, jedna majca 2500 ali je prelepa garderoba. Javite ko je porucivao sa Next-a kako ide.

Dunja ja placam sa alliexpresa carinu za sve preko 25 e, pr. pegla za kosu, neki aparat jer je carini ostavljeno da sama proceni vrednost paketa.

Inace 16.dec mi poslat paket iz Svedske preko DHL-a, 17. bio u BG i jos uvek stoji kod njih na carini. Kazu nemaju dovoljno ljudi. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Dečija garderoba
5.5.2021 22:08:15   
Tiziana
E da. Ja napravim vise manjih porudzbina dan za dan da bih izbegla carinu. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Dečija garderoba
6.5.2021 8:06:52   
nata11
Bubulence upravo tako. Jednom bezobrazluk i nepostovanje sam dobila kod nje i nista vise.
Napisi mi . Uzimam NR kutak najcesce ali sada ne bih cekala i rekoh da porucim sa domacih sajtova. Ali izbor velicine 2 je tako malii... Bukvalno po 2 helankice sa jednog sajta, 2 majce sa drugog.. ne isplati se placati postarinu.

_____________________________





(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Dečija garderoba
6.5.2021 8:08:14   
nata11
Kupaci inace uzele sa allia. Ovi koje prodaju dexy co i aksa (dizni) po 1500-2000 su tamo 2,5 e.
Potpuno isti.

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Dečija garderoba
6.5.2021 9:11:39   
dddaca
Nato, kako prolazis sa shippingom sa Alija. Vec neko vreme nije besplatan.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Dečija garderoba
6.5.2021 10:39:51   
nata11
Daco uspevam iscackati uvek neki free shiping. Jedino sto isporuka traje doveka. Bez 3m ne stize paket.



_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Dečija garderoba
6.5.2021 11:12:00   
dddaca
Znaci sad je jos gore. Meni je najduze bilo 2 meseca za isporuku. Ali desavalo se i za manje od mesec dana. Ali do je bilo jos pre nekoliko godina. Bas dugo nisam porucivala sa Alija i to bas zbog cene isporuke. Preterali su.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Dečija garderoba
7.9.2021 17:52:56   
nata11
Mame jeste porucivale sa patpat?



Za koliko stize?

_____________________________





(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Dečija garderoba
7.9.2021 17:56:34   
dunja RR
Nisam nikad, koji gledaš, američki, FB? Ja pratim njihovu stranu jer imaju dobre objave za FB, pa mi trebaju zbog posla, ali nisam razmišljala da može iz Srbiije da se naruči.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Dečija garderoba
8.9.2021 6:58:11   
nata11
Nasla profil na instagramu. Valjda Srbija.



_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Dečija garderoba
16.9.2021 2:37:38   
Marinkela
Javi kAko si prosla sa porucivanjem, imaju tako slatke stvari.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Dečija garderoba
17.9.2021 7:08:38   
Dragica Draga
Nato, jesi porucila sa tog sajta? Kakvi si?

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Dečija garderoba
17.9.2021 8:11:59   
nata11
Nisam, mozda uskoro porucim haljinu za NG. Javicu ako uzmem nesto.

_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Dečija garderoba
17.12.2021 13:55:25   
Ana RR
Mame dečaka, help!!

Gde kupujete farmerke/pantalone za decu? Regular fit mi treba.

Moj Marko je nosio samo old navy i gap (nađem na netu pa dever kada dolazi donese po nekoliko pari). Ove godine je dva puta dolazio i oba puta sam zaboravila da mu kažem za farmerke.

Juče smo obišli radnje u ušću ali ne mogu da mu nađem ništa što mu odgovara i u dužini i na kukovima. A da kupujem helanke to ne dolazi u obzir.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Dečija garderoba
17.12.2021 14:03:16   
Marinkela
Meni su farmerice iz H&m najudobnije za decake. Mekane i lep teksas.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Dečija garderoba
17.12.2021 15:20:18   
Ana RR
Nema regular fit.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Dečija garderoba
18.12.2021 8:25:20   
lesli
Beba kids?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Dečija garderoba
18.12.2021 8:27:37   
lesli
Pogledaj i Benetton. Dosta su skupi, ali znaju da imaju bas dobre popuste, ja sam prosle godine nakupovala neke stvari iz outlet kolekcije sta sam nasla da nam velicina odgovara.Neke super debele dukseve, -50%. Farmerke za 900-1000 dinara itd 😁

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Dečija garderoba
23.12.2021 13:47:25   
Marinkela
Beba ima isto lepe mkdele, ali nista dok se ne proba. Neke budu mnogo krute farmerice.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Dečija garderoba
23.12.2021 14:10:28   
Ana RR
Gledala sam Lesli, nije mi ni cena bitna, samo da nađem. Ali njemu treba neki produženi model, a to ne mogu da nađem. On je visok i mršav i ako mu je dužina ok, onda još jedan on može da stane u struku... I trenerke mu jedva nalazim. Smorio se načisto, nije baš da voli šoping user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Dečija garderoba
23.12.2021 14:15:22   
Sanjica26 RR
Anci isti problem imamo. I kad dobijemo od moje sestre L pantalone, mogu samo za S da cuvam. Dve nje mogu da stanu u te modele. Svaki put se smori kad idemo u prodavnicu. Jedino gornje delove dovlacimo i njene zezalice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Dečija garderoba
23.12.2021 14:36:52   
Tiziana
Ana, imamo isti problem. Sto kaze moj muz sreca pa je zima i nosi duboke cipele pa se ne vidi koliko su mu pantalone kratke.
Moj sin ima 12 god. Kupila sam mu u Oviesseu farmerke slim fit za 14-15 godina i one mu ok stoje. Imaju duzinu,cak ih malo dole i podvije, nisu u struku previse siroke, moze da ih zategne na ono dugmence i ok mu stoje.
Inace narucim iz Nexta one sto gore imaju uckur kao trenerka. ima 2 para, ali su mu kratke i trebalo bi zanoviti.

Prosle godine sam ga vodila da proba, i bez preterivanja je probao jedno 20 pari farmerki i na kraju smo uzeli jedine koje su bile da mu PRISTOJNO stoje, bukvaln oje bilo nemoguce naci mu pantalone.

ja ne znam prema kome oni siju, majke mi. Tolika disproporcija da je to neverovatno.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledala sam Lesli, nije mi ni cena bitna, samo da nađem. Ali njemu treba neki produženi model, a to ne mogu da nađem. On je visok i mršav i ako mu je dužina ok, onda još jedan on može da stane u struku... I trenerke mu jedva nalazim. Smorio se načisto, nije baš da voli šoping user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Dečija garderoba
23.12.2021 14:49:52   
Ana RR
Ma užas, Tizi. Stvarno mi je mučna i pomisao na kupovinu pantalona. A trebaju mu i farmerke i pantalone i deblje pantalone za zimu... nikad nećemo naći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 44 [45] 46   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 44 [45] 46   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here