|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
5.5.2021 12:04:06   
dunja RR
Kupaći Diznijevi su toliko slatki, i Anabela mi kaže da su vrh kvalitetni, uzimala je nekim prijateljima, tako da sam uzela i za ovu i za narednu godinu, još je neki popust dobila na više komada, pa sam super prošla.

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1101
5.5.2021 19:55:02   
bubulence

IZVORNA PORUKA: nata11

Jel imate preporuku za online kupovinu decije odece sem Mende i Minoti_

Nato, ne znam da li smem da pisem ovde od koga porucujem garderobu tipa george i sl. Porucivala sam od Anabele samo 2x i odustala jer ne mogu da podnesem da hocu da ti dam pare a ne dobijem ni dobar dan, ni dovidjenja . Kada hocu nesto na brzinu onda dexy.co, wkk, zara...  Sve zavisi sta mi treba....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1102
5.5.2021 22:06:38   
Tiziana

Ja kupujem sa Nexta. Deca iskljzcivo njihov ves nose, prosto odgovara im kroj, jedino njihov ves, a kvalitetni su. Ali porucujem i druge stvari. Mora odmah da se plati. Ispod 4000rsd 400din je slanje, preko 4000 se ne placa slanje. Preko 50eur placas carinu Stize DHLom takvom brzinom da cak ni iz Srbije ne stizu stvari tako brzo. 

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala ti Dunja. Preskupo je, jedna majca 2500 ali je prelepa garderoba. Javite ko je porucivao sa Next-a kako ide.

Dunja ja placam sa alliexpresa carinu za sve preko 25 e, pr. pegla za kosu, neki aparat jer je carini ostavljeno da sama proceni vrednost paketa.

Inace 16.dec mi poslat paket iz Svedske preko DHL-a, 17. bio u BG i jos uvek stoji kod njih na carini. Kazu nemaju dovoljno ljudi. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1103
5.5.2021 22:08:15   
Tiziana
E da. Ja napravim vise manjih porudzbina dan za dan da bih izbegla carinu. 

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1104
6.5.2021 8:06:52   
nata11
Bubulence upravo tako. Jednom bezobrazluk i nepostovanje sam dobila kod nje i nista vise.
Napisi mi . Uzimam NR kutak najcesce ali sada ne bih cekala i rekoh da porucim sa domacih sajtova. Ali izbor velicine 2 je tako malii... Bukvalno po 2 helankice sa jednog sajta, 2 majce sa drugog.. ne isplati se placati postarinu.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 1105
6.5.2021 8:08:14   
nata11
Kupaci inace uzele sa allia. Ovi koje prodaju dexy co i aksa (dizni) po 1500-2000 su tamo 2,5 e.
Potpuno isti.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1106
6.5.2021 9:11:39   
dddaca
Nato, kako prolazis sa shippingom sa Alija. Vec neko vreme nije besplatan.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1107
6.5.2021 10:39:51   
nata11
Daco uspevam iscackati uvek neki free shiping. Jedino sto isporuka traje doveka. Bez 3m ne stize paket.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 1108
6.5.2021 11:12:00   
dddaca
Znaci sad je jos gore. Meni je najduze bilo 2 meseca za isporuku. Ali desavalo se i za manje od mesec dana. Ali do je bilo jos pre nekoliko godina. Bas dugo nisam porucivala sa Alija i to bas zbog cene isporuke. Preterali su.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1109
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  41 42 43 44 [45]
Idi na:

Anketa

Ime za decaka
Verus

Da li vam se svidja ime Oliver?

Da (20%)

Ne (80%)

Ukupan broj glasova: 226

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here