|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vicevi za dobar dan
23.9.2014 22:21:36   
Trcosava
ahahahahahaahaha joj kakav crnjak!!!! ahahahahahahahh
IZVORNA PORUKA: wivern

Jedan grozan:
Utrčava cigančica mami u kupatilo dok se tušira i počinje da je zapitkuje:
-Mama,mama a šta ti to visi gore?
-To su sise, če da dobiješ kad porasteš.
-Mama, mama a kakve su ti to dlake dole?
-Ne brini i to če dobiješ kad porasteš.
Posle par dana utrčava devojčica tati u kupatilo i pita ga:
-Tata, tata a sta ti to visi dole? A, da, znam. ču da dobijem kad porastem.
-Će da dobiješ i sad al'''' da čutiš.


@Klarita user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Klarita



3. Pečenje paprika - discipline:
Triatlon: sedenje uz kube 5 sata / sinhrono obrćanje paprike / turanje Kolynos na izgoreni prsti
babura - 200, 400, 800 i 1200 komada - štafetno
razne sorte na plek od šporet 100_x_50cm

5. Ljupenje paprike - discipline:
dvojac bez kormilara - svakoj ljupi svoju papriku
četverac bez kormilara - dvojica ljupiv, dvojica se zakecujev
ljupenje paprike bez dršku - za žene
čistenje semke - za muškarce


raaaaspadam se od smeha sve se zagrcujem

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 23.9.2014 22:24:49 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Vicevi za dobar dan
23.9.2014 22:22:36   
anita
Klaritauser posted image
user posted image

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Vicevi za dobar dan
23.9.2014 22:25:11   
Mala Elena
Baba!
Evo me , kazi sine?
Baba ja se drogiram.
Ma idi u persun, ja rekoh ti gladan user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Vicevi za dobar dan
23.9.2014 22:25:15   
branki*
ovaj crnjak je grozan...wivernuser posted image gde ga nadje..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Vicevi za dobar dan
23.9.2014 22:35:05   
wivern
Ajde Branki opusti sa malo..to je ipak crnjak user posted image ali bas

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 8:08:08   
emicaa
Hahaha znači plačem user posted image
IZVORNA PORUKA: Klarita

Dok Ivanka nadje Tri praseta eve vi Lepotica i dzveruser posted image user posted image
Leskovčanka i zver

Bio jednom jed'n trgovac i imao čet'ri ćerke. Sve gi je voleo, ali i protepa gi neki put kad zorujev. Najmalečka beše mu najdraža i najviše pogana. Jednog dana, krenuo je u šverc prema Bugarsku, a na ćerke je obećao da će gim donese pokloni.

Starije sestre tražile su Guchi torbe i Miss Sixty farmerke od 15 evra, a ovoj najmalečko je 'telo samo jednu cvećku. Vaznu reče sama će si kupi.

Trgovca na granicu sve istresoše carinarnici. Pošto mu nađoše necarinjeni pokloni za ćerke ostade i bez petarde, 20 para trenerke i kanister benzin. U svu tuj bedu dok se vr'ćao dom, izgubi se.

Dok je tako iš'o ko mušica bez glavu dođe do jednu golemu i osvetljenu palatu s kapiju od kovano gvožđe.

Izeja gu majstor kako gu napravija - pomisli se trgovac.

Međutim, on neje znaja da u palatu živi strašna zver od stodvajes kila koja je nekad bila ubav princ. Teretana ga je začarala, pa je dizao tegovi dok se nije napravio k'o bicman. Čaroliju je mogla da skine samo ljubav od neku devojku na koju neće smeta toj što je mrcina.

Uđe on u palatu, vide nema nikoj pa si diže sve čet'ri u vis. Odspa gu tvrdo, a ujut'ru nakon što se izmi, krenu nakud dom. Palata je imala pogolemu baču i dok je prolazio priseti se ko'e mu je tražila najmalečka ćerka pa otkinu jednu ružu, da ne ide s prazne ruke dom.

Dok je vadio trnje iz ruku, iznenada se pojavi strašna zver i reče mu da će ga odrobija jer je tuj sortu puzavicu doneja č'k iz Holandiju.

Serem ti se na ružu, preturi me - reče trgovac. Ajde pušti me da idem dom, žena će me utepa.

Zver je pristao da ga pušti uz uslov da mu pošalje neku ćerku. Miraz ne treba. Za put mu dade kodža pokloni, a kad je video da je trgovac doš'o s Ladu karavanku dade mu i šesto evra za gorivo. Sipa on pun rezerv'ar i krenu.

Kad stiže dom, upali mu se rezerva. Uđe u kuću, sede i poče da pituje ko'e ima za jedenje. Kad se natepa kupus ispriča na ćerke ko'e mu se desilo.

Pošto su starije sestre imale već momci, a nisu 'tele kombinaciju
rekoše na najmlađu sestru da ide, jer mož' ima pare. Ona se dugo premišlja i posle dva sata odluči da otidne.

Tako su zajedno, tatko s ćerku, kum i prikumski, Donja iz Grdelicu i pola rodbina otišli do palatu kude se tatko dotepa s rakiju, teška srca rastade od ćerku. Dok je psuvao kapku i onog koj gu izmisli obeća da neće više da lizne od alkohol. A onda ga dvojica odnesoše dom.

Zver je bija dobar prema trgovčevu ćerku. Tepao gu je samo kad zasluži, a posle tri meseca reče da će gu ženi. Devojka beše tužna, jer neje mogla, mlogo gadan. A i bivši gu cimnuo na mobilni.

Kad kod je bila tužna ona je išla da se ogleđuje na čarobno ogledalo. Jednoga dana dok se ogleđuvala saznade da vu je tatko bolan. Na telefon vu rekoše.

Ona ode do ovog njenog bivola i reče mu - Kompiri je ovoj ogledalo čarobno, s'mo si vrljimo pare. Nego, tatko mi bolan, mora si idem dom. K'd ima autobus za Leskovac?

Teška srca zver gu pušti da si ide, al' dade vu čarobni prsten što je nedelju dana pre toj kupio u zlataru na Nišku ulicu. Reče vu kad treba da dođe s'mo da turi prsten na ruku i odma ce stvori u palatu.

Prođoše dani, devojka se zamaja i ne vrnu se na vreme.

Jednu noć sanja ona zver pred mrešku. Ripnu se iz krevet, srce bije u dvesta. Odluči se da odma' krene. Seti se ko'e vu je zver rek'o i brzo turi čarobni prsten na ruku. Posle pozva autobusku i rekoše vu kad ima sledeći autobus.

Čim uleže vide zver kude se previva u krevet. Teše crkne od nega pokvarena jajca što je izeo. Ona se uplaši i dožale vu pa mu reče da ga mlogo voli i dade mu Loperamid.

Ostatak dana proveli su na terasu gde su uživali u zalasku sunca i č's po č's išli do klozet.

Zagrli me - reče tiho zver - al' ne me pretiskaj na stomak.

Jajca su napravila čudo. Nakon nedelju dana proliv, zver se napravio u lepog i žgoljavog princa. Kad se malo opravi ljubav krunisaše z brak i živeli su srećno i bezbrižno dok ne u'apsiše njenog tatka sa šleper cigare na Kosovo.






_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 8:16:42   
Trcosava
user posted image user posted image ja se i dalje smejem na papriku ahahahahahahahahahaah

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 8:47:09   
anita
Leskovačka Crvenkapa

Bilo jednom jedno devojče, malečko i ubavo beše. Zvali su gu Crvenkapa. Imala je neku crvenu kapu kod Kinezi što vu kupili, jer babu mrzelo da vu pletee kapu. Malo vu popke pletee svaku godinu, još i s' kapu će se s'd zanosi.

A i vunica poskupe mnogo tuj godinu.

Crvenkapa je živela s' majku i s' tatka, u kuću pored golemu šumu. Taččnije u Ččukljenik. Na drugi kraj je živela baba njena. U Tulovo. Razdaljina taman tol'ka da ti oteknu .... dok stigneš. Noge da ti oteknu.

Jednog dana majka je poslala Crvenkapu da odnese podvarak što je skuvala za babu i omesen ‘leb, jer baba ne voli kupovni, mnogo vu žilavi a već pola zubi nema. Sve joj to nabuta u krošnju i preko toj teglu ljutenicu. Crvenkapa popizde. Em će se maje peške, jer je nedelja i kombi nema, em treba nosi 100 kila jedenje. Razmišlja se Crvenkapa: "Kude sad da idem u pi*du materinu?" Nego koe će, baba gladna, a možda vu i da neki dinar za u grad.

Sabra ona džopke i krenu polako.

Majka gu upozori da se ne maje mnogo, nego pravo kod babu i nazad. Posebno vu je rekla da ne skreće od put pa da umaže u blatište cipelke ko prošli put. Jedva gi je očistila. Crvenkapa sve sasluša, al' vu na drugo uvo izađe. I pođe ona. Dok izađe iz selo i malo na tam dok ide pored njive brzo joj prođe put. Plus i neki kuččiki selski gu pojuriše, pa začč's stiže do kraj seloo. Tad počče se razmišlja kol'ko će vu treba do babu, pa reši da ga krati kroz šumu.

Na poččetak šumu prijede vu se grojze i obrsti na komšiju malo od vinograd. Dok je to radila, ičč nije primetila da je iza jednu bukvu gleda neki. Vuk. Razdra se on odjedared "Koe radiš tuj, a?" Crvenkapa se usra. Mislim figurativno. Kad vide ko je, samo potuli šiju. Misli se le, le s'g ako mi kaže na majku ima s'e da me iskube. Ili na babu, ima me odere sa sukaljku kad dođem. Jer baba je volela sa sukaljku da tepa zatoj š'o 'e s' jednu stranu praktiččno (nema ruke da gu boliv), a sa drugu stranu efikasno (ne praviš se posle mnogo pametan).

Prilazi vuk, širi se nešto i onako pita kao nezainteresovan: Koe ra'iš be devojččice? Dal' te iscima? Berem si grojze, ćale me isprati. Kaže će propadne, mnogo kiša bila, pa će se skape ako ga ne oberemo i ja rek'o na babu da ponesem neki grozd da se zaraduje, ništa blago ne jede.

Do'ro be, ne pravdaj mi se - reče vuk. V'im da kradeš. Sram li te je?

Crvenkapa oćutaa.

Z'ebavam se, be - nasmeja se vuk. Sve mu oberi na ovog majmuna, gađao me sa dr'mlije prošlu nedelju u lov kad beše. Sreća pa promaši. Je*em ga malumnog. I sin mu neje bolji. Znaš li koe sam ččuo? Pije drogu.

Crvenkapa ga začuđeno pogledaa.

Ozbiljno - rečče vuk. Koe si zinula? Stvarno. Nego baba koe radi, kako 'e?

Nije nešto dobro - odgovori Crvenkapa. Grip gu sad ovaj u'vatio. I toj primi vakcinu i sve i ponovo. I pije lekovi i što ti ne.. nema, još se ne mož opravi.

I ovi doktori neznalice - rečče iznervirano vuk. Na vezu došli, platili mesto ili preko stranke se iznabutali. Strašno. Nego, kako će uđeš u kuću, imaš li ključč? -upita lukavo vuk, zaodeći kao kiša oko Kragujevac.

Ma ćale mi uradi dva do sad, ja gi izgubi. Sad nemam nijedan nego triput kucnem i baba zna da sam ja i otvori mi.

Aj ce vidimo - rečče vuk i po najkraći put krenu do kuću. Al' malo na tam' upade u neki jendek, jedva se izvadi i onako utepan vide da će ga pretekne Crvenkapa pa metla do kuću, kad komšija, pored babu što živi, kljusu postavio na kraj šumu.

Aknu ga kljusa preko cvolike, izleteše mu svitke na oči. Oćuta on, da ga ne ččuju u selo a u sebi se misli, je*em ti ja ovaj put što ga izabra, je*em ti i babu i podvarak i jedenje i ovoj detište šuntavo što ga sret'o.

Kad je stig'o do kuću vuk pokuca triput na vrata. Baba pita: "Kuj je?"

Vuk reče: "Iz Distribuciju babo. Će plaćaš li raččuni?"

Baba reče: "Nema ništa od toj."

"Znači da gu seččemo" - unese se vuk u ulogu.

"Ako oćeš glavu da izedeš, sečči" - odgovori preteći baka.

Vuk se uplaši pa reče: "Šalim se babo, iz Vodovod. Pukla cevka!"

Baba reče: "Kam' voda ako je pukla cevka? Oćete li miliciju da zovem, manguparijo?"

Vuk vide da će naje*e pa počče: "Ma poštar babo, penziju ti nosim. Sedmi deo, druga ččetvrtina januarska penzija od pre'prošle godine."

"A što ne zboriš odma, puška te raznela" - uzbuđeno rečče baka.

Kako otvori vrata tako gu vuk gutnu. Bez leb. Sasvem džopke. Uzede vuk drugu spavaćicu, kapu, obuče se. Turi naoččare, pa mu se zavrte u glavu. "Koe sad ovo?" misli se vuk. Aaaaa... jaku dipotriju baba nosi. Nego će izdrži dok se ne dovučče Crvenkapa.

Ne prođe mnogo, vuk se taman zagledao u neku seriju na Pink kad ete gu Crvenkapa.

Ččuka triput na vrata.

E da ga je*em - pomisli se vuk. "Ko je?" - upita on.

"Ja sam be babo, koe me ispituješ" - reče nervozno Crvenkapa.

"Ajde ulegni" - rečče vuk.

"Reko ti šesto put da zaključčuješ vrata" - odgovara Crvenkapa.

Ččim uđe, Crvenkapa beše iznenađena s' babin izgled.

"Koe ti je be babo, što tako izgledaš? Kol'ke su ti rukeee.."

"Pa da te zagrlim be v'šlo malečka" - rečče vuk.

"A očči? Koe? Gledaj gi? Dal' si varila nešto s' dedin aparat noć's?"

"More doktor mi dade neku dioptriju, rasipa me. Ovolke mi očči, ičč mi ne odgovara.

Nego sad te vidim bolje. Gle šta su te bubuljice izbile, ccccccc."

"Do'ro babo, zaje*i, nego što su ti tol'ki uši?"

"Da te ččujem bolje" - rečče vuk, "zato nemoj mi se dereš ovde uz krevet."

"A zubi? Gledaj gi kol'ki su? Ko na vuci."

"Da te izedem bez ‘lebac" - rečče vuk. Ripnu i gutnu gu.

Crvenkapin komšija je u tom momentu prolazio pored babinu kuću. Video je da mu je neko jeo po lojze pa je mislio da je vuk i tražio ga je po celu šumu.

U subotu se majao po pijac i kupio novo držalje za sekiru, pa gu poneo.

Kad začču vikanje i kao da se neko otima, on ulete u kuću udari vuka sa sekiru po til i aj što mu glavu icepi nego ga na pola presečče.

Ispadoše i baba i Crvenkapa iz vukovu mešinu.

Tako završi vuk karijeru, icepi mu komšija krštenicu, a onda on, baba i Crvenkapa zasedoše da izedev majkin podvarak.

"Dodaj malo od ljutenicu" - rečče Crvenkapa.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 9:00:34   
Mala Elena
Bog te Anita al si se raspisala, ko ce ovo procitat ?user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 13:55:00   
anita
Dogovorili se Mujo i Haso da se u subotu malo zabave sami, pa izađu bez žena i odu u noćni bar. Nakon što su se zarakijali, nađu prostitutku, podele lovu i ona ih odvede do sobe i pita: - Dobro, koji će prvi? Mujo uđe prvi, izađe za petnaestak minuta sav ponosan i kaže Hasi: - Nije loša, al' moja je Fata bolja. Uđe Haso i izađe i on za petnaestak minuta, a Mujo ga pita: - I, jarane, kako je bilo? Haso slegne ramenima: - Im'o si pravo, jarane, tvoja je Fata bolja ...


Prolazi kondukter vozom i viče:
- Karte na pregled!
Prilazi jednom klincu i kaže:
- Mali,imaš li kartu?
A klinac ce:
- Ja sam Srbin.
Kondukter se kiselo nasmeje i opet:
- Ok, ali imaš li ti kartu?
A klinac:
- Ali ja sam Srbin.
Kondukter popizdi:
- Ma zabole me šta si, ima da letiš bez karte!!!
Na prvoj sledećoj stanici izbaci on klinca iz voza.
stigne voz na glavnu stanicu, izađu svi putnici, a kroz voz prolazi mašinovođa.
Prilazi kondukteru i kaže mu:
- Brate, da nisi video mog klinca?
A kondukter se lupi po čelu:
-Jao, brate Srbo, izvini.


Mujo i Haso autom udarili u drvo. Mujo izleteo kroz sofersajbnu.
-Pruzajuci mu prvu pomoc na mestu nesrece doktor ga grdi:
- Da si bio vezan ne bi ispao!
- Vidi kako Haso lepo sedi, kao da je ziv!


Sedi nilski konj na drvetu i duva. Prolazi svinja pored i pita ga:
Šta radiš gore, budalo, gde si ti video da se nilski konji penju po drveću.
Nilski konj se zagleda i zbunjeno reče:
`Ajme, koje ludilo, svinja koja govori.


Spremaju se baba i deda da spavaju. Pita baba dedu:
• Jesi l’ uzeo zaštitu?
• A šta će mi?
• Ne čitaš novine, pa ne znaš za salmonelu? Čula sam da stara jaja mogu biti opasna!


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 14:04:52   
Peace*

IZVORNA PORUKA: anita


Mujo i Haso autom udarili u drvo. Mujo izleteo kroz sofersajbnu.
-Pruzajuci mu prvu pomoc na mestu nesrece doktor ga grdi:
- Da si bio vezan ne bi ispao!
- Vidi kako Haso lepo sedi, kao da je ziv!




user posted image
user posted image


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 14:38:53   
mali_mis
Jaoj sto su vam dobre ove leskovacke pricice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 16:12:12   
Mala Elena
Kako je plavusa slomila nogu dok je skupljala lisce ?
Pala sa drveta user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 17:12:02   
isidora88
crkoh od smehauser posted image user posted image , anita dobre viceve birasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 17:16:51   
17 joka
A nita ja umirem od smehauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 17:26:05   
anita
Tragedija - luster mi se obesio,a frizider ostao mrtav hladan.

Toliko je hladno da i Saban Saulic ponovo nosi periku.

Odbijam da koristim ves masinu jer je sam njen koncept rasisticki. Mislim, potrebno je odvojiti bele od obojenih.

Meni ce na svadbi svirati grupa "YOU TUBE", nema pesme koju frajeri ne znaju.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 17:31:58   
Mala Elena
Dobre fore, ali ovo za Sabana brata, najjace!user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 18:19:50   
Klarita
Odlazi Mujo neverni Toma po nagovoru kod prorocice. Gleda mu ona u karte, gleda, tek ce: "Mmmmmmm, oooooooooommmmmmmmm imateeeeeeeee dvoje dece"
A, Mujo ce: "Ahaaaaaaa, e tu sam te cekao, imam cetvoro dece"
Prprocica: "Ahmmm, to ti mislisssssssssssss"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 19:43:11   
wivern
Hihihihi Klarita user posted image . Evo nesto slicno
user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 19:52:46   
17 joka
user posted image nego kako nego svrbeuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Vicevi za dobar dan
24.9.2014 22:23:34   
anita
Prodajem trabanta sa kukom za Ficu sa kukom.
Sifra: kuku meni, kuku tebi.

Danas sam startovao ribu i definitivno je medju nama bilo hemije... Upotrebila je suzavac u spreju.

Jagnjetina je zdrava zato sto ima vitamin beeeeee!

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Vicevi za dobar dan
25.9.2014 21:05:15   
anita
Yugo đubre koje preko noći smišlja kako će ujutru da te zaj..e!!!


Red bull – daje ti krila!
Rakija - pogon na sve četiri!


Željko Samardžić je pola čovek, pola 8.mart


Unuk zove babu telefonom
- Gde si baba, jesi dobro, šta radiš?
- Evo sine, gledam „Malu nevestu“
- A šta se radi?
- Evo pre četiri epizode joj zazvonio telefon, sad čekam da se javi ...



_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Vicevi za dobar dan
25.9.2014 21:14:39   
Mala Elena
Ovo je vise cinjenica :

Svi oni koji ocekuju od zene kuruser posted image , domacicu i damu neka se prvo preispitaju koliko su gospoda , frajeri i jeuser posted image ci. user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Vicevi za dobar dan
26.9.2014 19:11:06   
anita
Izbegavajte nerviranja I incidente – koristite pistolj!!!

Preko oglasa je trazio zenu. Stotine ljud se javilo sa molbom: “Uzmite moju” !

Kakva je razlika izmedju lepote I sankcija?
Lepota je prolazna.

Srbi su najzdravija nacija – na svom grub imaju cetiri C-vitamina.

Idealan grafit za atomsko skloniste: Ako necete na nebo, idite pod zemlju.

Kad bi izbori mogli nesto da promene, ukinuli bi ih!


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Vicevi za dobar dan
26.9.2014 21:04:20   
17 joka
user posted image user posted image A nita da te nema morali bismo te izmisliti

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here