|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Haljine
14.7.2010 14:16:48   
kleopatra*
Mari i ova je wooooooooowwwwwwuser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Haljine
14.7.2010 14:17:37   
Mari86
IZVORNA PORUKA: maslinica

ty kleouser posted image

mari..slatka haljinica bas..i ti si mi bas zgodna zena, profinjena, sa stavomuser posted image ....ovi avatari me zbuneuser posted image



user posted image user posted image user posted image i mene zbunjuju..hvala ti mila..sad imam +3 kg...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Haljine
14.7.2010 14:18:30   
Zoka81
Ja nemam puno slika u nekim haljunama ali nadjoh jednu mada nije nesto posebno ali meni se svidela za tu priliku.
user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Haljine
14.7.2010 14:19:31   
Mari86
Zokooooo user posted image user posted image user posted image user posted image bas si riba user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Haljine
14.7.2010 14:21:25   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Mari86

Zokooooo user posted image user posted image user posted image user posted image bas si riba user posted image user posted image


potpisujem...iiiiii, ovi avatari kvare sliku o zenam na rr-u...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Haljine
14.7.2010 14:26:20   
Zoka81
Sad ste me sa ovom temom naterale da pretrazim svoje stare slike i joj kad vidim kakva sam bila lepa i mrsava dodje mi da vristim.user posted image  Ali naravno tu sam kukala jer ne mogu da zatrudnim tako da mi je opet ovo stanje drazeuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Haljine
14.7.2010 14:26:50   
kleopatra*
Zoko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Haljine
14.7.2010 14:29:09   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Mari86

Zokooooo user posted image user posted image user posted image user posted image bas si riba user posted image user posted image

Hvala vam, priznajem da sam bila zadovoljna sa svojim izgledom mada nemam puno slika u haljinama ali u suknjicama imam puno....pa ako bude neka takva tema ubacicu neku slicicu. Joj da li cu moci ikada jos da obucem neku od mojih dopicnjaka ups izvinjavam se na izrazu ali tako sam ih zvala.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Haljine
14.7.2010 14:33:26   
maslinica
IZVORNA PORUKA: Zoka81

IZVORNA PORUKA: Mari86

Zokooooo user posted image user posted image user posted image user posted image bas si riba user posted image user posted image

Hvala vam, priznajem da sam bila zadovoljna sa svojim izgledom mada nemam puno slika u haljinama ali u suknjicama imam puno....pa ako bude neka takva tema ubacicu neku slicicu. Joj da li cu moci ikada jos da obucem neku od mojih dopicnjaka ups izvinjavam se na izrazu ali tako sam ih zvala.


ako si karakter ko ja hoces..ja ih vec nosim, iako bas nisam jos uvek  twigi ko preuser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Haljine
14.7.2010 14:36:01   
lothroniell
Razumele smo se! user posted image
IZVORNA PORUKA: LillyT

Loth, slazem se sa tobom jer ako obuces kratku haljinu i pri tome se ne osecas dobro i lepo u njoj, neces ni biti lepa jer ces se stalno nesto vrpoljiti i ustezati. Ja uopste nemam izgradjeni stil, nosim sve sto mi lepo stoji. Naci cu par haljina pa cu postaviti.


Mari, Zoko, kada budem kao vi, oblacicu kratke haljetke! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Haljine
14.7.2010 14:52:31   
Shishica
user posted image

Ovo je haljina koju mi je mama kupila kad sam imala desetak godina user posted image Prosle godine skinula sam joj kratke rukave i prvi put obukla na moru!!!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Haljine
14.7.2010 14:52:48   
SUPER MAMA
Evo i ja da stavim jednu sliku gde nosim haljine, ne znam kolko ce se videti.
user posted image
Ovo je kod moje drugarice na svadbi ja kuma, ona naravno divna mlada.Inace ovo je 9 meseci nakon porodjaja pa aj recimo da sam malo debelauser posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Haljine
14.7.2010 14:59:43   
maslinica
shishic..riba i pouser posted image user posted image user posted image haljinica d 10god...user posted image user posted image user posted image user posted image
mama...posle 9 meseci si super..meni kile uopste ne idu dole, sve se nadam krenuce....i uopste nisi debela..zena nakon porodjaja i tokom dojenja je sve samo ne debela, naravno ne racunam one ekstremitete koji su navukli tonu u trudnoci...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Haljine
14.7.2010 15:03:35   
SUPER MAMA
Joj draga moja hvalati na lepim recima.Ali ja nisam puno kacila u trudnoci ali zato sam nadohnadila posle porodjaja.user posted image user posted image user posted image
evo tek sada u zadna dva meseca smrsala sam 6kg jer sam prestala da dojim.Neide i dojenje i dijeta zajedno.Slikacu jos neku haljinu kasnije.
Shishice prelepa si.
A zoka je zgodna riba.

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Haljine
14.7.2010 15:07:00   
Shishica
Jao hvala curke..ali ja se usudim da oblacim kratko samo na moru.. ovako mislim da sam suvise bela i da mi koza nije lepa.. i onda ne oblacim ni sorceve ni haljine ni suknje.., a posto sam niska ne znam kako bi mi duga haljina stajala..

Znaci jedino mi preostaje da predjem preko toga kako mislim da izgledam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Haljine
14.7.2010 15:10:55   
maslinica
shishice ja sam beeeeeeeela , ali bela, bela..ma briga me, uostalom to je kraljevska put i uvek je u modi....samo su nam malo ove kvarc masine pokvarile reputacijuuser posted image user posted image user posted image
žja ne tripujem oko toga, nit mogu da pocrnim, nit smem u solarijum, imam lepe i duge noge i nosim haljinice ko luda..bas na te bele noge! nekad malo namazem ono za sampzamljenje, ali ono blago, za posle tusiranja i to je to...
samo se ti slobodno skini!

S. mamauser posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Haljine
14.7.2010 15:13:07   
SUPER MAMA
Ja stavljam potpis na maslicinom postu.u pravo si imas lepe noge sta te drugo briga.Ne sakrivaj te lepe noge.Samo napred.user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Haljine
14.7.2010 15:15:56   
Shishica
E opicenke moje.. user posted image
Doooobro..videcu... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Haljine
14.7.2010 15:16:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslinica

shishice ja sam beeeeeeeela , ali bela, bela..ma briga me, uostalom to je kraljevska put i uvek je u modi....samo su nam malo ove kvarc masine pokvarile reputacijuuser posted image user posted image user posted image


S. mamauser posted image user posted image



potpisujem

(odgovor članu maslinica)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Haljine
14.7.2010 15:20:24   
maslinica
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Ja stavljam potpis na maslicinom postu.u pravo si imas lepe noge sta te drugo briga.Ne sakrivaj te lepe noge.Samo napred.user posted image


user posted image

shish...samo napreduser posted image

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Haljine
14.7.2010 16:49:27   
Mari86
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Razumele smo se! user posted image
IZVORNA PORUKA: LillyT

Loth, slazem se sa tobom jer ako obuces kratku haljinu i pri tome se ne osecas dobro i lepo u njoj, neces ni biti lepa jer ces se stalno nesto vrpoljiti i ustezati. Ja uopste nemam izgradjeni stil, nosim sve sto mi lepo stoji. Naci cu par haljina pa cu postaviti.


Mari, Zoko, kada budem kao vi, oblacicu kratke haljetke! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image ja nikada ne nosim kratke haljine..imam komplekse user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Haljine
14.7.2010 16:58:09   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

A zoka je zgodna riba.


Bila draga, bila zgodjusnjauser posted image  a sada bolje da me ne vidis!!!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Haljine
14.7.2010 17:02:41   
Anoniman
zoko,a ja te zamisljala kao plavusicu,valjda zbog ovog bebaca user posted image  

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Haljine
14.7.2010 17:03:42   
SUPER MAMA
IZVORNA PORUKA: Zoka81

IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

A zoka je zgodna riba.


Bila draga, bila zgodjusnjauser posted image  a sada bolje da me ne vidis!!!!


Pa dobro sad si trudna, vratices se ti u normali, videces.
Stvarno na slici si zgooodna.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Haljine
14.7.2010 17:07:22   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: lenaJe

zoko,a ja te zamisljala kao plavusicu,valjda zbog ovog bebaca user posted image  

To m i je vec neko rekao....to je jedno svabsko dete al ko zna mozda mi dete bude takvo jer mu je tata svaba mada opet kazem ne daj boze.
Moracu da promenim ja tu sliku.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Duga kosa, bikini, UGG, kožne pantalone, d...
Od 53. godine, ključna je poruka istraživanja - žene bi trebale stalno koristiti makaze i skratiti kosu?!
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here