|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kad porastem biću...
16.10.2013 13:57:18   
Peace*
Luka hoće da bude rudar. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kad porastem biću...
16.10.2013 13:57:42   
viking
Ja sam htela da budem spiker u Dnevniku, oblačila sam mamine sakoe, sekla članke iz novina i pravila se da čitam vesti user posted image

Za decu ne znam šta će želeti, ali ostvarenje mojih ambicija bi bilo da jedno bude astronom a drugo forenzičar user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kad porastem biću...
16.10.2013 15:07:17   
lesica
Lenka i dalje hoće da bude "majstor za kola", ustvari da se ispravim "automekaničar"

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kad porastem biću...
16.10.2013 15:19:33   
Ana RR
Mare obožava bagere, nadam se da nema nameru da bude bagerista (kao njegova drugarica Lana user posted image ).

Ja sam želela da budem pisac.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 0:19:59   
vikiveki
Ja sam od malih nogu maštala da radim sa bebama i to mi se ispunilo...Moja ćerka za sada želi da bude vaspitačica

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 7:35:09   
Misha i Ljisha
ja sam htela prvo da budem vaspitacica pa uciteljica pa nastavnik pa fizicar (vec u sestom cim sam dobila fiziku) i eto drzalo me celog zivota

a ova moja ce biti trbusna plesacica jer kad pustim muziku ako lezi ona mrda dupetom i stomakom jako je smesna hihihiihih

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 4.11.2013 7:36:32 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 7:59:58   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



a ova moja ce biti trbusna plesacica jer kad pustim muziku ako lezi ona mrda dupetom i stomakom jako je smesna hihihiihih

user posted image user posted image Meni će onda najmlađi sin biti trbušni plesačuser posted image ima dve godine a kad čuje muziku vrti dupetom bolje nego svi mi zajedno,a u istom ritmu pokreće i ramena...vaspitačice u vrtiću nisu znale za tu njegovu stranu,dugo se stideo,pa kad je počeo da igra onda su ga snimile pa mi pokazaleuser posted image ..a ja njima kažem pa znam ja to,on kući ne prestaje da igra

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 8:04:00   
Cvrčko
Moj sin meni kaže ovako: kad porastem voleo bih da budem nečiji tata user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 8:06:04   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Cvrčko

Moj sin meni kaže ovako: kad porastem voleo bih da budem nečiji tata user posted image

user posted image

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 8:07:19   
Cvrčko
user posted image tako mali a već zna šta jedino vredi

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 8:15:06   
vikiveki
user posted image to je najbolje i najlepše zanimanjeuser posted image ...ko zna šta će meni moj reći kad bude znao da pričauser posted image

(odgovor članu Cvrčko)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 9:47:20   
nata11

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Lenka i dalje hoće da bude "majstor za kola", ustvari da se ispravim "automekaničar"


user posted image user posted image E vala bas lepo zanimanje. Ja sam kao mala htela da budem vatrogasac.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 9:50:22   
lesica
Smešno ili ne, ona to hoće i dalje. A tata je samo podržava - on je želeo da bude automehaničar, ali mu nisu dali- terali ga da upiše škole i da se školuje, i sad tvrdi da bi bolje bilo da su ga pustili da bude automehaničar user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kad porastem biću...
4.11.2013 10:13:48   
vikiveki
Baš su simpatični dok su mali svašta žele, a kada porastu i dođe vreme da se odluče šta će tj. u koju školu će da idu ,e onda već neće znati da se odlučeuser posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kad porastem biću...
6.3.2015 16:05:02   
mila83
Sin cesto menja sta zeli da bude kad poraste,danas je rekao majstor,do sada je bilo vatrogasac ili policajac. A Mima slikarka,umetnica kao Sava Sumanovicuser posted image to su ucili u skolici !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kad porastem biću...
6.3.2015 16:10:56   
veselicaa
A. ne zna jos uvek,samo zna da ce ici u gimnaziju(kao mama) a Stasa trenutno zeli da bude veterinar i da leci zivotinje.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kad porastem biću...
6.3.2015 18:24:04   
isidora88
mateja kad poraste hoce da bude muz, policajac, doktor i majstoruser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Kad porastem biću...
6.3.2015 18:48:19   
veselicaa
Isidora lepo si ga ti vaspitala,na prvom mestu muz user posted image user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Kad porastem biću...
6.3.2015 21:34:39   
isidora88
u poslednje vreme stalno me ispituje kada ce on biti muz, on to jako zeli, i zeli da bude tata, da ima puno dece user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Kad porastem biću...
16.10.2016 20:49:35   
Anck Su Nmaun
Ja sam zelela da budem pevacica user posted image
A T zeli trenutno da bude Zubarka i Veterinar user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 45
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here