|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:29:40   
Anoniman
Bas me cudi sto ti je Luka odbijen!
Mi kad smo konkurisali ja sam bila zaposlena preko omladinske zadruge, a muz nije ni bio zaposlen vec je doneo uverenje da je student i dete nam je primljeno. A bilo je dece koja su odbijena jer im roditelji nisu radili.
Podnesi zalbu, nesto tu nije u redu!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:31:56   
Anoniman
Misliš da podnosim žalbu ili da jurim vezu? Ili oba?

Ja znam da prednost imaju oni koji su bili na listi čekanja, ali...
I znam i da ima 2000 mesta manje, ali...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:33:23   
Anoniman
Ja bih i jedno i drugo uradila.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:34:44   
Anoniman
Da znaš.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   [Obrisana poruka]
29.5.2009 11:37:20   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:38:39   
Anoniman
Zille, a jel znaš možda, jel postoji neki formular za žalbe, ili da nakucam na kompu ja žalbu.

Šta bih trebala napisati da to zvuči uverljivo? Da smooboje zaposleni i da nema ko da čuva dete ...? Jao, kontam da će takvih žalbi biti 1000... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:39:35   
Anoniman
Ma znam gagi, ali koga? Generalnog direktora? Tetu na šalteru? Vaspitačicu? Ili njenu nadređenu? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   [Obrisana poruka]
29.5.2009 11:43:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:43:50   
Jeca*
Ja bih zapucala kod direktorke vrtica u kome sam predala prijavu i pitala koji je razlog zasto smo odbijeni.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:48:53   
Anoniman
ne moze covjek vise ni u ćenifu bez štele ....
pare vrte gdje burgija neće ... žalila se ne žalila dok ne podmažeš ili ne nadješ dobru štelu ništa od te ljubavi

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 11:50:46   
Anoniman
Zvala sam.

Od ponedeljka žalbe i na uvid bodovnu listu.

Sad mi kolega kaže, i njegovog klinca su odbili, zvao je da pita zašto, kažu mu "Zato što prednost imaju oni koji su podstanari!" user posted image  Kaže on "A vi ste bacili pasulj dal sam ja podstanar, kada mi niste tražili imovinsko stanje?!"

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
29.5.2009 11:51:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 12:24:35   
Sneža
Tasho,juri neku vezu,oni zalbe proslede korpi za otpatke

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 12:39:49   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma znam gagi, ali koga? Generalnog direktora? Tetu na šalteru? Vaspitačicu? Ili njenu nadređenu? user posted image


seficu vrtica, raspitaj se koja je glavna vaspitacica tenutno, ona je bitna i samo se ona pita dok joj traje mandat....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 12:43:24   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ma znam gagi, ali koga? Generalnog direktora? Tetu na šalteru? Vaspitačicu? Ili njenu nadređenu? user posted image


seficu vrtica, raspitaj se koja je glavna vaspitacica tenutno, ona je bitna i samo se ona pita dok joj traje mandat....


na zalost istina samo veza pomaze, ne treba ti direktorka vec glavna u tom vrticu a to je uvek jedna izabrana vaspitacica, kojoj mandat traje godinu dana, i sve koje dodju na to mesto vole parice....pravo kod nje, na samo...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 12:56:30   
Anoniman
Pričala sam sa tatom (mojim tatom), našla sam vezu koja kaže da podnesem žalbu u ponedeljak, i da ništa ne brinem.

Ali ja brinem i dalje.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 12:59:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pričala sam sa tatom (mojim tatom), našla sam vezu koja kaže da podnesem žalbu u ponedeljak, i da ništa ne brinem.

Ali ja brinem i dalje.


Tako je i najbolje. Znas imaju oni jos nepopunjenih mesta sigurno, a ima i roditelja koji nece dati dete u zabaviste iako su ih primili na listu. Nemoj da se sekirasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 13:39:26   
Dora
E, baš mi je žao. Ali nisi napisala da li je tvoja drugarica u radnom odnosu (ok, trudna je) jer ako jeste, logično da je prime. Mada, to je pitanje sreće. Ko loto da igraš...

Probaj u drugom krugu, u avgustu mislim, i do tada bolje ti je nađi bilo kakvu vezu. Ili idi kod direktora i moli ga. Složi neku priču, probaj, ništa ne gubiš...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 13:41:12   
Dora
a, evo vidim sad poslednju poruku, ali BRINI draga, pa smišljaj rezervne planoveuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
29.5.2009 13:57:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

E, baš mi je žao. Ali nisi napisala da li je tvoja drugarica u radnom odnosu (ok, trudna je) jer ako jeste, logično da je prime. Mada, to je pitanje sreće. Ko loto da igraš...



Nije zaposlena, nije ni bila... uopšte, ja kada sam je upoznala pre 3,5god, radila je diplomski. Od onda ne radi.

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
1.6.2009 8:16:17   
Anoniman
Predala sam žalbu u Radosno detinjstvo. Odgovor na nju ću dobiti za 2 nedelje pismenim putem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
5.8.2009 11:06:42   
Anoniman
Ha, vidiš nisam napisala - dobila sam odbijenicu na žalbu.

Jel zna neko da mi kaže kada je drugi upisni rok u Radosno detinjstvo? Pođemo od pretpostavke da je žalba usvojena, i da se dete treba upisati u drugom upisnom roku. Kada je on?

Teta preko tel je IZUZETNO DRSKA pa informaciju nisam uspela da dobijem.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
13.8.2009 13:15:07   
Anoniman
Mesta u vrtiću za svu decu
 
Lista čekanja za upis u vrtić sa imenima 1.700 dece trebalo bi da bude potpuno ukinuta sredinom oktobra 2009. godine. Nakon gotovo decenije, u državnim vrtićima će biti otvoreno dovoljno mesta za svu deca koja su u aprilu konkurisala za upis u Predškolsku ustanovu „Radosno detinjstvo”, navode u Gradskoj kući.

Roditelji dece za koju nije do sada bilo mesta ovakve najave dočekuju sa skepsom, sećajući se sličnih izneverenih obećanja, ali gradski i čelnici „Radosnog detinjstva” tvrde da ovaj put zaista ima razloga za optimizam, pošto u ponedeljak počinje dogradnja pet vrtića, a i gradonačelnik je dozvolio povećanje grupa u već postojećim obdaništima.
- Ovoga puta smo zaista optimisti i nadamo se da će do sredine oktobra nestati lista čekanja. Upravo je u toku priprema, a u ponedeljak počinju i građevinski radovi na pet vrtića, koji će biti nadograđeni tako da mogu da prime čak 900 dece. Utvrđeno je da umesto prvobitno planiranih 3.600 kvadratnih metara možemo nadograditi 1.200 kvadrata više, što nam je automatski omogućilo prihvatanje većeg broja dece. Sa druge strane, odluka gradonačelnika dozvoljava upis 14.000 dece u vrtiće, a pošto je trenutno upisano oko 13.000, to znači da bi još 1.000 mališana, koji nisu prošli na konkursu, do kraja avgusta mogli biti upisani - kaže Zoran Kuzeljević, načelnik Gradske uprave za obrazovanje.
Direktor „Radosnog detinjstva” Borislav Samardžić napominje da roditelji čija su deca najbolje rangirana na listi čekanja mogu od sledeće nedelje da očekuju pozive iz službe smeštaja da dođu sa dokumentacijom u Ulicu Pavla Savića 9 i zvanično upišu dete. Roditelji, nažalost, neće moći da biraju vrtić, jer će povećanje grupa biti odobreno samo tamo gde ima dovoljno kapaciteta i vaspitača i osoblja, ali u „Radosnom detinjstvu” nastoje da decu raspoređuju najbliže delu grada u kojem žive. Neće se, uveravaju u Predškolskoj ustanovi, događati da neko iz grada vodi dete u vrtić u prigradsko naselje, ali nije isključeno da će iz centra morati na Limane, a sa Detelinare na Novo naselje.
- Ispunjavamo uslove za upis 14.000 dece. Grad je preneo novac za regresiranje boravka, a uskoro bi trebalo da počne i gradnja centralne kuhinje. Očekujemo da tokom avgusta bude upisano još oko 1.000 mališana - kaže Samardžić. Na listi čekanja će potom ostati još oko 700 do 800 mališana, a za njih će se mesta naći u dograđena dva vrtića na Limanu, dva na Novom naselju i jednom u Ulici Save Kovačevića. Građevinski radovi povereni su „Gardi” d.o.o., počinju u ponedeljak, a rok za završetak i useljenje je do sredine oktobra.
- Pošto je lista čekanja promenljiva stvar, može se dogoditi na upisano ostane najviše pedesetak dece, ali u odnosu na gotovo 2.000, ogromna je razlika. Ali, trenutno stanje obećava da se ni to neće dogoditi - kažu i Kuzeljević i Samardžić.
Otac dvoipogodišnjeg Nenada, koji je i drugi upisni konkurs završio ispod crte, na ove najave gleda s rezervom.
- Nadam se da će zaista biti tako kako obećavaju, ali se bojim da su to dobrim delom prazne priče koje smo čuli i ranijih godina. Sve mi se čini da će u oktobru na listi čekanja opet biti nekoliko stotina dece. Zna se da je budžet prazan, a vrtići u dugovima - kaže on.
Detaljnije: Blic.rs

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.8.2009 9:08:26   
Anoniman
Upisala sam dete u Radosno detinjstvo, kreće čim se vratimo sa mora! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Radosno detinjstvo (zabavište)
21.8.2009 9:12:29   
Anoniman
čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here