|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
5.8.2019 20:33:40   
MimaKos
Tiziana, potpuno si u pravu, ja kazem ne i on to razume, mislila sam na kaznjavanje da ne razume, moram da uradim nesto, tipa da ga odvedem u sobu, jer ja dok pricam on se bacaka i vristi i ne registruje me uopste...  odjednom je krenulo, ne znam uopste odakle to ponasanje odjednom. Starija se tako ne ponasa ,nije imao od koga da iskopira. Hvala vam svima u svakom slucaju, bukvalno ne znam sta da mu radim..


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 976
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
31.8.2019 23:43:41   
Duškić
Poceli su izlivi besa, cim se ne ispunj neka zelja.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 977
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.1.2020 17:52:12   
nata11
Mame sa koliko po vama deca postaju razmazena?


Mi imamo 7m i 4d i danas je 2x kada ne radim po njenom zabacila gornji deo tela unazad. Kod dr smo bili pre 5 dana spomenula sam dr da je zahtevna a ona mi kaze je razmazena i nesigurns. Ne tim recima ali je to mislila. 
Jel samo ignorisati ili imate jos neki savet? 

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 978
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.1.2020 18:59:58   
Rosita
Normalno je da se dete buni kad mu nešto ne odgovara, mala je ona, kako drugačije da negoduje nego telom,  ja bih uvek verbalizovala s ljubavlju i strpljivo njeno ponašanje, tipa- oo, ljutiš se? Ne sviđa ti se to i to... ? Izvini, ali moramo da... Ili u redu, prestaćemo... Ili. Zavisi od situacije. Sve to dete upija i uči, samo s ljubavlju i odlučno. Na tom uzrastu ja bih tako.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 979
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.1.2020 19:15:57   
pari
I ja bih isto kao Rosi! I ne mislim da je dete razmazeno...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 980
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.1.2020 19:45:36   
emicaa
Nati slazem se sa Rosi,ona mora nekako pokazati nezadavoljstvo.Daleko je to od razmazenosti.Ona je mrvica jos



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 981
   RE: Dečija histerija, izlivi besa
24.1.2020 19:55:32   
Ivanka 75
Rosi, zavisi od situacije. Ako je navikla na nesto i odjednom joj je uskraceno normalno je da se buni, nije joj jasno zastp se rutina menja.
Ako je nova situacija onda znaci da je pocela da razmislja i povezuje stvari. 
Najbitnije je da se ne povredi. Cilj je da je smiris, topao zagrljaj i lepa rec, skreni joj paznju na nestp drugo i ona ce da zaboravi zasto je to radila.
Nadam se da nece da stekne naviku da se izvija... 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 982
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here