|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2008 21:54:41   
Anoniman
Jao nema šta nisam pitala, on se nasmeje i samo kaže dingant! Možda ne znači ništa. Možda privlači pažnju jer reagujem na tu reč. user posted image

Odoh da čitam knjige (kupili smo Mačka u čizmama)... i da uspavljujem. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2008 21:56:10   
guppy RR
Laku noć! ljubi Lukića malog

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Raspričala se deca :)
29.12.2008 23:00:52   
stella
Atn,ajo,hajo-halouser posted image kako kad

Danas je rekla Hajde,jer svako malo kazem hajde Hana ovo,ono.I danas ja kazem hajde Hana dodzi,kad ona kaze hajdeuser posted image user posted image
Btabtada non stop ponavlja a nemam pojma sta znaciuser posted image
I jos hiljadu nekih stvari,koje ne razumijem.
Mada sada skoro sve ponavlja sta kazem,i kad kasljem.Najsmjesnije mi je kad kaze tatino imeuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Raspričala se deca :)
30.12.2008 7:25:05   
guppy RR
Kod nas je novost...

Kad pitamo decu "kako se zoveš" oni stave ruku na uvo i kažu MAMA MAMA (izgleda ih reč "zoveš" potseća na telefon) haha
a kad pitam Maju "kako ti je ime" ona kaže "Maja Baja"

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Raspričala se deca :)
2.2.2009 9:12:07   
guppy RR
evo izmislili smo novu reč ....
gumica = guga user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Raspričala se deca :)
25.3.2009 16:41:22   
guppy RR
kakiša .... = kašika user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Raspričala se deca :)
25.3.2009 16:52:31   
Ana RR
Ja mogu da ispricam samo svoje bisere!

Tata me ucio da kazem slovo K, i on kaze meni

Kazi K, ja kazem K. Kazi K Koka, Ja kazem K Tota!

Lokomotiva - totomototiva user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 0:30:27   
Lilly*
kada mi je sin imao oko 9 meseci u svom gukanju u igri sa svojom senkom na zidu rekao je "moram" i to tako cisto je izgovorio r, za nepoverovati, ni sada ne zna da ga kaze jasno, izgovara ga kao amerikanci.
Sa oko godinu dana sam otisla sa njim u prodavnicu i kaze prodavacica "dobar dan" i ja kazem "dobar dan" a moj sin kaze "doba da" na sta smo se prodavacica i ja u neverici pogledale i nasmejale 
imao je mnogo bisera, ima ih jos uvek: živaša=žirafa, buboljak=pupoljak, bižnjivo=brižljivo.. toga sam se sada setila, dodacu posle jos

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 9:45:28   
Anoniman
posto ovaj malecki jos nista ne prica samo nesto ta-ta i brm brm to je sve...vozi decko,
a moja princeza je provala zesca
lodica - voda
bude - novcanik
ljaka - dlaka
posto je jako rano pocela pricati (valjda ko curica na mamu ne zavezuje) naucila je i ispravno, r nikad nije bio problem, cak ga jako naglasava, kao i slovo š

bila je jedna provala sa njenom pricom... posla ona baku da sminka i ova se otima, nece... kad moja dusha ni pet ni sest... moram te bona nasminkati vidis kako si ružna isto ko BLAVOR user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image (blavor je inace nasa domaca zivotinja, tacnije avlijska zmija na moru koja jede druge zmije)...


(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 9:49:40   
Lilly*
joj Lenka, neverovatna je, tako baki reci user posted image  ali sve je to za njih, zlata mala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 9:54:05   
Anoniman
snaslo se dijete ... sto je najgore ja se sjeuser posted image ...kontam sta ako sveki pomisli da sam je ja nagovorila ... puce bruka user posted image


joj sad mi na pamet pade ... njenoj baki dolazi cesto jedna prijateljica koju moja princeza ne podnosi uopste, a ova nju obozava... i donijela joj neki poklon, i sad zena krenula kuci i govori maleckoj hodi da te teta poljubi ... kaze ona "ma nema nikakve potrebice, rekla sam ti hvala za poklon!!!"user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 9:59:32   
Lilly*
user posted image user posted image user posted image  mala je zakon! svaka cast! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:06:28   
Anoniman
hvala ti lilly generacijo moja user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:08:02   
Lilly*
a jesi li videla da su nam i deca generacija user posted image user posted image  mislim na tvoju cerku  i mog sinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:10:16   
Anoniman
vidim user posted image .... on je malo mladji decko, maj????

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:12:35   
Modessty
naljutila vaspitačica klinku koja ima 5 godina i mala će da kaže vaspitačici " e videćeš ti kad ja porastem i budem predsednik države ukinuću ti platu i nikad više nećeš da me ljutiš!" user posted image user posted image user posted image
ja pala u nesvets kad mi ispričali. Mala skontala kako je predsednik države bitna faca i može sve da uradi!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:15:18   
Anoniman
hehehehehehehe.... joj klinci su odlicni...nekad na guzicu da padnes sta znaju mrtvi ozbiljni izjaviti

moja je kad je Obama postao predsjednik rekla ovaj boje ko govuser posted image ... ja u nesvjest pala .... mjesto da kaze fino ko cokolada...kakao...ni manje ni vise nego govance user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:25:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Sa oko godinu dana sam otisla sa njim u prodavnicu i kaze prodavacica "dobar dan" i ja kazem "dobar dan" a moj sin kaze "doba da" na sta smo se prodavacica i ja u neverici pogledale i nasmejale 


user posted image Sad sam se sjetila i ja svog malog bisera,kaže meni prodavačica" izvolite gospođo",dodala mi banane,a moj Roko u smijeh i viče "pa to je moja mama nije gospođa"user posted image
Vozim ga tako u kolicima kroz trgovinu a on samo ponavlja, izvolite gospođo i smije seuser posted image
ja šutim a on "reci mama hvala"user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:27:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

"pa to je moja mama nije gospođa"user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 10:39:37   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

vidim user posted image .... on je malo mladji decko, maj????

jeste maj, ali kraj maja 24. user posted image
lu, bas me nasmeja user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 14:58:01   
Lilly*
evo dopune recnika mog sina, ono cega sam se setila: veverica je bila vevavica, dvava je glava, jodjenad=rodjendan, t je izgovarao umesto k tako da su bili tonjača umesto kornjača, tupanje=kupanje.., a boljto je gorko a tako je zvao gerjfrut.. user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 15:12:27   
Modessty
sad se nešto setih.... ćerka jedne moje prijateljice je haljinicu zvala NEKALJKA user posted image
niko nema pojma zašto!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Raspričala se deca :)
26.3.2009 15:38:42   
Anoniman
auto - autuć
a peugeot  je bio pežon makač (radi onog znaka lava - pežo mačak)


(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Raspričala se deca :)
27.3.2009 21:18:01   
guppy RR
pripica.... trtica ....... krpica .... = KRTICA user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Raspričala se deca :)
3.6.2009 13:52:10   
Anoniman
Juče Luka:
- Mama daj mi soka
- Evo ti, imaš soka u toj flašici.
SRRRRK
- Mamice, ajde prospi ovaj sok od narandže. Neću ovaj sok, hoću od jabuke.
- Popij taj, pa ću ti sipati od jabuke.
- Neću, hoću od jabuke.
- Ako si zaista žedan, popićeš taj od narandže, a onda ću ti sipati od jabuke.
- Ali mamice, ja sam žedan soka od jabuke!

user posted image user posted image user posted image

ps. Sada me zove "mamice moja" user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here