|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.04.-15.04.2020) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zašto deca ne slušaju roditelje?
19.5.2020 12:23:44   
vonavoj
Imam osecaj da me deca nista ne slusaju,da sam babaroga koja non stop vice,zapoveda,a one kao da pricam sa zidom..ili samo cujem maaamaaa,ili evo sad cu (tako i mm isto).

I sve moram da im crtam,iako su naocene da ne izlaze bose na terasu,evo ih u carapama..obujte se,i krece maaaamaaa znamo,sad cemo...i nikom nista..banalan primer..Za sredjivanje sobe,isto...znamo mamaaa..sve znaju kad ih opominjem..Kada ce to prestati?  Mozda i nikad,kad je i mm takav,ili vide od njega...Sa drugima sy super,sve slysaju..

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 276
19.5.2020 13:27:19   
Ana RR
Von, moj nije da ne sluša ali imam utisak da je u nekom pred pubertetu. Vrlo je senzitivan, reaguje burno na sve što mu kažeš, nebitno šta. Od besa i ljutnje do plača i osećaja krivice u sekundi. Breca se, odgovara, razbesni, naljuti, rasplače.... sve odjednom. Razgovaram sa njim svaki dan, trudim se da ga smirim čim vidim da je u tom stanju i onda sednemo i pričamo dok se ne smiri. Ne znam, zaista nisam pametna, nadam se da je to samo jedna od faza odrastanja i da će proći (mada, ko zna šta nas tek čeka...).

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 277
19.5.2020 14:38:01   
vonavoj
O da,Ana,tako i Tika...a meni manjka vremena i zivaca,pa se grizem..a zaista se trudim,prosto zelim da postanu samostalne i odgovorne,nista vise.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 278
19.5.2020 15:08:06   
Ana RR
Pazi, pubertet sada ranije počinje, negde sam čitala da kod dečaka kreće već od 9. godine tako da verujem da se svašta zbiva u njima. Ja x puta odreagujem vikom pa bude još gore pa onda smirujem i sebe i njega. Pokušavam da mu razgovorom stavim do znanja (iako je to nešto što govorimo oduvek) da smo uvek tu za njega i da sve može da nam kaže. I on je u suštini jako razuman i ako mu u startu lepo objasnim zašto nešto ne može npr, on to odmah prihvati. Ali ako je to kroz neku svađu onda i on burno reaguje.

A to Evo sad ću - to je druga priča. Ospice dobijem od Samo minut, Evo sad ću itd. user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 279
21.5.2020 6:10:44   
Misha i Ljisha
Joj pogledah sta sam pisala na prethodnoj strani. I dalje sam baba roga.  Mada naravno ima i ona necu sad ili hocu da odgledam i td

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 280
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:

Posni leptirići
Kuvar: Torbica
Preukusna zarazna grickalica!

Anketa

Baby girl
SakiMiki1923

Najlepše ime za devojčicu je...