|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Visina dece
25.11.2018 14:10:14   
Mama Vesna
Pozdrav svima...Evo jos jedne zabrinute mame. Moja devojcica ima 2 godine i skoro 11 meseci, u januaru puni 3 godine. Visoka je oko 90.5 i ima oko 13 kg. Inace je skladno gradjena...ali mi je sva sitna.Najmanja je u vrticu. Njen brat je u njenom uzrastu bio oko 7 cm visi. Pedijatar na kontroli u avgustu je rekao da je sve ok...Hajde mame...ima li jos tako sicusne dece...

(odgovor članu Mela)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Visina dece
25.11.2018 21:39:43   
Misha i Ljisha
Mama Vesna ja verujem da je do genetike. Npr komsinica i njen muz su sitni, niskog rasta do 170 je komsa a ona je maksimalno 160, i devojcicu kad god su vodili na kontrolu niska je mrsava je niska mrsava i pedijatar stalno niska i mrsava. I na kraju komsinica kaze "pa dobro jel vi videte mene i muza, mi smo niski i mrsavi" user posted image dete prohodalo u cipelicama br 17 posebno narucene za njih jer je ona bila tako sicusna. Eno je sad devojcurak, i ona je negde oko 160 cm. Malo niza. Osmi je razred. Prosto ne znam u vasoj porodici koliko ste visoki ali krenite prvo od toga. Ako ste svi visociji sto se kaze onda bih se mozda dala u brigu. Ali ako pedijatar kaze da je sve ok ja se ne bih brinula. Inace meni ta visina i kilaza deluje ok

(odgovor članu Mama Vesna)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Visina dece
25.11.2018 21:49:14   
Mama Vesna
Hvala na odgovoru.Mi smo prosecne visine.Suprug 179 a ja 167...ali su nam obe bake niske...s vremena na vreme se opteretim njenom visinom...posebno sto nam je stariji sin malo visi od proseka...mada sam ja bila mrsavica...ne znam za visinu ali sam sa 19 kg krenula u skolu...ne znam...nisam pametna...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Visina dece
26.11.2018 9:26:35   
emicaa
Mama Vesna,moja djeca su onako normalne visine.Ne odudaraju od druge djece.
Ali ja sam uvjek bila i ostala najmanja.U prvom razredu osnovne su mi druga djeca nosila torbu jer im je bilo zao.Veca torba od mene.Sad sam visoka 156 cm i nista mi ne fali.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mama Vesna)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Visina dece
26.11.2018 9:32:04   
Mariya
Emiceuser posted image
Moja deca su sva viša od ostale,ali ja imam muža od 192cmuser posted image a ja sam 165cm. Srećom povukli su na njegauser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Visina dece
26.11.2018 9:35:51   
AnaTamara
Moja T je medju najvisljima u grupi iako je najmladja u grupi ( februarsko dete ) ali mm je oko 195cm a ja 170.

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Visina dece
26.11.2018 9:39:05   
Mala Elena
Mislim da se ne treba previse opterecivati , ali moja zaova recimo se malo brine za svoju curicu jer je najsitnija u predskolskom.Moja deca nemaju taj problem, tj za stariju sam sigurna jer je visoka 115cm, a gornja granica 112cm za njen uzrast 4,5g.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Visina dece
26.11.2018 9:52:50   
bebilule
Natjeraste me da napokon izmjerim dijete. user posted image
Ima 106 cm, gledajući ostale trogodišnjake njegove drugare, čini mi se da su tu negdje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Visina dece
26.11.2018 10:04:37   
emicaa
Teodora je visoka 110 cm

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Visina dece
26.11.2018 10:12:09   
Mama Vesna
Ok...hvala...s vremena na vreme se zabrinem...pomislim da je nesto sa zdravstvene strane....da treba neke analize da uradim...mada je pedijatar rekao da je sve ok...ali ipak...u glavi mi je neki crvic sumlje...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Visina dece
30.11.2018 18:48:19   
vonavoj
T 7 godina 137cm i 26kg, u cudu sam da se ugojila,J 4 godine 109cm i 18kg.😁

(odgovor članu Mama Vesna)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Visina dece
30.11.2018 19:24:45   
MasnaMasnica
Una 7god. 134 cm 30kg.N 3god. 105cm 15kgD 1 god. 86cm 11.7kg

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Visina dece
3.12.2018 12:03:25   
degu
Teodora 4.5god 110cm, 19kg
Bogdan nepune 2g 90cm, 11.5kg

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Visina dece
3.12.2018 12:10:02   
dunja RR
Jao ja zaboravih visinu, mislim da smo početkom sepembra na sistematskom imali 112, ali sinoć smo bili na nekoj muzičkoj radionici na Trgu bajki, i sretosmo Ciklaminu Danicu, i viša je od Save ma kao starija sestra user posted image , iako je eto i on visok. Šta su ti devojčice :) A rođeni u par dana user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Visina dece
3.12.2018 12:35:43   
gagana83
U Uninim odeljenju je vecina devojcica visa od decaka. Ima njih par, ko devojke izgledaju. Jedna nosi obucu br 40. U trecem razredu! 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Visina dece
3.12.2018 13:21:29   
IvanaSK RR
Da, da, tako i u sinovljevom odeljenju. Dečaci neki nose i 43user posted image
Ima dve devojčice sto su bas krupnije od pocetka. Visina, grudi, mens krenula rano..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Visina dece
3.12.2018 15:06:14   
isidora88
Grafikon rasta

user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Visina dece
3.12.2018 15:32:46   
IvanaSK RR
Isi Klik

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Visina dece
4.12.2018 14:00:06   
Rosita
Stariji sin je visok oko 113 i koliko vidim, spada u sitniju decu, a sasvim je po normama. Tezak je bio 22 kg pre mesec i nesto jace.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Visina dece
10.12.2018 23:17:54   
Kikiriki17
user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Visina dece
10.12.2018 23:35:30   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Kikiriki17

user posted image

Procitajte pravila o koriscenju foruma!

(odgovor članu Kikiriki17)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Visina dece
14.12.2018 12:54:29   
Ana RR
Marko je danas imao sistematski za tekvondo.

Visok je 139 cm i težak 30.7 kg.

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.12.2018 12:59:35 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Visina dece
28.3.2019 23:20:35   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Rosita

Svi visoki, moj D i nije, 5g 110cm. 21 kg



6g. 116 cm, 24 kg

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Visina dece
29.3.2019 0:21:06   
Misha i Ljisha
Rosi deran isto kila a porastao. Odlican je 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Visina dece
29.3.2019 9:01:57   
Rosita
3 kg dobio



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image
Click Here