|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 1:55:14   
mama Jo
Srecno svima, najpre moramo uplatiti tikete hehehe

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 6:26:57   
Duškić
Obezbedila decu i nas nekom kuuul nekretninom

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 9:10:59   
IvanaSK RR
Kupila kucu na moru user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 9:23:06   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Kupila kucu na moru user posted image


Nadam se da bi me se setila tada user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 9:28:54   
Ana RR
Putovala, putovala, putovala....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 9:32:43   
vonavoj
Kupila kucu i onda samo putovala i putovala(ali to znaci da ne bi mogla ni da radim, morala bi otkaz da dam,jer imam malo odmora,koji nikad ne mogu da uzmem..sem 10 danauser posted image ) ili bi nasla neki posao gde sam "zamenljiva"user posted image
Sanjajmo, spavajmo..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 9:41:18   
Ana RR
Ne bi me posao video user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 9:49:19   
mama Jo
user posted image
Bas! Ne bi me video user posted image
Slazem se za putovanja, svaki dinar bih dala za neko putovanje!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
22.6.2018 10:01:28   
nata11

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Kupila kucu i onda samo putovala i putovala(ali to znaci da ne bi mogla ni da radim, morala bi otkaz da dam,jer imam malo odmora,koji nikad ne mogu da uzmem..sem 10 danauser posted image ) ili bi nasla neki posao gde sam "zamenljiva"user posted image
Sanjajmo, spavajmo..


Isto. Nakupovala bih nekretnine, izdavala i isla od jednog do drugog grada.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
21.7.2019 9:51:02   
MimaKos
Kupila nesto na Zlatiboru

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
24.10.2019 15:23:32   
mama ivane
Obezbedila bih svojoj deci krov nad glavom  da se nemuce vise , a ono sto bi ostalo donirala bi deci bez roditeljskog staranja


(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
24.10.2019 18:48:30   
kamičak
Zadrzala bih deo novca za putovanja I skolovanje dece, ostalo u dobrotvorne svrhe.


(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
24.10.2019 19:46:15   
Mirko Svirko
Ulozila bi u neki porodicni biznis. I deo dala decijem selu i neki manji deo nasem vrticu.

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
24.10.2019 23:58:21   
flamingos
Deo bih dala u humanitarne svrhe,a ostatak pametno uložila-na nekretnine,uživanje,na dete.Eh pusta želja.Nego,da bi čovek išta dobio mora da uplati tiket,pa-vredi razmisliti o tome-nikad se ne zna.Samo zdravlja da je,ostalo dođe i prođe


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 7:58:40   
bubulence
Pre jedno godinu-dve smo se mm i ja posvadjali bas oko para od lutrije. Rekla sam da bih deci kupila po stan i ostavila novac za skolovanje, nama jednu kucu i auto i putovala bih, putovala i putovala. On je smatrao da deci to nije dovoljno i izbila je skoro pa ozbiljna svadja. A onda smo shvatili da ne uplacujemo loto😂.

Inace, ne bih dala u humanitarne svrhe ali u siroj familiji imamo porodice koje dosta tesko zive i njima bih pomogla dosta oko kuca i skolovanja dece... Eventualno bih izdvojila pomoc za bolesnu decu, ali tu se i sada trudimo da uplatimo kad god mozemo i koliko god mozemo

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 8:51:46   
Mirko Svirko
Ja sam igrala pre greb greb. Kad podignem platu kupim dva tri listica i najvise sto sam dobila je 3000din. Ali sada vise ne kupujem. To je bilo u vreme plate. Sada ne primam platu.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 8:55:48   
Duškić

IZVORNA PORUKA: bubulence

Pre jedno godinu-dve smo se mm i ja posvadjali bas oko para od lutrije. Rekla sam da bih deci kupila po stan i ostavila novac za skolovanje, nama jednu kucu i auto i putovala bih, putovala i putovala. On je smatrao da deci to nije dovoljno i izbila je skoro pa ozbiljna svadja. A onda smo shvatili da ne uplacujemo loto😂.

Inace, ne bih dala u humanitarne svrhe ali u siroj familiji imamo porodice koje dosta tesko zive i njima bih pomogla dosta oko kuca i skolovanja dece... Eventualno bih izdvojila pomoc za bolesnu decu, ali tu se i sada trudimo da uplatimo kad god mozemo i koliko god mozemo



user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 9:13:23   
flamingos
Bubi,nasmejala si me.Kad kažem u humanitarne svrhe-mislim na pomoć bolesnoj deci i onome kome je to stvarno potrebno.I sad pomažemo kad god je neka humanitarna akcija,mališani da ozdrave i budu srećni sa svojim roditeljima.Zdravlje je najveće bogatstvo.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 9:17:56   
bubulence
Nije tema ali moram da kazem, svi smo mi humanitarci... Nedavno je devojka iz nase firme od svega 26god tesko obolela. U roku od par dana smo joj skupili novac za lecenje u inostranstvu. Prvo smo svi potpisali da nam se skine odredjena suma sa plate (2000zaposlenih), firma uplatila jos toliko. Frizeri su radili za dzabe samo se ostavljao prilog za nju, sminkali su na ulici, igrale se utakmice... Udruzenje za zastitu zivotinja dalo sav novac dobijen od opstine, opstina takodje donirala, Djordje David odrzao koncert... Znaci ne treba nama lutrija da budemo humani.... Na zalost, njen zivot se ugasio... Nije izdrzala, ali je sigurno otisla ponosna na svoje sugrađane 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 9:50:04   
vonavoj
Pretuzno bubi. Ja bi kupila kucu i unajmila dozivotnu pomoc oko iste😂😂😂I putovala!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 10:01:52   
emicaa
Zavisi koliko bih dobila,ali kad bi dobila eurolotuza to vec imam plan sta bih i kako 😁.Napravila bih svojim kucu,kupila ovdr stan da ni se nadje a preselila se na neko od grckih ostrva.Otvorila mini hotel sa restoranom u sklopu toga.A onda bih sa svoje tri najdraze ringerajke i kumom na deset_ak dana otisla na maledive 😊



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 10:07:30   
bubulence
Von, posluga se podrazumeva 😂.Emice, a crnci na Maldivima? Masaze? Hladjenje? Sve u ceni 😁? 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 10:16:44   
emicaa
Bubi sve all inclusiv.Tvoje bi bilo samo da uzivas



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 10:29:21   
bubulence


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Bubi sve all inclusiv.Tvoje bi bilo samo da uzivas





Pa haajde kada si navalila... Sto se mora nije tesko 😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta biste uradile sa novcem dobijenim na ...
25.10.2019 10:40:17   
emicaa
Aman cekaj zeno da dobijem 😁

Ja jos nisam ni uplatila listic a ti stigla i do pakovanja 😂

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here