|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
8.11.2010 23:04:30   
Ana RR
Nemam reči..user posted image tužno je što se toj deci na putu do normalnog života isprečila glupava politika i administracija...

Agnes, od srca se nadam da ćeš uspeti u svojoj borbi!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
9.11.2010 15:04:17   
Modessty
Agnes da li imate kontakt sa devojčicama? Da li možete da ih posećujete?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
9.11.2010 16:14:58   
agnes77
IZVORNA PORUKA: Modessty

Agnes da li imate kontakt sa devojčicama? Da li možete da ih posećujete?


Ne, ne baš ništa. Ako uskoro ne završi sve to, ja nemam pojma što če ostati od mene, umorna sam kao da mi je 100 godinauser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
9.11.2010 20:36:02   
Lu
Agnes, nije još svemu kraj...želim vam svu srećuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
9.11.2010 21:23:23   
lanajelena
Janja ne ocajavaj,100% sam sigurna da ce sve biti okuser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
13.12.2010 22:03:50   
agnes77
cao drage moje internacionalne  Ringerajkeuser posted image
mi jos uvjek cekamo, konacno komisija radi (nije radila 5 meseca) ali cekamo da konacno dođe red na nas ... ne zna se dali jos ova ili naredna godina ... kad ima nesto novo opet cu se javiti

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
13.12.2010 22:12:40   
Anoniman
Agnes, drzim ti fige. Ako ima nesto sto jos mozemo da pomognemo.....

(odgovor članu agnes77)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
13.12.2010 22:57:28   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: agnes77

cao drage moje internacionalne  Ringerajkeuser posted image
mi jos uvjek cekamo, konacno komisija radi (nije radila 5 meseca) ali cekamo da konacno dođe red na nas ... ne zna se dali jos ova ili naredna godina ... kad ima nesto novo opet cu se javiti


već znaš draga, svi smo uz vas, navijamo user posted image

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
16.12.2010 11:33:33   
dunja RR
Janja srećan rođendan lepoto i želim te da pobediš u ovoj borbi za pravdu, mislim da je to najlepši poklon koji možeš dobiti za rođendanuser posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
18.12.2010 21:41:38   
agnes77
fala puno user posted image  ... idemo do kraja, jel tako ... sad kad komisija konačno radi oni  imaju novu priču, kao komisija radi prema hronološkom redosledu i zato mi još uvjek nismo na redu ... djevojčice imaju sad 2 godini i 8 meseci ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 10:17:39   
agnes77
nakon 14 dana priča se promjenila, sad treba da se stavi sve podatke u kompjutor ali to još ne radi ... nitko ne zna kada če završiti procedura, može za nekoliko meseci, godini ili nikada ... 

ako bi uradili što su htjeli od nas sad bi deca imeli kod sebe več 8 meseci ali tako možda nikada jih ne dobijemouser posted image




(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 10:28:33   
IVA 11
Tek sam sad procitala ovu vasu pricu i stvarno me dirnula. Vama svaka cast i zelim vam od srca da uspijete i ostvarite se kao roditelj! Drzim fige da se procedura zavrsi, i da drzava pusti da djeca uzivaju! Veliki pozdrav!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:24:41   
agnes77
I da stavim moja poruka i na vaš RR ... Stvarno ne znam što če biti, danas sam saznala za još jedan par iz Slo koji je u isti situaciji, več so jim pokazali dete i sada čekaju novac ... taj par nije odlučio što da uradi pošto znaju za naš slučaj i znaju da ako ne plate neče dobiti bebe. Strašno jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ...

I zaista je tužno što rade ljudi tamo na minsiterstvu, pošto čovjek koji potraži novac je uvjek isti, državen sovjetnik za socialouser posted image user posted image user posted image  jas sam se obratila zaista na sve pisala sam mk ministru, zameniku ministra i premieru što se nam događa ali ništa; obratila sam se na slo ambasado i ministertvo a oni ne mogu ništa ... Svi dobro znaju što zači da Slovenac posvoji u MK ali nitko ništa ne uradiuser posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:32:30   
Anoniman
Agnes ja se i dalje nadam da ce se sve to zavrsiti u vasu korist, i navijam za to user posted image

(odgovor članu agnes77)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:33:13   
SUPER MAMA
Nazalost tako je u Makedoniju.user posted image user posted image
Ranije je vazila poslovica lepa rec i gvozdene vrate otvara,a sada pare otvaraju sve vrate.
Zao mi je Agnes, stvarno.

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:33:47   
Ana RR
Agnes, mogo mi je žao što je sve tako... zaista nemam reči..user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:42:45   
agnes77
Toliko mi je strašno, da su nas u to dovedli putem međunarodni dogovor Slo MK za posvojuvanje ... i tako več na našom centru za socialen rad su nas izvestili o toj mogučnosti, preporučili čovjeka koji je preveo dokumente ect. i sve se krije u ime dogovora ...  i taj dogvoror su uradili da bi sprečili korupcijo etc. ali sad je zapravo dobila pravi sjaj ... nije kao što uradiš nešto ljepo za socialen radnik ili centar ili neki dom , neeee na ministarstvu traže pare od tebe, užas stvarno ... otvoreno te pitajo kako češ uvjeriti komisijo da si najboljiuser posted image   ima samo jedan odgovor zbog kojeg komisija potvrdi predlog centra ....

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:47:22   
SUPER MAMA
izvini sto sma ovako direktna a jel su ti rekli kolko para traze?
Nemoj me svatiti pogresno, posto Makedonci i to znaju da kazu.


(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 21:55:19   
agnes77
ne ne pozvali su nas na ministertsvo kao da nešto nije uredu i da trebamo dođi, kad smo došli čovjek na min.  je rekao da je centar uradio greško pošto nam je  brzo ponudio dete ali da on može da priča sa komisijo, a mi smo ga gledalli naivno ... i šutjeli, i tada je pričao kako komisija je pomalko staromodna i kako čemo je mi ubjediti da smo najbolji ... jas sam mu rekla pa mi smo dobri i pošteni ljude, dali nije to dovoljno i on se je smejao ... moj muž pitao ga je a kako drugi parovi ubjede komisijo, kažite nam ... ali on nije kazao kako ... i to je bilo to ... sve ukupno edan sat maltretiranja ... nekoliko vremena bio je ljubazan, pa zatim se razlutio, pustio nas neke 15 minuta same u kancelariji i otišao da telefonira ... bilo je kao u filmi, strašno

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 22:03:04   
SUPER MAMA
Uh bezobrazlukuser posted image user posted image
Ocigledno je trazio ponudu neku.Bezobrazan.
Recimi dali bi ste igrali na tu kartu da iznesete ovu pricu na Tv-u?
Znam da je jako tesko odluciti se na taj korak ali u isto vreme sam besna jer su svi korumpirani kao i taj gospodin.
jako mi je zao.Molicu boga da stvarno dodjete to devojcice i da budete napokon srecni i oni i vi, svi skupa zajedno.user posted image

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 22:11:11   
agnes77
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Uh bezobrazlukuser posted image user posted image
Ocigledno je trazio ponudu neku.Bezobrazan.
Recimi dali bi ste igrali na tu kartu da iznesete ovu pricu na Tv-u?
Znam da je jako tesko odluciti se na taj korak ali u isto vreme sam besna jer su svi korumpirani kao i taj gospodin.
jako mi je zao.Molicu boga da stvarno dodjete to devojcice i da budete napokon srecni i oni i vi, svi skupa zajedno.user posted image



da to nam je zapravo jedina šansa ... mnogu sum zahvalna rr.mk pošto do sada dobili smo od njih golemo podrško, i se nadam da nakon nove godine nekako dođemo sa tim do kraja i putem tv-a ako treba ...  treba da završi pošto jas stvarno ne znam kako da živimo sa čekanjem ... deca su nam stavili u ruke več u julu 2009, imale su tada godino i nešto ... djeca su romska i sami su kazali da nema šansi da dobije roditelje u MK (zato one su i kandidati za međunarodno posvojuvanje) ... sad imaju 2 godini i 8 meseci i sa svakim danom biče teže da se adaptiraju na novo okolinu i jezik ...

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
28.12.2010 22:39:05   
majathegreat
Žao mi je što nisam ranije pročitala. Imate moju podršku.

< Poruku je uredio majathegreat -- 28.12.2010 22:42:21 >

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
3.6.2011 11:58:05   
lanajelena
Agnes nisi se dugo javljala,šta se dešava?

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
24.6.2011 20:54:33   
agnes77
za žal naša priča nema sretni kraj ...
fala za podrško

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: PETICIJA za međunarodno usvajanje - Inte...
24.6.2011 21:12:56   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: agnes77

za žal naša priča nema sretni kraj ...
fala za podrško


Agnes mila user posted image

Jel to sada konačno ili ima nade da vaša borba ipak ima Happy End?

(odgovor članu agnes77)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here