|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:49:05   
Sneža
Odmah mi sinulo kako bi bilo extra,da mi cure odemo same na jedan vikend,čisto za našu dušu!Jojuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:49:56   
Anoniman
dunja jel 1800 dinara ???? jesam dosadna  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:49:59   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
bilo bi extra!user posted image

Ana napravila sam lepe fotke. Mada nam je dva dana bilo baš oblačno, pa boje nisu onako jake kao kad je sunce.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:52:17   
dunja RR
jeste Lenkice 1800 dinara ali to je bilo prosle godine u ovo vreme tako da je sada sigurno skuplje,..... to je 40km ili ti 20e

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:54:04   
Anoniman
hvala draga Dunja  puno user posted image si
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 14:55:13   
Ana RR
Mod, nadam se da ćemo se videti i pregledati fotke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Mećavnik - oaza mira!
7.4.2009 19:41:29   
lucia
ovo su bas dobre informacije, ja samo kukam za prirodom, bila sam za vikend na palicu, nisam znala da je tako lepo.. preporucjem takodje! za naredne vikende sam bas trazila gde cu i evo bas ste mi dale dobre ideje, i mecavnik i stanisice ima da obidjem! ko god zna nesto ovako autenticno i lepo neka javi. toliko je prelepih mesta u nasoj zemlji a tako malo znamo..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Mećavnik - oaza mira!
9.4.2009 8:43:40   
eugenija
Joj Mod, joj, jojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .. Slike govore sve... Drago mi je da si se lepo provela! Zasluženo!user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Mećavnik - oaza mira!
9.4.2009 8:46:48   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana80

Mod, nadam se da ćemo se videti i pregledati fotke user posted image


Izvolte u moj skromni dom!!!! user posted image
mm i ja imamo samo par desetina hiljada fotki user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here