|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 13:18:18   
Bebilina
Cure nije to ovo sto je Snelle stavila vec ovo KLIK
Moje je dete nosilo i nosi Zoggs, Speedo, ali najvise verujem australijskim proizvodjacima jer imaju najvise standarde kad je zastita od sunca u pitanju.
Ne znam gde ih u Sr ima, ali preko neta se mogu naruciti "od preko". Ovde ih ima u svakom supermarketu i ne znam dete koje ih ne nosi na plazi. Mojoj nije problem da bude u tome makar ostala deca gola hodala (sto ja svejedno i da nije sunca ne dozvoljavam). Ona zna cemu sluzi i razumna je povodom toga user posted image

Tash kad bi imala naslednu auto-imunolosku bolest koze koja se manifestuje kao reakcija na UVA/UVB i nikad ne odlazi, onda bi ti i rak koze i jos stosta bili prioriteti, veruj mi. user posted image Dok god sam ja tu moje dete ce biti informisano da zna rizike. Kad zna sve cinjenice i bude punoletna nek radi sta hoce. I na srecu veliki broj zapadnih drzava je zakonom zabranilo upotrebu solarijuma mladjima od 18god pa do tad i jeste na meni.user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 13:20:32   
Sesilija 83
a gde ima kod nas da se kupi ova zastitna odeca???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 13:21:14   
Snelle
Bebilina, a u kojoj si ti to zemlji?
Ovo je isto kao ono što sam ja postavila, samo je drugi proizvođač.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 13:31:16   
cockic
a majca jer stvarno sintetika kao sto rece tash i meni deluje da pali boze sacuvaj.a moj mali se inace znoji uzas jos to da mu obucem mislim da bi se srusio.ja znam da je sunce uzasno stetno i da vise tog omotaca nema ali za majcu nisam jos cula ovo je prvi put.doduse mi nismo ni bili na moru s njim on je jedino prosle god na zlatiboru malo pocrveneo na faci ali to je jako malo.korostila sam chicco kremu tad za njega(tek kad je pocrveneo jer smo bili krajem maja nisam ocekivala da ce izgoreti,mada planina je isto zeznuta za to sunce) a sad se sve kanim da dodje plata da uzmem mustelu pa da ih mazem oboje.petar mi je uzasno beo a lena i nije toliko.ove god mozda krajem avgusta odemo opet na zlatibor neda nam se more mm je tek nasao posao,pa nema odmor user posted image ali majca stoji da cu je uzeti ako smanji znojenje.ovako on i go je mokar jer stalno trci a kad legne da spava isparava od aktivnosti preko dana.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 13:55:02   
Bebilina
Snelle ne otvara mi tel lepo tu stranicu, ali jeste isto, samo kao ono u Kids/Kids Water Wear.
Svako po svom, moje dete se u tome ne znoji. To je kao kupaci, ona koja joj ja uzmem nisu skroz tesna uz kozu.
A ne verujem da neko ko sam nema problema sa kozom moze da zamisli brigu onog ko zna i ima... Ni mojoj majci nije bilo jasno zasto ne suncam dete jer ona nije trpela bol koji ja jesam... Ne ocekujem da iko razume, ali videcete za par godina kako ce ova odela biti i kod nas. Za sad pitajte bilo kog u Australiji da li ih nose? Oni savrseno dobro znaju sta je danasnje sunce- samo glavobolja...
Tash za tvoju decu postoje i posebna odela za ekceme i osipe. user posted image
Snelle ne pisem javno na forumu odakle sam i to se nece promeniti. Nista licno draga user posted image Ali moja lokacija nema u ovom slucaju nikakve veze sa temom- najmanje razloga da o suncu brinem imam kod kuce, ali i tu je stitim, a i sebe takodje...

< Poruku je uredio Bebilina -- 21.6.2012 13:58:27 >


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 15:22:40   
Snelle
Bebilina, pitala sam te odakle si samo iz razloga što me interesuje gde ovakvu garderobu kupuješ.
A nas toliko ovde ima, da ako se brineš da će neko razotkriti tvoj identitet, nema šanse da se to desi. Pretpostavljam da ne živiš u Srbiji, pa sam zato i pitala. Inače, probudila si mi sad znatiželju pa smišljam gde bi mogla da živiš kad nećeš da otkriješ user posted image   

< Poruku je uredio viking RR -- 21.6.2012 16:27:31 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 22:10:11   
Bebilina
Snelle opet kazem nebitna je lokacija, marke koje sam pomenula se mogu naci u skoro svakoj zemlji na svetu i preko neta naruciti. user posted image Ja ih sama najcesce tako uzimam- veci izbor, povoljnije cene i najlakse (bez lutanja radnjama).user posted image
Viking jel to za cenzuru postova treba posebno zamoliti modove, ili je ta opcija nedostupna nama obicnim smrtnicima? user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 22:48:52   
viking
Svako moze da izmeni svoj post neko kratko vreme po objavljivanju, a modovi mogu uvek da izmene ili obrisu svaki post, po svojoj licnoj proceni. Slobodno zamoli bilo koju od nas a mi cemo proceniti sta moze a sta ne.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Proizvodi za sunce
21.6.2012 22:49:27   
Snelle
Post nije cenzurisan, ja sam je zamolila da obriše jednu moju rečenicu da je ne bi neko pogrešno protumačio user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Proizvodi za sunce
15.4.2013 19:08:02   
Sanchy
I u medjuvremenu da li je neko pronasao kod nas u BGD ovu odecu o kojoj se gore pisalo?I ja imam fobiju da mi ne izgori na suncu ove godine..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Proizvodi za sunce
18.4.2013 8:36:42   
milicicak
Moje dete juce izgorelo na suncu :( namazala sam Sudokrem i izgleda bolje. Svaka preporuka za kremi i proizvode xa suncanje je dobrodosla :) hvala :)

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Proizvodi za sunce
18.4.2013 12:20:47   
isidora88
chicco 50 i mustela 50, probali smo i neku iz dm iz njihove kolekcije, i super je radila posao, faktor 35, nije uopste izgoreo.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Proizvodi za sunce
18.4.2013 18:04:05   
minnica
Mi smo koristili chicco i becutan i UV 50 i 35, oba su bila ok, tj. nije izgorela, a prilično je svetle puti.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Proizvodi za sunce
18.4.2013 21:04:55   
milicicak
Isidora, Minice, hvala na preporukama :) dakle, mustela ili chicco, bekutan ne bih nesto joj nisu odgovarale njihove vlazne maramice...

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Proizvodi za sunce
25.5.2013 16:04:00   
erty
Tih odelaca tj. majci je bilo prošle godine u Intersportu!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:00:42   
isidora88
koja je dobra krema za decu, faktor 50 a da je na fazon prskanja i da nije nivea?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu erty)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:09:52   
Figaro88
Mi koristimo trenutno avon,ali nam je na izmaku pa cemo kupiti niveu najverovatnije.Isidora a sto ti ne bi niveu,zanima me zato sto ne znam ni sama za koju da se odlucim kada ih ima toliko....
Negde sam procitala da ta oznaka-broj(30,50...)oznacava koliko dugo vremenski je neko zasticen sa tom kremnom,a ja sam mislila da oznacava jacinu zastiteuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:15:46   
Maraj
figaro, moras da znas koliko vremenski mozes da budes na suncu a da ne krenes da crvenis. Ako je to 15 minuta, onda broj 15 pomnozis sa zastitnim faktorom koji imas, npr imas faktor 20 puta 15 min to je 300 tj 300 min si zasticena na suncu odnosno 5 sati...

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:22:26   
isidora88
osuo mi se jednom od nivee pa ne bih da rizikujem, kakva je krema top ten?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:26:09   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: isidora88

koja je dobra krema za decu, faktor 50 a da je na fazon prskanja i da nije nivea?


Ja sam klincima za ovo leto uzela Vichy SPF 50. Kupila sam običan losion, ali ima isti takav i u spreju. Isprobano na moru, ja zadovoljna.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:35:29   
Maraj
i ja imam problem sa alergijama top ten i caroten nikako od njih se bas osujem, jedino ne od vichy krema a ove iz dm-a su isto super imaju deciji program, visok faktor plus u spreju ma odlicne su

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:38:50   
Figaro88
Onda uzimamo vichy posto DM nemamo u Lazarevcuuser posted image
Ja se inace ne suncam,kad izlazim pokrivam se sto vise,koza mi je jako bleda i osteljiva,prosli put na moru sam zaboravila da namazem samo onaj deo guze gde sam sedela,i tu sam odmah naravno izgorela,nisam mogla da sedim narednih nedelju dana.Andrea nema kozu na mene,ali opet me strah....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Proizvodi za sunce
24.6.2013 22:39:28   
Ana RR
Ja sam prošle godine Marku koristila Eucerin 25 faktor, baš sam zadovoljna. Ostalo je više od pola ali pšto piše da važi 12m od otvaranja, moram kupiti novu ove godine.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Proizvodi za sunce
25.6.2013 7:40:12   
Lu

IZVORNA PORUKA: milicicak

Moje dete juce izgorelo na suncu :( namazala sam Sudokrem i izgleda bolje. Svaka preporuka za kremi i proizvode xa suncanje je dobrodosla :) hvala :)

Kad se već izgori dobra je krema "kamagel" od kamilice, brzo smiri kožu i nestane crvenilo, isprobano.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Proizvodi za sunce
25.6.2013 7:42:04   
Lu

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja sam prošle godine Marku koristila Eucerin 25 faktor, baš sam zadovoljna. Ostalo je više od pola ali pšto piše da važi 12m od otvaranja, moram kupiti novu ove godine.

Ja koristim dvije sezone taman mi toliko bude.
Ima efekta, ništa joj se ne desi za mjesecc-dva od isteka od otvaranja.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Šta vreme detetovog odlaska u krevet govor...
Pročitajte zabavne pretpostavke o tome, šta vreme kada tvoje dete ide na spavanje, govori o tebi kao roditelju.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here