|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
2.7.2017 11:45:05   
Mariya
Ana,za 12 godina se Nivea puno promenila user posted image uopšte nisu kao kreč, sada su kao mleko za telo. Ja ih volim, ali Lu se pretprošle godine osula od onog dečijeg u spreju, (dala sam ga drugarici, da se ne baci i ona je oduševljena sa njim) pa sam onda otkrila garnier za decu. Za sebe odavno koristim Garnier.
Iskreno, ja ne bih mazala ni sebe a tek decu mešavinom margarina i vazelina. To je super za kožu ali sumnjam da pruža zaštitu user posted image
Emice, kasper user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Proizvodi za sunce
2.7.2017 12:13:24   
Ana RR
Mariya, ja generalno volim niveu i godinama koristim svetlo plavo mleko za telo. Ali nema šanse da opet kupim losion za sunčanje. Verujem da su bolji ali eto, ja sam zlopamtilo user posted image

Ja uvek imam jedan losion u spreju, faktor 25 ili 30, i Carroten tanning oil spf 6 za poslepodnevno sunčanje (mada ga nešto ne viđam u poslednje vreme, kupovala sam ga uvek u Grčkoj ali bude i kod nas).

< Poruku je uredio Ana RR -- 2.7.2017 12:15:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Proizvodi za sunce
2.7.2017 12:18:44   
emicaa
Ja najsigurnija kad Doru namazem niveom 😊
A cime se mazete posle suncanja user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2017 10:24:01   
Zemunka85
Ja samo da podelim svoje iskustvo - pisala sam vam da Saljicem nisam bila zadovoljna.
Ove godine sam, iskreno vise jer je bio ogroman popust uzela Eucerin, mada sam zelela Ladival, al je bio skoro 3 puta skuplji.
Nije mi bas reprezentativna godina, jer sam 7m pa se nisam uopste suncala, koliko me je sunce uhvatilo do plaze i u vodi, a pri tom smo isli od 4-14. Juna a kazu da je Jun bio nikad hladniji, tako da ... ja obicno idem u sred sezone i pecem se 24/7, volim.
Sto se L tice, nije izgorela, mada nzm ni kako bi u tim uslovima, a nije dobila ni one bele fleke kao proslih god, Nzm od cega su bile, ali tada smo se mazali Saljicem. Njeno mleko od SPF50 je jaaako masno, jedva se maze i u vodi ne skida, to mi je ok.
E ali sto se mene tice, iako je moj Eucerin bio faktor 50, i onaj protiv alergije, kao i mleko posle Suncanja tkdj posle alergije i iako se nisam suncala, meni je alergija izbila. Manje doduse, samo po cevanicama je krenula, ali svakako ne mogu reci da sam prepreprezadovoljna.
MM je i pored faktora 50 izgoreo ali bas kao rak, ali taj covek ni malo nije primer, jer nema pigment bukvalno user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2017 11:22:50   
mama Jo
E, da i mene zanima cime da mazem dete posle suncanja? I sta mislite o sebamed kremama za suncanje? Da li ih mazete posle svakog izlazenja iz vode? Mi prvi put idemo sa detetom od dve godine....

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Proizvodi za sunce
3.7.2017 16:53:15   
milicicak
Uzela sam dm-ovu kremu za decu, sf-50 da isprobamo pred more. Za sada sam zadovoljna nema reakcije, lako se razmazuje, nije pocrvenela. Mada sam jos uvek malo skepticna, navikla sam ma gustinu Sebameda :D
Mi se svi na moru uvece prskamo D-Pantenolom.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Proizvodi za sunce
9.7.2017 22:41:49   
dddaca
Ja sam dete uvece mazala Pronasolom, ali nakon par dana joj se pojavio osip, najverovatnije od znoja jer su bile ogromne vrucine ili je mozda bila alergija na sunce. Tad sam prestala sa Pronasolom posto je jako mastan, a nastavila sa Cortinatom i kad se sve smirilo pantenolom. Sad, njena povrsina koze je mala tako da sam mogla da prodjem sa Pantenol kremom, ali vec sledeceg leta cemo morati da smisljamo nesto drugo

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Proizvodi za sunce
9.7.2017 23:53:46   
Ana RR
Pantenol imate u velikom pakovanju sa pumpicom. Ima baš za posle sunčanja. Mislim da je u DM-u.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Proizvodi za sunce
10.7.2017 0:16:17   
dddaca
Za ovu godinu smo zavrsili sa preparatima za posle suncanaj, ali za sledecu cu sigurno to pogledati

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Proizvodi za sunce
20.7.2017 10:59:05   
Anck Su Nmaun
Ove godine koriatili Chicco 50 faktor, za bebca, odlican je!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Proizvodi za sunce
20.7.2017 14:22:14   
dddaca
I mi smo ga koristili prosle godine uz Eucerin 30 i bili smo zadovoljni. Ovog leta Ladival 50 i Eucerin 30 sa mikropigmentima. Ladivalom sam prezadovoljna, mazali se i mi

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2017 0:07:00   
choopa choops
Ne koristimo. Par puta samo u pocetku Cien 30 ili Lirene 50 i sad kad odemo negdje preko dana na plazu (u periodu od 10-15h). Inace nema potrebe.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2017 13:10:04   
Dragce86
Ja imam La Roche Posay mleko faktor 50 i to mi je sjajno! Posle kupanja ne mazem nista, vec samo mleko vise puta u toku dana.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2017 13:11:14   
dddaca
Cula sam za taj Cien da je dobar, ali posto sam se vec naoruzala preparatima pre odlaska na more, bilo mi je besmisleno da kupujem tamo jos. I onako pola nismo potrosili

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2017 13:23:46   
Anck Su Nmaun
Meni ostalo pola od prosle godine i puna od ove, mackali se kao blesavi. ne volim da izgore decaa nikako. Za njih je rano da gore user posted image Cak sam i ja par puta mazala celo jer prvo izgori. Mm po ramenima, odlican je ovaj Chicco
V jedva da je i dobio boju...to se trazi user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Proizvodi za sunce
24.7.2017 23:17:47   
Dragce86
Par mama mi je preporucivalo Chicco-vo mleko za suncanje, isto imaju pozitivne utiske :)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Proizvodi za sunce
12.10.2017 17:49:46   
Dragica Draga
Mi imamo vrlo osetljivu kozu, od mnogih krema smo se osuli 😣
Zato smo konacno dosli do prave, i moja topla.preporuka za La Roche Posay - decija krema za suncanje, veliko pakovanje, odlicna zaista, faktor 50.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Proizvodi za sunce
7.3.2018 9:32:30   
Dora89
Kremu za sunčanje za more, ovako ništa, inače tokom leta uvek smo u kući od 11 do pola 6.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Proizvodi za sunce
7.3.2018 9:38:33   
mama Jo
Osetljivi smo pa pazimo. Na moru sam je mazala sve vreme sa faktorom 50, jako lepo je pocrnela i nije izgorela

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Proizvodi za sunce
28.4.2018 15:06:13   
MimaKos
I mi imamo atopijski pa su nam rekli samo sa mineralnom zastitom, nikako hemijskom.. idem do apotekw da vidim sta ce da mi daju, cula sam da je La Roche super i taman valjda moze od treceg meseca.. i Mustela.. a jadnicak cim ga vidi sunce odmah ga izbije..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2018 13:59:32   
vonavoj
Samo da javim da su kreme za suncanje Sun dance u Dmu na akciji, plus je do 13.5. Akcija na sve 15%..pa se dodatno isplate.
Ja se kunem u njihove kreme, najbolje su..od kad su bebe ih koristimo, a pri tom su obe bele..i mm isto i nikada nisz izgorele,a ceo dan smo na plazi.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2018 14:05:53   
Ana RR
Von, tnx za info. Nisam ih nikad koristila ali verujem da su dobre. Ja volim DM. Počinju pripreme za more user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2018 14:10:03   
vonavoj
Veruj mi..odlicne su. Lako se razmazuju, pa savrsene..mm je beo, pun mladeza..nikad nije izgoreo sa njima..a ranije je goreo..sa bilo kojim..a deca potpuno zasticena.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2018 14:22:56   
Ana RR
Mi imamo dobar ten, ne koristim veću zaštitu od spf 30. Tako mi je i dermatolog rekao. Ja sebi uvek u Grčkoj kupim i ulje koje koristim posle podne i imam super boju user posted image

user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2018 14:43:32   
vonavoj
Ja imam dobar ten,ali deca su bela na mm..sad gledam,krema za bebu sa popustom 322 din.faktor 50.
A inace ja koristim njihov transparentni sprej, faktor 20..extra je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here