|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:21:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Pa može se on zaštititi i faktorom 20 user posted image



Meni kažeš? Ma znaaaam, ovo je sve tako došlo nenadano... mislim leto... skroz me iznenadilo user posted image , a mnogo mi je vruće da odem da kupim nove proizvode, a ne koristim one od prošle godine, ne volim.

Diabla, vodi ga par dana namazanog, preskoči ono najgore od 12-16h, onda smanji faktor... pa polako. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:22:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

A šta mislite jel se od ovoga stvarno brže tamniuser posted image




Ja sam probala isto to Garnierovo, i meni je suuuper! Dal se brže tamni... nemam pojma, ali je jako prijatno.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:23:20   
Diabla
Da! ja sam ga koristila 2005, tj bilo je Niveino, valjda je to to. Ali i dalje sam vjerna maslinovom ulju, domacem. Koza mi je uvijek glatka i zategnuta posle njega. Ali ovo ulje jeste dobro.

IZVORNA PORUKA: Lu RR

A šta mislite jel se od ovoga stvarno brže tamniuser posted image

user posted image


_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:25:00   
Diabla
Hvala Tasho, tako sam i mislila. Neka i on malo pocrni, da ga cure gledajuuser posted image

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:25:58   
Lu
Ma ja sam već dobila boju u solarijuuser posted image
Kupila sam ovo ulje da malo pobronzanimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:27:25   
sneza24
Ja sam juce kupila becutan kremu za suncanje faktor 50 i mleko faktor 30.David ima jako svetao ten,da ne kazem beo pa cu za pocetak koristiti kremu a kad kasnije malo pocrni onda cu mleko.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:33:21   
Nena81
Mi smo pre dve nedelje bili kod dermatologa i PODVUKLA nam je da obavezno deci mazemo seba med sa faktorom 50, imaju osetljivu kozu i veoma svetao ten na mene.
JUce smo bili na onom decjem sajmu na kosutnjaku, iako smo bili namazani sa tim 50 F  ipak nas je malkice sunce dokacilo. A bili smo oko 11h user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:34:48   
Ana RR
Ja prvih par dana koristim mleko, a posle ulje za sunčanje.
Imam svetliji ten, pomalo žućkast, ali brzo pocrnim, i bude baš lepa boja, zlatno smeđa user posted image

Mi smo celo popodne proveli u planiranju letovanja, i još uvek nismo definitivno odlučili gde ćemo user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 22:39:56   
SUPER MAMA
Ja sam prosle godine koristila za Moniku Genere Baby colorito.Faktor 50 i odlican je.Moja mala em beba em je potamnela a nije uopste izgorela u vodi ostaje ne rastvara se.
I ove godine kupila sam i neplaniram da ga menjem.user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 23:42:01   
buhla
Ja koristim Saljicev Pronasol ima sa f20 i f40 i mlem posle suncanja.
ja sam pre 6 godina pocrveeeenlea i koristila sam melem, proslo me je crvenilo posle 2 dana + sam dobila bronzanu boju, od tada samo njega koristim :)
a za Pavla sam kupila Chicco f50, pa sad kad izlazimo malo mu namazem rukice i nogice!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 23:43:49   
gagana83
IZVORNA PORUKA: buhla

Ja koristim Saljicev Pronasol ima sa f20 i f40 i mlem posle suncanja.
ja sam pre 6 godina pocrveeeenlea i koristila sam melem, proslo me je crvenilo posle 2 dana + sam dobila bronzanu boju, od tada samo njega koristim :)
a za Pavla sam kupila Chicco f50, pa sad kad izlazimo malo mu namazem rukice i nogice!



I ja sam za Unu kupila Chicco faktor 50 i Chicco stik za lice.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Proizvodi za sunce
13.6.2010 23:59:37   
sanji

IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: buhla

za Pavla sam kupila Chicco f50, pa sad kad izlazimo malo mu namazem rukice i nogice!



I ja sam za Unu kupila Chicco faktor 50 i Chicco stik za lice.


I ja sam uzela i fenomenalan je! Mi juče bili ceo dan napolju i u bazenčetu i nisu ni malo pocrvenele! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Proizvodi za sunce
14.6.2010 7:24:12   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Cocoa Butter - Kakao Buter
(Theobroma Cacao)

Dugo upotrebljavan u kozmetici da izbriše mrlje, omekša kožu i zategne je tokom i posle trudnoće. Kakao maslac je najbolji ovlaživač kože, ima veliku sposobnost zadržavanja vlage ali istovremeno dopušta koži da diše. U čvrstom je stanju i topi se na temperaturi tela. Prilikom sunčanja podstiče melanin i pomaže bržem tamnjenju kože.

user posted image

Jel ovo Trco?


Lu verovatno, ja sam ga uvek dobijala u ''farmaceutskom'' pakovanju, uvek u čvrstom stanju. Sećam se pre dve godine da mi je mama jedva našla i dala mi nekih 2 meseca pre nego što sam otišla na more (tostavim u frižider), bivši muž je mislio da je kvasac user posted image user posted image user posted image i bacio ga. Dva dana pred more ja krenula da ga rastopim i stavim u bočice - kad nema ga u frižideru. Pitam jel ga bacio, kaže nije. Posle mi je tek priznao, pitam ga ja ''Odakle ti ideja da ja držim kvasac  ufrižideru, kad si ti mene video da mesim?!?!?!'' Mislim da sam tad htela da ga ubijem. Taj farmaceutski se jako teško dobija. Sad sam zaboravila mami da kažem da mi donese user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Proizvodi za sunce
2.7.2010 13:03:03   
viking
IZVORNA PORUKA: SUPER MAMA

Ja unazad vec 5 godiina prvo za sebe a od prosle godine i za Moniku koristim GENERA BABY faktor 30 colorito em stiti em pocrnis odlican je.
Ja sam prezadovoljna.




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Proizvodi za sunce
2.7.2010 14:02:20   
LillyT
Ja sam dobila Eucerin Kids 50, ali nemam pojma da li moze za bebe user posted image nigde ne pise. To sam resila da uvalim mm-u jer gori kao pecenka, ja sam ciganjske sorte.  Iskreno, nemam pojma koji da kupim Lari, valjda ce onaj chicco 0+ biti dobar. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Proizvodi za sunce
2.7.2010 15:47:20   
Mimče
LillyT draga ja odavno za sebe koristim chicco i to onaj od 50  posto imam jako svetao ten i brzo gorim, sa njim nikad nisam izgorela nisam ni puno dobila boju ali tebi to za Laru nije bitno bitno je da dobro stiti

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Proizvodi za sunce
9.7.2010 19:27:05   
afrodita
Kada dete namazete mlekom za suncanje Afrodita kids
faktor 30 bicete toliko sigurni kao da ste mu obukli pancir.
Dobice blago tamnu boju a nece izgoreti, moze da ulazi u vodu
a da ga ne mazete svaki put kada izadje.
Proverenouser posted image

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 22:34:55   
Modessty
ovde u Nišu u svim apotekama prvo nude Eucerin kad pitate za mleko za sunčanje za bebe a on je bre mnogo skup! Nisam od onih što štede na detetu al što je mnogo mnogo je!
I sad ja eto mozgam šta da kupim za bebu koja samo što ne napuni 6 meseci. Do sad mu nismo ništa mazali. POšto idemo u Vrnjačku banju i puno ćemo da šetamo i ići ćemo i na bazen (mora mama malo da pliva user posted image ) ja se sad dvoumim šta da mu kupim?!!! Nivea, Caroten, Chicco... I koj faktor?! Ajde predložite vi iskusne mame!
Afrodita jel može to mleko i za bebe?


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 22:38:11   
Nena81
nama je dermatolog predlozila pod obavezno user posted image seba med sa faktorom 50
e sad dal bi krema il mleko ne znam cena je user posted image user posted image user posted image ovde u bg u apotekama

ja sam jos prosle god jojo mazala sa nivea kids isto je veliki faktor, i mi isto koristimo sa velikim faktorom jer smo beli ki sirko a lako izgorimo
cena je bila oko 650din na akciji


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 22:55:57   
Modessty
ma sa tim Sebamed kremama preteraše!!! Jesu dobre, al su više za one koji imaju problematičnu kožu.
Da lepo imamo jedan ili dva proizvoda na tržištu ja sad ne bi toliko mozgala!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 22:57:59   
Nena81
kao i za sve drugo od kolica do igarcaka
glava me bolela posle prvog porodjaja od mozganja sta je najbolje za moje dete
sad je vec druga prica user posted image



_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:00:35   
Modessty
joj nena ja inače zaista nikad ne koristim te kremice za sunce. Jednom smo samo na moru kupili Caroten i to je sve!
A stvarno su kreme za sunce preskupe! Za te pare mogu detetu da kupim i nešto pametnije user posted image na primer neku zvečku user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:02:10   
choopa choops
Za prve dane na suncu i przenje na plazama smo koristili Chicco kremu SPF50, a kasnije Chicco mlijeko u spreju SPF30. Moja preporuka. Tj. Larina, ja sam isto ciganjske sorte sto neko rece, a ona je sirko kao tata joj user posted image

Jedna poznanica namazala krug oko pupka sa tom kremom i ostalo joj bijelo, a ostatak pocrniouser posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:05:18   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to sam ja uradila u grckoj namazala se sa +50 i nikako da pocrnim 10 dana i nista
sreca pamso bili jos 5 dana bez mazanja pa poneh malo boje kuciuser posted image

mod znam sve je preskupo al marka je marka sta da ti kazem
nama je ovaj nivein za sada ok, seba jeste poskup ohoho


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Proizvodi za sunce
25.7.2010 23:11:31   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Nena81

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

to sam ja uradila u grckoj namazala se sa +50 i nikako da pocrnim 10 dana i nista



user posted image je li bilo ono : jeste vi bili na zimovanju ili ljetovanju? user posted image nema gore sramote nego se vratiti sa mora bijel user posted image user posted image Salim se.

Pa ne znam koliko su gore ove Chicco user posted image Meni se cini da kod nas i nisu bile bas toliko skupe. zaboravila sam, ali mislim oko 5/6 eura sto je opet prihvatljivo kad uporedim da recimo odemo tri puta na kafu ja i mm i potrosimo te pare, zar ne? Uvijek treba gledati stvari sa vedrije strane user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here