|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2019 13:09:54   
bubulence
Mi smo verni nivei. Za decu obavezno, za nas uglavnom. Nikada nije bilo problema a mnoogoo vremena provode na suncu.

One su leti na bazenu sa mm po pola dana, ja ih namazem kada krenu od kuce i to je to. Nikada nisu pocrvenele. Na moru takodje... 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2019 13:41:34   
Sanidej
Nivea je uvek dobar izbor po meni, a isprobala sam dosta preparata za suncanje. Drze se standarda, mleka se dobro razmazuju i predivno mirisu. Treba ih kupovati na akciji jer su digli cene.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2019 14:18:04   
vonavoj
Bubi,probad sundance..moje su bele..mm isto..nikad,ali nikad nisu pocrveneli..a ceo dan smo na plazi..Ja ne volim niveu,na onim testovima se najlosije pokazala..i ona i dove..

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Proizvodi za sunce
11.5.2019 14:32:38   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Nivea je uvek dobar izbor po meni, a isprobala sam dosta preparata za suncanje. Drze se standarda, mleka se dobro razmazuju i predivno mirisu. Treba ih kupovati na akciji jer su digli cene.



I mi koristimo samo Niveu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 10:38:17   
vocicana
Nisam uzimala Mama i baba klub proizvode. Imala sam za dete fantstican Vichy sprej, 50 plus, since je beo kao krpa, nije se desilo da izgori. Mi smo se mackali na moru pre dve godine sa Ladival mlekom 50 plus, ja se manijakalno mazem, jer imam previse mladeza. Videcu za sta cu se odluciti ove godine. Da li je nko probao Garnier Ambre kolekciju za suncanje?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 10:47:24   
vocicana
I samo da dodam, Ladival koji sam kpila tada za letovanje, kupila sam u apoteci na Zlatiboru, istek roka je bio kraj marta, ja sam te preparate koristila znaci 6 meseci kasnije, bez bojazni, zaista nisam primetila da je losijeg kbvaliteta, ti konzervansi defakto malo oslabe, ali smo bili po ceo dan na plazi, nniko nije izgoreo. Mada naglasavam, bilo je septembarsko letovanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 10:56:27   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,probad sundance..moje su bele..mm isto..nikad,ali nikad nisu pocrveneli..a ceo dan smo na plazi..Ja ne volim niveu,na onim testovima se najlosije pokazala..i ona i dove..



Zasto najlosije? Lepo se razmazuje, dobro stiti... Bas cudno... Ko proizvodi sundance? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 11:22:09   
Sanidej
Dm

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 11:38:09   
bubulence
Nemamo dm ovde... Ali pogledacu kada budemo isli u NS


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 12:17:10   
kamičak
Ne dirajte Niveu hehe

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 13:25:40   
Sanidej
Kod mene se dobro pokazala i to mi je najbitnije

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 15:21:26   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bubi,probad sundance..moje su bele..mm isto..nikad,ali nikad nisu pocrveneli..a ceo dan smo na plazi..Ja ne volim niveu,na onim testovima se najlosije pokazala..i ona i dove..



Zasto najlosije? Lepo se razmazuje, dobro stiti... Bas cudno... Ko proizvodi sundance? 


Sastojke koje ima. Po tome.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 17:01:27   
kamičak
U dm su razgrabljeni losioni na akciji

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 17:25:33   
Filadendronka
Ma dopunice zalihe, sad je to zbog onih snizenja. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

U dm su razgrabljeni losioni na akciji



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Proizvodi za sunce
12.5.2019 17:30:05   
Sanidej
Dopunice sigurno, samo po redovnoj ceni!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 9:43:19   
Maraj
Mame da li koristite kreme za suncanje od prosle god ako vam ostanu, a istekao je rok?
Imam par otvorenih. I poprilicno su pune. Vichy je istekao rok. Njime se mackamo mm i ja. Jutos sam mm namazala ruku ,vidim i dalje misrise isto. Ja se mislim da mi to upotrebimo ove godi ako je istekao rok. Mackate li vi kremice,kad im istekne rok?
I imam neku chicco deciju, pojima nemam donkad joj je rok. Ne pise. Mozda je i njoj istekao

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:05:17   
jess021
Maraj, ako je istekao rok ne koristim. Svi smo, porodicno, beli i skloni alergijama, pa stvarno ne smem da rizikujem. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:14:56   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mame da li koristite kreme za suncanje od prosle god ako vam ostanu, a istekao je rok?
Imam par otvorenih. I poprilicno su pune. Vichy je istekao rok. Njime se mackamo mm i ja. Jutos sam mm namazala ruku ,vidim i dalje misrise isto. Ja se mislim da mi to upotrebimo ove godi ako je istekao rok. Mackate li vi kremice,kad im istekne rok?
I imam neku chicco deciju, pojima nemam donkad joj je rok. Ne pise. Mozda je i njoj istekao



Uglavnom ne, ali smo prosle god koristili jer nismo pogledali rok. Tek na kraju leta kada sam sklanjala kozmetiku vidim da je preparatu istekao rok u martu a to vec bio septembar. I to na decijim preparatima... Ali nista im nije bilo, i lepo ih je stitilo od sunca celo leto... 
Ove godine, tj juce sam uzela da probam DMove kreme za suncanje po preporuci nase Von. Deca krecu na plivanje krajem meseca pa javljam kako smo zadovoljni 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:31:43   
Maraj
Pa mene konkretno zanima, sta se desava sa kremicama kada im istekne rok? Mislim, to nije hrana...al.moze li nesto da steti kozi

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:32:33   
pari
U principu ne koristim jer se umanjuje dejstvo. Mozete ti i mm koristiti

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:43:06   
Ana RR
Maraj, ja koristim ako mi ostane od prošle godine, ako je od ranije onda ne.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:54:30   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa mene konkretno zanima, sta se desava sa kremicama kada im istekne rok? Mislim, to nije hrana...al.moze li nesto da steti kozi



Dok sam radila u jednoj drogeriji koja je imala i apoteku pa samim tim i magistre farmacije uzimali smo sve sa isteklim rokom i magistra je tvrdila da sve to može da se koristi najmanje 6 meseci po isteku roka... A vecina preparata i 2 godine nakon isteka. Ja jesam koristila kreme za lice sa isteklom tokom, i par puta mleka za telo. Nikada mi nista nije bilo...  Sve ostalo sam davala mami i one sve to koristi bez problema

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 10:57:37   
pari
Moze ako nije otvoreno. Ja sam dugo radila u kozmetickoj kompaniji i isto koristila sve proizvode sa istekom ali neotvorene

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 13:45:25   
Maraj
Ma ja sam jutros namazala mm sa vichy-jem user posted image
Test je uspeo,nista mu se nije desilo user posted image
Al ne znam, ni sta bi moglo da se desi? Da se osujemo,ili sta?
Kreme su otvorene . Nase, za odrasle.

Jos da dodam...ne razumem,sta moze da se desi "hemiji", kad joj istekne rok. Kao npr prasku za ves,deterdzentu za sudove ... pa tako i kremama za telo?

< Poruku je uredio Maraj -- 10.6.2019 13:47:00 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Proizvodi za sunce
10.6.2019 14:06:13   
dunja RR
Maraj, ja mislim da samo mogu da izgube delimično dejstvo, isto kao i neki lekovi ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.



Click Here