|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
7.7.2019 19:44:05   
vonavoj
Po meni je dovoljno 200ml.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Proizvodi za sunce
7.7.2019 19:46:51   
Rosita
Ja kupila za obojicu po 2 😂



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Proizvodi za sunce
7.7.2019 20:08:57   
milicicak
Rosi, ja sam za 7 dana potrosila 1 sundance 50 i pola 30 za mini bubu. Za bebu sam potrosila pola Sebameda od 50 ali njega manje mazem jer nije toliko na suncu. Zeza me mm da ce da uslika decu kad ih namazem i posalje kompanijama koje proizvode kreme da ih stave na reklamu, ima da im skoci prodaja za 30% minimum😂


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Proizvodi za sunce
7.7.2019 20:13:40   
doramar11
Rosita to onako domacinski :)

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:00:59   
Duškić
Samo se vi razbacujte. Bolje mane ali cesce mazAnje.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:14:43   
milicicak
Ja da ne pominjem da smo nasu 50 sun dance potrosili juce i prvi put se nisam namazala, imam opekotine mm takodje. Ovde sam kupila Avene 50 za nas.


A mazemo se malo i vrlo, vrlo cesto

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:35:33   
doramar11
Mazite se ljudi, zracenje je ogromno, uv indeksi izmedju 9 i 10..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:37:08   
Ana RR
Mili, mi smo pored sundance izgoreli prošle godine što se meni nikad nije desilo. Marko je jedini bio ok. Sad sam kupila carroten family faktro 30 i carroten kids faktor 50. Marko je već crn kao da je bio na moru hahaha mm i ja onako ali imamo podlogu pa se nadam da ćemo biti ok. Čini mi se da je sunce sve jače.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:41:16   
vonavoj
Ana,nije valjda? Mi nikada!Mili,niste izgoreli sa kremom,nego bez?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:42:48   
Ana RR
Von, ja baš nikada ne gorim ali prošle godine i ja i mm. A mazali smo se non stop. Ove godine mm nije hteo ni da čuje za sundance.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:49:53   
vonavoj
Faktor 50?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:55:51   
Ana RR
Da, imali smo i 50 i 30.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:58:35   
vocicana
Ja nisam uzimala Sundance proizvode, mirisu mi na alkohol, defakto zbog efekta hladjenja, odmah izbacujem iz razmatranja. Kupiti Carroten ili sl proizvod ok je, ja cu i Garnier da uzmem, vidim da je jako popularan, bas lepo zenice potamnese oko mene, mislim to je live prenos sa bazena.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 13:59:47   
pari
Garnier je sigurno i pouzdano dobar.Sundance sam ove godine prvi put kupila,onaj 50+ beli, za sad je super i za T i za M

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 14:02:52   
Rosita
Mi smo beli, D ima malo boje, ali tome doprinose i modrice u oderotine ( mirno dete 😁). I nikad ni ne izgledam kao da sam bila na moru.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 14:05:01   
vocicana
E moja Rosi, trebala si mene videti pre dve godine na moru sa malim kada se osugavio i temperatura i antibiotik, ja dobila, naravno! Koleginica kada me je videla, pitala me je, jesi li ti uopste bila na moru???

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 14:06:33   
pari
I ja sam jako bela,a i deca.  M je sad vec lepo pocrneo zahvaljujuci strandu tako da ce na mlru biti super. Ja bih volela noge da mi pocrne da mi se ne vidi celulit 😁

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 14:16:16   
Ana RR
Ja imam super ten i brzo crnim iako ne deluje tako jer sam inače prilično bleda user posted image a Mare je već crn kao ciganče + modrice + ogrebotine + ujedi komaraca user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 14:30:23   
vonavoj
Mi smo vec pocrneli,imamo dobru podlogu..kod kuce sa bazena.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Proizvodi za sunce
8.7.2019 15:19:54   
milicicak
Von, izgoreli smo bez kreme za jedno popodne pod suncobranom. Sundance je odlican, mini buba je po ceo dan u vodi jos uvek je providna ko da na moru nije bila😂


Ja izgleda imam temperaturu...a posla sam i ja sa podlogom na more

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Proizvodi za sunce
21.7.2019 11:21:06   
MimaKos
La Roche Posay je odlican, zadovoljna sam i niveom, i programom iz DM


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Proizvodi za sunce
27.6.2021 18:14:07   
dddaca
Vidim da se ovde nije pisalo vec dve godine. Sta cete koristiti ovog leta za suncanje?
Htela bih i dobru zastitu, ali i da pocrnim. Nivea, Pronasol, Top ten... to mi ne odgovara
Ana, vidim da si koristila Carroten. Da li si bila zadovoljna?
Mama Jo, procitah da ste vi koristili La Roche. Koji? Verujem da dobro stiti, ali me interesuje i da li uspeli da pocrnite. I kako se razmazuje, da li pobeli kad udjes u vodu?

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Proizvodi za sunce
27.6.2021 18:38:29   
Ana RR
Daco, ja sam baš zadovoljna. I za ovu godinu sam se opremila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Proizvodi za sunce
27.6.2021 18:55:36   
mama Jo
Dddaco mi koristimo ovo
user posted image
I to ih non stop mazem, meni je ova krema otkrovenje stvarno. Lepo se razmazuje, ne ostavlja trag nigde. I suoer je jer, iako se mackamo stalno, dobiju bas lepu boju, onako odmah tamnu bez da pocrvene

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Proizvodi za sunce
27.6.2021 18:59:33   
dddaca
Koristila sam i ja Carroten neko vreme, ali onaj obicni, ne familly pack. I pre neki dan pomirisem taj familly i uopste mi ne morise kao onaj sto sam ranije koristila. I sad ne znam da li da ga uzimam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pedijatri otkrili kojih 7 namirnica ne daj...
Dečiji zdravstveni stručnjaci koji imaju decu, podjelili su koju hranu i piće obično drže podalje od svojih domova.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image
Click Here