|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Proizvodi za sunce
18.5.2012 13:40:42   
branki*
o,boze,a ja planirala da bozu mackam samo tako,mislila sam da je sigurnije.on ima svetlu kozu sklonu ekcemimauser posted image
ishleruser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Proizvodi za sunce
18.5.2012 13:46:53   
Anoniman
Imaš Mustelinu kremu sa zaštitnim faktorom baš za kožu sa ekcemom. Nisam probala, samo čula da ima. 

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Proizvodi za sunce
18.5.2012 13:50:35   
branki*
ok,tash.onda od ta tri,jedan cu kupiti,a sad videcu koliko cu da ga mackamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 17:15:57   
ishler
To je mm nasao clanak i ja sam planirala seba med,a sada necemo nistauser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 22:09:43   
Shishica
I ja sam bas o tome pisala ovde negde.. i stvarno nisam pametna sta raditi za dete sem da se lepo skloni sa sunca sto je moguce vise.. i ja bi mazala neko ulje, kao sto je kantarionovo uvece, ne danju jer reaguje nekako sa suncem, ali ne znam da li dete sme da se macka sa uljem? Ako sme sa bebi uljem zasto ne bi moglo i ovim prirodnim? Ha?

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 22:11:44   
branki*
ja sam bozu mazala kantarionovim kad je bio mala beba,dr mi rekla da pokusam zbog ekcema.nije pomoglo,ali nije ni stetilo.a i glavu sam mu mazala maslinovim zbog temenjace.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 22:14:47   
Shishica
E pa odlicno, hvala ti. Da znam da ne brinem. Ostajace mozda fleke pa cu samo malo i to u nekoj bezveze pidzami..

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 22:18:53   
branki*
dobro si me podsetila.i ja cu poneti neko ulje.ponecu i neki preparat za sunce,pa cu videti tamo kako ce se odvijati stvari.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 22:38:14   
Anoniman
A šta je sa melanomom? Kreme možda, mada sumnjam, imaju po koju štetnu supstancu (meni to lično zvuči kao još jedna teorija zavere, poput one za Orbit žvake pa posle pola veka još niko od njih umro nije) a sunčevo zračenje DOKAZANO izaziva rak kože i posebno su pod rizikom deca čija je koža bela i još uvek jako osetljiva... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Proizvodi za sunce
19.5.2012 22:46:07   
Snelle
Oooo, za ove dve godine koliko imam dete, čula sam toliko tih "opasnih" priča, da na njih više ni ne obraćam pažnju, a kamoli da se opterećujem i razmišljam o tome.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Proizvodi za sunce
20.5.2012 21:48:18   
ishler
Kreme za suncanje dokazano imaju sastojke koji sa suncem u kombinaciji izazivaju kancer pa ko voli nek izvoli.
Maslinovo ulje jedino ne steti,i dete ne voditi na najjace sunce napolje.Kupanje sa sesiricemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2012 1:18:25   
Anoniman
Sunce provereno izaziva rak kože, a sa ozonskim rupama nije potrebno najače i ono varljivo je dovoljno za nežnu dečiju kožu. Ja vala svoje do zime ne izvodim bez spf 50 pa u koje god doba dana. Nisam čula ni za jedan konkretan slučaj u svetu da je neko dobio rak od kreme za sunčanje a melanoma od samoga sunca videh dovoljno, mom ocu operisali 2 puta melanom na glavi.

(odgovor članu ishler)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2012 9:13:25   
cockic
ja sam juce bila u apoteci da vidim za mustelu za sunce faktor 50 kaze
mi apotekarka da je ona bez neke hemije cena joj je 1900 a juce oko 1700
kao na nekom popustu.

nisam uzela ali planiram,za sina sam koristila chicco bio je vec veci pa zato a ona mi
je bas mala ali mislim da je ova ok
imaju i za decu do 2 god i od dve razlika je u par stotina dinara.najravno da cu koristiti
za oboje tu koja je za do 2 sta ima veze.mislim da ima nekih 50 ml nisam gledala
najbitniju stvaruser posted image  a to je koliko je ima

mislim da cena te musteline i nije toliko skupa naspram niveine koja je jako losija
a cena je oko 1500 koliko sam ja gledala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Proizvodi za sunce
21.5.2012 9:28:48   
Anoniman
Mi imamo Chicco kremu SPF 50 bila je manje od 700 dinara i skroz je dobra.

(odgovor članu cockic)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 9:40:20   
*Alexx*
Treba mi mleko za suncanje, ali za odrasle. Posto i mm i ja dobijemo alergiju na moru, ja se sve vise tripujem da je to, izmedju ostalog, i od preparata za suncanje. Sta preporucujete da kupim? I da li je bolje uzeti manji faktor (recimo, 30) ili veci (50)?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 10:00:39   
cockic
alexx videla sam ima i seba med,chicco ova nova mada ja nesto nevolim ovu moment kolekciju
mustela je jako dobra ali malo skuplja e sad sve zavisi sta ko hoce.

ja za malog imam i chicco od prosle god i ok je,mozda uzmem tu jednu mustelu pa cu je
koristiti za njih oboje.nisam bas toliko sad luda da kupujem dve kreme.

ali sto i gae kaze ja sam zadovoljna i chiccovom onom starom kolekcijom.skroz je ok.
a i cena joj je super,nego mi je lena mala pa bi uzela mustelu zbog toga.

petar mi je imao godinu dana kad sam stavljala prvu kremu za sunce prosle god na
zlatiboru.mada tek sam je uzela kad je planuo nisam ocekivla u maju da ce onoliko da
plane.mada planina je bas varljiva za to sunce.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 10:01:52   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Treba mi mleko za suncanje, ali za odrasle.


Cockic, hvala, ali mi treba za odrasle user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 10:06:02   
cockic
pa ima koliko znam seba med i za nas,vishy....meni je sve sem niveine kolekcije ok.

ja citam polovicno pitanje videla ti tiker i pomislila da gledas za detenceuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 11:57:57   
branki*
alexx,meni izlazi alergija na sunce,samo na jednom delu,vec sam pisala o tome.apotekarka je preporucila da uzmem eucerin za suncanje,a takodje i eucerin za posle suncanja.kod nas je za neki dan promocija eucerina,pa cu uzeti i za sebe i za bozu.ne verujem da ti alergija izlazi od preparata za suncanje,pre ce biti da je do sunca ili koze,tako mislim.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 12:02:30   
*Alexx*
Joj, svačega sam se načitala poslednjih dana. Jeste da je u pitanju koža, ali neodgovarajući preparati mogu da stimulišu alergiju, kako sam skapirala. Jutros sam malo istraživala, i mislim da ću se prikloniti Eucerinu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 12:05:52   
Anoniman
Samo nemoj da vozis kamion user posted image
klik
Mozda da ti naprave nesto prirodno ?

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 12:08:13   
Anoniman
Luki se prošle godine prvi put u životu pojavila alergija na sunce, i prošle godine sam prvi put uzela Eucerinovo mleko za sunčanje za atopičnu kožu.
Vidiš, to povezivanje mi nije palo na pamet.
Do sada smo uvek koristili Niveu, a ne sećam se šta sam njemu koristila kada je bio baš mali.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 12:09:29   
*Alexx*
Ma ko će da se zaje*** sa tim pravljenjem, ko zna šta će da mi smućkaju user posted image Eucerin i adio za ovu godinu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 12:11:08   
*Alexx*
I zaboravih da napišem, nije loše nakljukati se beta karotenom - pre, za vreme i posle letovanja.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Proizvodi za sunce
4.6.2012 12:13:22   
branki*
sto,manje sanse za alergiju?citala si negde?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here