|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 8:38:50   
nikiteki
Ja nisam dojila decu jer nisam imala dovoljno mleka a imala sam i uvucene bradavice tako da sam morala da se izmuzam u sve tri trudnoće to malo mleka sto sam imala a grudi imam male pa su mi se spustile

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 10:12:21   
amelia
Ja jos uvek dojim grudi su mi mekane kao testouser posted image ala ih opisa user posted image malo su se spustile. Inace pre trudnoce sam imala jako cvrste i lepe grudi sto bi mm reko zrele jabuke sad ka ih gledam pitam se gde su jabuke zasto su mi promeni izgled sam imam kruske a ne volim kruske hocu nazad zrele jabuke user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 11:28:30   
Animsaj9
wivern to za nošenje brusa je meni rekla i patronazna u fazonu ne skidaj ga user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 11:37:28   
MakiJ

IZVORNA PORUKA: amelia

Ja jos uvek dojim grudi su mi mekane kao testouser posted image ala ih opisa user posted image malo su se spustile. Inace pre trudnoce sam imala jako cvrste i lepe grudi sto bi mm reko zrele jabuke sad ka ih gledam pitam se gde su jabuke zasto su mi promeni izgled sam imam kruske a ne volim kruske hocu nazad zrele jabuke user posted image

Joj isto, sta ce tek biti posle druge bebe user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 11:38:15   
Anarunika
Dve krpice koje ova mala razvlači na sve strane! Ali uopšte nemam neku nostalgiju za starim grudima. Nikada nisu bile neke ali su naravno bile čvršće. Šta je tu je ,neka razvlače dokle god hoće a posle ću da vidim šta ću user posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 12:16:24   
Mala Elena
Jesu mi nekako penastije, bolje kad su pune mleka, svi zadovoljni , i mi i bekci ...
Najgore sto ih ne cine misici pa se ne mogu zategnuti...tu samo silikoni pomazu user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 13:48:02   
nikiteki
Ja sam nosila i u trudnoći i posle brus nije mi smetao

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Grudi nakon dojenja
3.3.2016 14:05:14   
Kata90

IZVORNA PORUKA: MakiJ


IZVORNA PORUKA: amelia

Ja jos uvek dojim grudi su mi mekane kao testouser posted image ala ih opisa user posted image malo su se spustile. Inace pre trudnoce sam imala jako cvrste i lepe grudi sto bi mm reko zrele jabuke sad ka ih gledam pitam se gde su jabuke zasto su mi promeni izgled sam imam kruske a ne volim kruske hocu nazad zrele jabuke user posted image

Joj isto, sta ce tek biti posle druge bebe user posted image


isto i kod mene,pita me mm uvek ce biti ovako mekane grudiuser posted image

a ja kao ma neeeece,a jooookuser posted image
bas mi fale ona stare cvrste grudi user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 1:02:11   
Khaleesi
Pre trudnoce su same stojale nije mi trebao brus... U trudnoci si rasle a kada je doslo mleko najveci D grudnjak sam morala da kupim... Kada sam prestala da dojim, nestalo mleko i volumen vratila se na 38 C ali su znatno mekse.. i imam pobeku striju user posted image ali ne zalim ni ja, volim stp sam dojila user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 7:03:15   
branki*
Ja i dalje dojim.grudi su mi sad vece nego pre,ali to je ver zbog mleka.cini mi se da se i jesu malo spustile.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 14:50:39   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Pre trudnoce su same stojale nije mi trebao brus... U trudnoci si rasle a kada je doslo mleko najveci D grudnjak sam morala da kupim... Kada sam prestala da dojim, nestalo mleko i volumen vratila se na 38 C ali su znatno mekse.. i imam pobeku striju user posted image ali ne zalim ni ja, volim stp sam dojila user posted image


E sad posle dva komada dojenja po dve godineuser posted image ...kodva mrtva pacovauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 14:55:14   
dunja RR
MK, do kada si beše dojila noću?
I da li su se uspavljivali na sisi i do kada?

Nemam koga da pitam do tebe, samo ti me možeš razumeti user posted image

Ovaj nema namere da batali sisu, kada god mu ne dam noću u roku od odmah (na kraju mu dam svaki put), probudi celu zdgradu, bez zeze, samo čujem vrata i puštanje vode u WC-ima širom zgrade, jer se sve lepo čuje u 3 ujutru. Zgrada oka ne bi sklopila da mu ne dam sisu.

< Poruku je uredio dunja RR -- 8.3.2016 15:14:33 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 15:12:47   
mama krava
Znam Dunjić....verujem ti...

Ali..tako mora! I ovaj moj se drao, ali šta da radim...

Sa 15 meseci sam mu ukinula tu noćnu, jer sam bila na ivici izdržljivosti, a trebalo je da počnem da radim...i samo mi jedne noći pukao film i nisam mu dala, jer se 5ti put probudio da malo poviče. Drao se kao magarac minimum 45 minuta...suza suzu stiže, ali bila sam odlučila da nema nazad. Onda je posle tih 45 minuta pao mrtav od umora, pošto je bilo nešto oko 3 noću i više se noću nije budio. Zvuči neverovatno, ali tako je bilo...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 15:17:38   
dunja RR
Ništa moraću da prelomim.
Pada mi na pamet da ga pošaljem na 7 dana sa tatom u Bosnu. Ne znam da li bi mogla da isdržim. Čak razmišljam da tih 7 dana, pozovem majstora da stavim PVc U JEDNOJ SOBI, I Okrečim, i da tako okupiram misli. Ali šta ako on opet kada me vidi počne da maše repom i baci se na sisu, i sve bude uzalud. Uh ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 16:15:07   
mama krava
Pa neće baš da te za gušu hvata...

Ovaj moj i sada dodje i kaže: mama oću siku, mojim teee... ja se smejem, ali mu ne dam naravno!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 21:50:42   
Khaleesi
Mama kravo, :-) hehe ja sam stariju odvikla od nocnog sa vodom. Kad pisti gurnem joj flasicu sa vodom ona cucne, vidi nije mleko i nastavi da spava. Mladja mi se ni ne budi samo jednom, oko 4-5 nekad u sedam ujutru tek...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Grudi nakon dojenja
8.3.2016 21:55:15   
Khaleesi
E da, pokazala mi je drugarica neku vezbu za grudi, ispravis se ruke u visini grudi podigne, sake sastavljene i kao da pumpas :-) ne razdvajajuci sake laktovima gore dole, ne znam da li sam ok objasnila ali bas kao da pumpas user posted image i to kao podize grudi... ja radim to ali jos uvek dojim pa nisam sigurna u rezultat user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Grudi nakon dojenja
9.3.2016 8:35:15   
degu
Dunja kod nas je tata preuzeo uspavljivanje i to je tako prošlo. Prvi dan je plakala i došla sam da je utešim, ununala je u rukama, a sutradan je sasvim normalno legla sa tatom. Ne moraš ih slati nigde, samo se izgubi u momentu kad treba da legne. Brzo će prestati i noću da traži. Rešavaj jedno po jedno.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Grudi nakon dojenja
5.4.2016 15:17:58   
marinic
za vreme trudnoce i nakon porodjaja tj za vreme dojenja bujne a nakon toga pocele da vise i izduvale seeeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Grudi nakon dojenja
5.4.2016 15:56:18   
Torbica
Bile su male cvrste a sad su samo male user posted image Ali sam presrecna sto su svo troje sikili preko godine. To im je svrha, nije mi zao. Nasla sam neke dobre italijanske bruseve u Merkatoru pa sem mm kome je to cak i simpaticno, niko ne zna. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Grudi nakon dojenja
7.4.2016 9:07:26   
viktori
Ostale velike ko i u dojenju i trudnoci. Nijedan brus od pre trudnoce mi ne odgovara. N je sisao vise desnu tj posle osmog meseca samo nju pa je ona meksa i opustenija. E sad ako ikada omrsam hihihihi javicu vam kakve su ondak. Ipak imam veliki visak koji je posato sastavni deo mene izgleda. user posted image

< Poruku je uredio viktori -- 7.4.2016 9:08:51 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Grudi nakon dojenja
7.4.2016 16:41:08   
MishMash
Moje su posle dojenja prvog deteta postale kao izduvani baloni. user posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Grudi nakon dojenja
2.7.2016 16:51:15   
Khaleesi
Ja moram da naj=djem neke mackalice da ih ucvrstim user posted image

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Grudi nakon dojenja
2.7.2016 22:47:17   
Anck Su Nmaun
Moram reci da mi grudi nikad lepse nisu izgledale nego sad. Cvrsto stoje kao strele user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Grudi nakon dojenja
2.7.2016 23:42:44   
isidora88
Moje grudi su visece, ostale su dosta vece nego pre trudnoca ali mekane i opustene

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here