|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 14:31:08   
emicaa
ja ne kupujem nista djeci za Vaskrs.Kupim im samo po cokoladnog zeku i to je to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 14:43:20   
Sanjica26 RR
Moji su nama uvek za Vaskrs kupovali nesto od odela. Obicno i ja kupujem nesto od odece, ali ovog puta nisam.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 15:06:17   
mama Jo
Mi ,,sakrijemo" korpicu sa jajima i slatkisima, kao to je doneo zeka 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 16:02:53   
IvanaSK RR
Nista user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 16:15:38   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nista user posted image


Takođe user posted image grozne smo. Dobio je kinder jaja i čokoladu, dosta mu je user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 16:32:18   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mi ,,sakrijemo" korpicu sa jajima i slatkisima, kao to je doneo zeka 😊

Pricam J kako ce joj zeka doneti jaje..na sta ona meni kaze.mama zeka ne nosi jaja,KOKOSKA nosi jajauser posted image
Inace.mi smo od babe i dede uvek dobijaje sakrivena jaja u dvoristu i neku cokoladu,igracku..a moja deca nista..a evo nas kod svekijevaca..kod njih nema ni korindjanja,ni zeke..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 16:35:51   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nista user posted image


Takođe user posted image grozne smo. Dobio je kinder jaja i čokoladu, dosta mu je user posted image

Hahahah pa vi ste show
Meni je naj lepse ono ujutru kad traze po dvoristu gde je zeka ostavio slatkise. To sam i ja kao dete jedva cekala.
Uvek slatkise uzimamo a igracke bas i ne. Mada se sad RR pobrinula za igrackice i uzela sam T dnevnik sa kljucicem to mi je trazila, mada sam to htela svakako da joj kupim pa eto prilike. Mada je rekla znam mama ti si zeka user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 6.4.2018 16:36:45 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 16:57:40   
Ana RR
Ja se sećam da su meni moji, dok smo živeli u Hr, ostavljali korpicu sa jajima i poklonom ispred vrata, ujutru čim se probudim trčim da vidim šta je zeka doneo user posted image
Marko je išao u egg hunt u Kanadi, stvarno je uživao. Ovde nema tih aktivnosti a ni mi nešto to ne potenciramo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 20:10:49   
Sarav
Ove godine ništa ni jauser posted image
Obično kupim neke igračke.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 20:15:31   
madre
Sem velikih kinder jaja ili slatkisa koji simbolizuju uskrs, nista....

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
6.4.2018 20:53:26   
jess021
Mi smo im kupili igracke, zivimo u stanu pa ne mozemo bas da trazimo po dvoristu iako mi je to super.
Stvarno im ne kupujemo nesto igracke i ovo za Uskrs ili Novu Godinu/Bozic mi je skroz prihvatljivo.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
16.5.2018 10:53:42   
mama ivane
Cerka voli da pravimo zajedno kolace u raznim obliima i to je njeno odusevljenje , kupim sinu i njoj po velikog cokoladnog zeku bas da nebude bez icega

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
30.4.2019 11:25:31   
Misha i Ljisha
Mi D ne kupujemo.nista za Uskrs. I sad ona ceka zeku jeltr vec danima jadna. Hahah...i juce mi bili kof mojih ja.napakovala brasna da ponesem sunke ma kojesta. Testa maka i td i td. I kad smo stigli kuvi D ja i P izasli iz kola.i igrali se i sve stvari je mm izvadio. I nesto se mm vratio u kola. U svakom slucaju d nije videla da je mm bionu kuci. I ulazimo a ono kojesta na stolu a ona pocela da cici od srece bio nam jr zeka bio nam je zeka

 Doneo nam brasno da pravimo palacinke 😂 ( ka joj prekjuce bas rekla nemam brasna za palacinke) vidi sta nam je sve doneo. Mm me pogledao u fazonu nase dete nije normalno a onda rekao D da je bas neki koristan zeka doneo sve sto nama treba 😂 i sunke cak

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
30.4.2019 11:51:44   
bubulence
Dobiju sta god pozele, odnosno sto napisu zeki u pismu. Za Uskrs i Bizic ne stedimo kada su igracke u pitanju. Ove god je mladja trazila barbiku sa macom i skuterom. Starija je trazila nesto, meni lici na pacova😂, ona tvrdi da je zec sa kucicom i neznamcim. Zeka uvek razbaca kinder jaja i ostale slatkise po dvoristu a poklon negde dobro sakrije pa onda potraznja traje po pola sata i duze a radost ceo dan


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
30.4.2019 12:31:49   
Filadendronka

Bubulence, svaka cas_t na ideji, prvi put cujem da neko ima takav obicaj. Ne racunam strane filmove . :) 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobiju sta god pozele, odnosno sto napisu zeki u pismu. Za Uskrs i Bizic ne stedimo kada su igracke u pitanju. Ove god je mladja trazila barbiku sa macom i skuterom. Starija je trazila nesto, meni lici na pacova😂, ona tvrdi da je zec sa kucicom i neznamcim. Zeka uvek razbaca kinder jaja i ostale slatkise po dvoristu a poklon negde dobro sakrije pa onda potraznja traje po pola sata i duze a radost ceo dan





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
30.4.2019 18:14:41   
kamičak
Paketice sa coko zekom i jajima

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
11.7.2019 8:14:09   
flamingos
Sada,kada je veća kupujemo joj ono što poželi.Ranije smo joj kupovali igračke,nešto od garderobe.I sada su igračke,izabere.Seçam se nekih zeka,bilo plišanih,ima i interaktivnog zeca,deca ko deca


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
11.7.2019 8:17:46   
Duškić
Pa nista specijalno uglavnom ta cokoladna jaja i zeke.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
11.7.2019 8:34:16   
Sanjica26 RR
Odavno su prosli prazniciuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
11.7.2019 9:39:06   
flamingos
Prošli su,ali traje nagradna igra,ha,ha


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
23.3.2020 17:38:26   
nata11
Mame jel smisljate poklone za Uskrs?

Ja bih ona jaja - tommy eggs, neku knjigu, nesto od odece ( ne znam da li da joj uzmem kupaci jer ce to svakako trebati a ostalo ima), njene omiljene vocne kasice. E sad nasla ideju da sve to stavim u mali bazen pa jos ubacim sarena plasticna jaja. 
Malo ce skuplje izaci ove godine jer sve porucujem on line. 
Sad razmisljam da li sacekati 2 nedelje pa kod kineza pogledati cega ima. A opet nece proci virus do tada 😵






_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
23.3.2020 18:17:02   
princezica1
Nato lepe su ti ideje ali ce pricekati do sledeceg Uskrsa verovatno.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
23.3.2020 19:05:37   
flamingos
Ja sam joj kupila😁Zbog opšte situacije,još dok sam izlazila,u Dexi.co-upakovali joj i eno u regalu,čeka Uskrs❤


(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
23.3.2020 19:13:09   
bubulence
Nato super ti je ideja!Mi cemo ovako: najstarijoj lego i rolere. Mladjoj: lego i ako nadjem lol kombi a da nije 150e (nadam se nekom dobrom snizenju). Bebcu jos ne znam... Garderobe ima tiliko da je miran naredne 2 godine, igracaka isto ima dosta a nista mu još uvek ne privlači pažnju. Mozda onu sveznalicu... I jos neke sitnice

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje prazn...
23.3.2020 19:39:17   
Ana RR
Ne kupujemo poklone za Uskrs sem onih standardnih, korpica sa jajima i slatkišima.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOROSKOP: Kako se slaže tvoj, sa znakom tv...
Može li kompatibilnost znakova zodijaka odrediti odnos majke i deteta? Kažu da su ovo kombinacije koje se najbolje slažu...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image
Click Here