|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
14.4.2022 14:24:58   
Ivanka 75
Ja zato i kazem da mi je Nadja bezlicna, ne znam da postoji tamo. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Survivor
14.4.2022 14:35:43   
dunja RR
Ja htedoh reći Mina je lošija, pogreših u pisanju, ispravila sam sada post :D

< Poruku je uredio dunja RR -- 14.4.2022 14:36:01 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Survivor
14.4.2022 14:37:17   
dunja RR
Ramiz je opet sinoć bio odličan, mene on oduševljava user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Survivor
14.4.2022 14:43:08   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja se kao kroz maglu sećam toga, ali se ne sećam koji je njen pobednički ples. U svakom slučaju njoj je putanja pobeda silazna, ona sada gubi dobijene partije redovno, što uspeva samo onima koji nemaju borbenog duha u sebi, i to se na njoj vidi. Sumeja je puno puta dobila izgubljene partije, a to imaju pobednici, i to je to što fali Nađi. Ali da, lošija je Mina svakako, tako da trebali su onomad Minu da nominuju a na Nađu, sva sreća pa je Kristijan doživeo kvrc u glavi, i pustio Nađu, inače bi ona već uveliko gkedala Survivor iz fotelje.


Sve se slažem.
Ja mislim da je Nađi problem glava.Evo juče, prvu partiju izgubila za dlaku, solidno se pokazala, u drugoj nije uspela ništa da obori. 
A mislim da je i njeno pleme ubija u pojam 😁 Najčešće ona sedi na klupi, a Mina gotovo uvek igra npr.Mina kad gubi - super si bila, malo je falilo i sl. A prema Nađi drugačije, obratite pažnju baš. Možda nije namerno, ne znam.Ali definitivno mislim da Stevan nema prava da je kudi. Balvan jedan pravi😁


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Survivor
14.4.2022 14:45:50   
gagana83
Evo statistike, našla na Tviteru, ne znam koliko je tačna.user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Survivor
14.4.2022 14:48:51   
Ivanka 75
Kako li ljudima padne na pamet da se pozabave ovim stvarima

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Survivor
14.4.2022 14:52:58   
dunja RR
Ni ja ne znam baš koliko je tačna, nikad ne bih rekla da Goran i Milica imaju više pobeda od Stefana.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Survivor
14.4.2022 14:56:50   
gagana83
Dosadno ljudima 😁
Pojma nemam koliko je tačna, moguće za Milicu, jer je najviše puta igrala.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Survivor
14.4.2022 15:23:42   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

A mislim da je i njeno pleme ubija u pojam 😁 Najčešće ona sedi na klupi, a Mina gotovo uvek igra npr.Mina kad gubi - super si bila, malo je falilo i sl. A prema Nađi drugačije, obratite pažnju baš. Možda nije namerno, ne znam.Ali definitivno mislim da Stevan nema prava da je kudi. Balvan jedan pravi😁



Gde si Gagooooo!!!

Slažem se i da, primetila sam ovo, sinoć smo mm i ja baš o tome pričali.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Survivor
14.4.2022 15:53:55   
gagana83
Ančiiii 🥰❤️Evo, navratila posle sto godina 🙂



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Survivor
14.4.2022 17:04:24   
Ana RR
user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Survivor
14.4.2022 17:10:10   
Ivanka 75
Verovatno zato sto je Mina glasna i bucna i tako srece paznju na sebe i zavarava sve okolo da je fajterka. Ali opet, plavi vide da je Mina slab igrac pa je i biraju. A Nadja tiha, neprimetna.

Gagana ❤️Ja sam 3x vracala unazad da vidim kad su ono Milicu iskulirali za pobedu pa se ona naljutila. Jeeedva ulapirah da su ustali sa klupa i otusli. Davno bese, jos Ivona bila. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Survivor
15.4.2022 10:02:24   
dddaca

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ali definitivno mislim da Stevan nema prava da je kudi. Balvan jedan pravi😁



Bas tako. Ako je tacna ona statistika i ako gledamo procente i broj osvojenih/izgubljenih borbi u odnosu na broj ucestvovanja, Nadja je cak za nijansu bolja od Stevana, ajde da bude da su isti. Po tome, Mina ima samo oko 25% osvojenih borbi, dok je Nadja na oko 38%, kao i Stevan. Nije neki uspeh, slazem se, ali opet nije ok to sto je stalno ubijaju u pojam. Sa druge strane Mina je glumica, pa je upitno koliko je i ono navijanje iskreno. Mislim da joj dosta pomaze i to sto je bliska sa Milicom i Masom pa se slepa uz njih

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Survivor
15.4.2022 23:33:44   
Ivanka 75
Mnogo mi je drago sto je Nadja pokazala snagu, i mentalnu i fizicku i prezivela! Mentalno je WOW!
Nije vise nevidljiva 💪

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Survivor
15.4.2022 23:34:19   
Ivanka 75
A tim se postarao za to da ojača! 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Survivor
15.4.2022 23:34:20   
dunja RR
Koja je fora sa ovim Hrvatima, što odustaju u duelu sa Nađom?Ajd Kristijan, ali Hrvoje, hm?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Survivor
15.4.2022 23:37:31   
dunja RR
Ma meni deluje da se Hrvoje žešće za---vao, i odustao, zar nije? I rekoa je plemenu,par minuta pre, vidimo se u Hrvatskoj.

A MIlicu što je prozvao...od starta je provokator pravi.


Nije mi jasno zašto je odustao, jedan od najboljih njihovih takmičara je.


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mnogo mi je drago sto je Nadja pokazala snagu, i mentalnu i fizicku i prezivela! Mentalno je WOW!
Nije vise nevidljiva 💪



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Survivor
15.4.2022 23:54:45   
dunja RR
Hrvatski sajtovi pišu da je odustao - „Hrvoje očito nije shvatio bit Survivora da ovdje opstaju i pobjeđuju samo najbolji. Ovo nije mjesto za ljude koji odustaju. Ovo je mjesto za ljude koji se bore do samog kraja“, poručio je Mario koji je ugasio Hrvojevu baklju, s čime je njegovo poglavlje u 'Survivoru' završeno.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Survivor
16.4.2022 6:36:53   
vonavoj
Nisam gledala sinoc,ko je imao najvise glasova kod nas?


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Survivor
16.4.2022 6:37:17   
vonavoj
Pored Nađe..to sam mislila..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Survivor
16.4.2022 7:34:33   
QueenJ


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pored Nađe..to sam mislila..




1 Jovana i čini mi se 3 Mina, sve ostalo Nađa.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Survivor
16.4.2022 10:48:18   
dunja RR
Meni je iskreno Jovana najlošija u svakom pogledu, sva je bezlična, hvalisava a bez argumenata. Ni u bobama bnije nešto, nekako je nezgrapna. Nigde je nema, ni na terenu ni van njega, uvek neka tugaljiva faca.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Survivor
16.4.2022 10:52:24   
vonavoj
I meni je Jovana fuj..bas tako..

Ps,mnogo me nerviraju ove reklame na Rru.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Survivor
16.4.2022 11:25:35   
Tiziana
Meni u poslednje vreme mnogi od njih nisu simpaticni. Milica mi je bas nevaspitana i sva bahata i prenaglasena, nervira me ono njeno dernjanje i stav ja svima sve kazem. Mislim da je nekada bolje da cuti. Stevan koji nesto pametuje, a realno posle Mine on je najlosiji, ali vrlo ume da komentarise ko je los.Mislim da se Stefan mnogo dobro pripremio za ovaj sou u svakom smislu... I takticki i fizicki. Mina na viku i dreku pokusava da nadomesti to sto je ocajna u igrama, a realno nije joj mesto tamo.  Jovana mi je nevidljiva. Nemam nikakvo misljenje o njoj.. Volela bi na hrvatskoj tv da vidim Survivor da bi stekla utisak o plavima. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Survivor
16.4.2022 12:03:57   
dunja RR
Tizi i ja mislim isto za Stefana, iako navijam za njega i vidim ga kao favorita za pobedu, fali mi nešto kod njega, dok kod plavih Goran je kompletniji, prirodniji, iskreniji, pokaže i emocije, bes, pokajanje, sve što živ čovek i jeste, ali generalno deluje kao vrlo pametan i dobar momak. Mada čini mi se da je zbog toga što je viđen kao favorit, počeo nekima kod plavih da smeta, posebno ženskama, ili grešim? Kod Stefena mi je ta taktika prenaglašena, previše se trudi da ostavi dobar utisak uvek i po svaku cenu, jer i sam oseća da ima velike šanse da bude pobednik.

I dalje nemam pojma da li je samo jedan pobednik u oba plemena, ili će ih biti dva? Pretpostavljam da je ipak samo jedan?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here