|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
24.5.2022 13:41:25   
dunja RR
E Anči nisam to čula, čula sam samo Milicu, u najavi, da priča da je Nevena gurnula, mada ja na onom snimku i ne vidim da je nešto bilo guranja.

Znači i ostali su pričali nešto?


A Milica je inače bila prekjuče na utakmici Partizan-Budućnost, ste videli u vestima? Znači gotov je Survivor, ili je ona izabačena malko ranije, mada mislim da je već gotov, verovatno su se vrnuli kućama.

Javljam ako vidim Vladu ovde, jer on je iz kraja izgleda ;)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Survivor
24.5.2022 13:56:16   
Ivanka 75
Ja nesto kontam, sad ispadaju po dvoje nedeljno, za par nedelja gotovo. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Survivor
24.5.2022 14:02:15   
dunja RR
Da na TV će biti tako, za dve-tri nedelje, a u stvarnosti je možda već gotov, jer mi gledamo sa nekih mesec zakašnjenja, malko manje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Survivor
24.5.2022 14:06:45   
Ivanka 75
11 nedelja, jel tako?
Pocetak snimanja 2. mart a prva emisija 14. mart. Znaci 2 nedelje razmaka, mada oni emisije mogu da oduze.



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Survivor
24.5.2022 14:14:54   
dunja RR
Ne znam baš tačno, samo se sećam da je pre desetak dana (ili manje čak) bila emisija kada je bio Nađin rođendan, a njoj rođendan bio u aprilu, ja tada izračunah nekih 20-ak i više dana razlike.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Survivor
24.5.2022 14:18:36   
Ivanka 75
Znaci propustila sam njen rodjendan.... Sredinom aprila joj rodjendan.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 24.5.2022 14:20:16 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Survivor
24.5.2022 23:51:57   
Ivanka 75
Bes, tuga... Au! 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Survivor
25.5.2022 11:59:57   
Ana RR
Jao bože koja drama sinoć, strašno. Sumeja je namazana samo tako, ovamo govori kako ne bi postupila kao Tena a onda kaže da joj je cilj bio finale. Ja ne razumem te suze zaista, ok skontale su se, ali jbt svi su došli sa istim ciljem. Nevena mi se popela na vrh glave sa plakanjem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Survivor
25.5.2022 13:14:53   
Ivanka 75
Syzdrzavam se da ne komentatisem Sumeju.Isto bi uradila da je na Teninom mestu bila. Proracunata osoba samo tako. Tacno sam znala da ce ovako biti sad pri kraju. A Sumeja nije ocekivala da ce je izglasati, ko da je zasticena vrsta, otuda i ona reakcija. A nije ni ocekivala da ce da izgubi od Nike. 
A Nika faca 😊 Pa sta cu joj ja sad? 😂  A i dalje drzi konopac! 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Survivor
25.5.2022 13:56:04   
Ivanka 75
Tj suzdrzavam se da je komentarisem 😁


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Survivor
25.5.2022 13:57:09   
dunja RR
Sumeja, vala neka je ispala.

Još ono kada je rekla da je Teni, kada se okrenula ka njoj Tena i rekla moraću da glasam za tebe, jer ako to ne uradim idem i ja u duel, i Sumeja joj rekla: Ne moraš, možeš za Niku pa idemo sve tri u duel. Kakav čovek možeš biti da to kažeš? Zašto bi se neko žrtvovao zbog tebe, pritom taj neko nema niti jedan glas za nominaciju? Ma fuj.
Iako mi je i Tena potpuno ne simpatična, ali postupila je kako treba, sve ostalo bi bilo ludilo. Mada možda bi Nika i bila ludak koja bi to uradila, ona igra otvorenih karata. Previše je poštena, nije to baš dobro u današnje vreme, ali mi je ona dokaz da nekad i prolazi to.

< Poruku je uredio dunja RR -- 25.5.2022 13:58:07 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Survivor
25.5.2022 14:28:56   
Ivanka 75
Nika ko neka tinejdzerka user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Survivor
25.5.2022 15:08:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Sumeja, vala neka je ispala.

Još ono kada je rekla da je Teni, kada se okrenula ka njoj Tena i rekla moraću da glasam za tebe, jer ako to ne uradim idem i ja u duel, i Sumeja joj rekla: Ne moraš, možeš za Niku pa idemo sve tri u duel. Kakav čovek možeš biti da to kažeš? Zašto bi se neko žrtvovao zbog tebe, pritom taj neko nema niti jedan glas za nominaciju? Ma fuj.



Daaa neverovatno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Survivor
25.5.2022 16:13:33   
Ivanka 75
Svako sebe stiti, ne znam sto je Sumeja mislila da ce neko njoj bas da ucini. Ako je ocekivala bespogovorno prijateljstvo od Tene, malo se preracunala. Znaju se 2 meseca, nije njoj Tena nista duzna, zasto bi glasala tako da i ona ide u duel i pri tom rizikuje da ispadne a dosla je sa istim ciljem kao i Sumeja, da pobedi.


Psihologija pojedinca na delu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Survivor
25.5.2022 18:18:46   
dunja RR
Baš tako Iv.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Survivor
27.5.2022 22:50:30   
Ivanka 75
Cujete li vi Sumeju? 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Survivor
28.5.2022 0:01:31   
dunja RR
O ne, Vlada 😣

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Survivor
28.5.2022 0:04:59   
dunja RR
Najgore osobe su takce, sujetne, koje na poraz i kritiku postaju zlo.
Meni je od pocetka bila jasna a posebno kada je nominovala Gorana.
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Cujete li vi Sumeju? 






_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Survivor
28.5.2022 0:28:30   
Ivanka 75
Ona ceo Survivor nije shvatipa kao igru do konacnog pobednika. Nije niko tu dosao da bi se njoj ulizivao i samo njoj cinio ustupke. Ima ona jos da uci u zivotu, i daj boze da nauci zivotne vrednosti. Pršti od sujete a bacili je na zemlju uz tresak. 


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Survivor
28.5.2022 16:01:28   
Tiziana
Mi sve vreme pokusavamo da shvatimo zbog cega niko ne glasa za Stevu.Sta je to sto mi ne vidimo, a sto sve njih opcinjava kod njega? 

Meni je zao sto je Vlada izasao. Trebalo je da to bude Stefan. On je namazan, a ima masku finog, dobrog momka.. 

Ali sto mi je drago kako ih je Nadja fino isprozivala na plemenskom-ovo je igra, a oni su svi odrasli, zreli ljudi, razumece ako ih nominujem da nije nista lucno. 

I kako nije dramila tesko mi je, o ne moram nekog da izbacim, nego lepo, otresito- nominujem Stefana.. 
Twitter je goreo sinoc. 
Da, slazem se za Sumi. Zlo. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Survivor
28.5.2022 16:36:27   
dunja RR
Da Tizi, i mi se to pitamo, a plavi su većinom izjavili da Stevu vide kao pobednika u crvenom plemenu. Zašto, pojma nema.

Meni se sada manje gleda, kako je Vlada izašao. Trebao je Stefan, svaki put je glasao Nađu, svaki put. Pored Mine sa dve leve noge.


Steva stalno ponavlja istu priču, ne želim sebe da izgubim ovde, želim da bidem isti kao u spoljnom svetu, da ostanem pri svojim principima. Pa ček bre, kakav si ti čovek onda, u tom spoljnom svetu, a glasaš za Vladu? Za Vladu, koji je toliko bodova doneo tvom timu, a da nije, ti kao kakva baba sa beskorisnom masom "mišića" bi odavno leteo odande.



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mi sve vreme pokusavamo da shvatimo zbog cega niko ne glasa za Stevu.Sta je to sto mi ne vidimo, a sto sve njih opcinjava kod njega? 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Survivor
28.5.2022 16:38:33   
dunja RR
Maša je očajna u poslednje vreme, što u igrama, što zbog svoje opčinjenosti Milicom.
Kad joj vidim onu smorenu facu, ko da nimalo života u njoj nema.
A na početku nije bila takva.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Survivor
28.5.2022 20:32:51   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mi sve vreme pokusavamo da shvatimo zbog cega niko ne glasa za Stevu.Sta je to sto mi ne vidimo, a sto sve njih opcinjava kod njega? 

Meni je zao sto je Vlada izasao. Trebalo je da to bude Stefan. On je namazan, a ima masku finog, dobrog momka.. 

Ali sto mi je drago kako ih je Nadja fino isprozivala na plemenskom-ovo je igra, a oni su svi odrasli, zreli ljudi, razumece ako ih nominujem da nije nista lucno. 

I kako nije dramila tesko mi je, o ne moram nekog da izbacim, nego lepo, otresito- nominujem Stefana.. 
Twitter je goreo sinoc. 
Da, slazem se za Sumi. Zlo. 


Potpisujem svaku reč, pogotovo za Stefana...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Survivor
28.5.2022 20:44:25   
dunja RR
Mene Stefan nervira već neko vreme sa onim komentarima nakon svake igre:
TOP, samo glava, sve su nijanse, ma sve je top, bilo je TOP, samo glava ..pa ljubne prstiće - a govori to i kad neko izgubi, kao pokvarena ploča nekog life coach-a

A Milica - ja sam borac, igrad za tim, uvek dajem maksimum, ja igram na pobedu, ja volim da pobeđujem .. i onda to vrti 4 minuta.

< Poruku je uredio dunja RR -- 28.5.2022 20:45:42 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Survivor
28.5.2022 21:28:17   
Ivanka 75
Do sad su bile igre bez granica, sad krece borba prsa u prsa 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here