|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
25.5.2019 18:01:48   
IvanaSK RR
Filadendronka,mi idemo na vma. Od lekara opšte prakse sam tražila uput za fizijatra (i fizijatar je na vma),tamo smo zakazali i bili u oktobru. Tada nam je fizijatar zakazao kad napuni tri godine. Onda je fizijatar dao recept za radnje koje rade sa vma,da bi mogli besplatno dobiti. Otišla sam u radnju za koju znam da su dve mame uzimale tamo deci obucu,jedna je isto tako preko vma,a druga ima obicno zdravstveno i isla je bez ikakvog uputa i kupovala obucu. Ako budes htela poslacu ti pp radnje,na Dorcolu su. A dezen obuce mozes da biras.
Rosita,mi sinu retko kupujemo patike a da nisu za fudbal. Ne isplati nam se drugačije 😃 naravno,moramo i kopacke,al on trenira sada napolju i ne moze ravne jer se klizu. Svejedno te ravne nosi i na fizicko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
25.5.2019 20:55:11   
Filadendronka
Ivana, hvala ti na informacijama. Mislim da je moj malac i zeznuo stopala bas sa patikama. Do nekih 1.5-2 god smo mu kupovali klasicne bebece modele sa anatomskih uloskom, a onda smo presli na patike ( Adidas i Puma). Samo jos da smislim gde cu sa njim, posto je na pocetku isao u Sokobanjsku kod fizijatra. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
26.8.2019 21:25:54   
nata11
Da li ima neke mame cija je beba rodjena sa stopalima pes varus?

Da li se vremenom ispravimo uz vezbice kod kuce? 

_____________________________





(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
26.8.2019 21:36:01   
dunja RR
Evo mi :)
I Filadendronkin mališa, i od MalogMikija devojče, eto sve smo u 2019. rodile :) Milim da se sredilo kod sve dečice.

Nato, mi smo jedno vreme radili vežbice (jako bolne za nju), nogice su joj baš išle na unutra. Dr Brdar, kažu da je najboji dečiji ortoped, nam je čak rekao da će možda i gips nositi. I u nekom trenutku ja sam primetila da se to skoro pa ispravilo, dr u Sokobansjkoj (fizijatar) rekla ne trebaju vežbe sve je super, a ortoped Bukva u Tiršovoj da ipak radimo na desnoj samo. Radili smo malo i prestali. Menideluje da je sada super sve i kod ortopeda i kod fizijatra imamo kontrolu u septembru, kod ortopeda za deset___ak dana.

Moje iskustvo je da su naš u staru previše naplašili.


IZVORNA PORUKA: nata11

Da li ima neke mame cija je beba rodjena sa stopalima pes varus?

Da li se vremenom ispravimo uz vezbice kod kuce? 



< Poruku je uredio dunja RR -- 26.8.2019 21:41:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
26.8.2019 21:37:19   
dunja RR
Baci pogled na prethodnu stranu, pisale smo tamo, sada videh. Nisam bila sigurna u kojoj temi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
26.8.2019 21:49:49   
nata11
Hocu prelistacu od pocetka, hvala.


Dosta su se ispravile (u stomaku je bila u turskom sedu)  ali se na desnoj jos primecuje. 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
26.8.2019 22:10:19   
dunja RR
Cim primecujes da se ispravlja bice ok.

I M je isto, dugo po izlasku bila u turskom sedu. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
27.8.2019 6:31:38   
Duškić
Ja sam sa cerkicom dosta radila, njoj su bila ka unutra okrenuta kao da ih je spajala..nzm ni sama kako bih objasnila.
Radili, masirali,...posle hodala bosa stalbo i po pesku, po betonu...svud.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
6.9.2019 11:29:14   
dunja RR
Bili smo jutros u Tiršovoj, na kontroli, kod Savinog doktora koji sada prati i M, i kaže da su stopala uredna, klinički, ali mora da prati i dalje, posebno desno. Kada prohoda da se vidi kako tada idu stopala i da li trebaju korektivne cipelice, za sada mu ne deluje da će trebati, ali može da se desi. Kaže da raduckamo vežbe pomalo, mi nismo baš dugo radili, rekla sam mu to.
Rekao nam da podignemo skroz naslon kolica i da je stavljamo da sedi, zar nije to previše, ona ima 6 meseci?
Ne sedi sasmostalno ali puzi, počela je pre nekih mesec dana. Nema šanse da je negde ostavimo, za sekundu se prebaci sa jednog kraja sobe na drugi.
Počela je tek pre neki dan da se diže u kolicima.

Btw, šta je sa Tiršovom, što je zatvoren onaj levi blok??

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
6.9.2019 11:33:12   
dunja RR
I da, ona ne sedi ali mi čudno da tako dobro puzi sa 6m, nekako je rano počela da puzi, ili mi se čini?
Meni je sve ovo novo, jer je S imao kaiševe i kod njega je sv bilo specifično i prilagođeno, sve je kasnije krenulo, pa ne mogu da poredim.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
6.9.2019 11:33:22   
Ana RR
Suzi, pretpostavljam da sad renoviraju taj deo. Zimus su radili sprat pa je sve bilo u prizemlju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Nepravilan hod, ravna stopala
2.10.2022 15:17:22   
Maraj
Pozdrav
Treba mi preporuka za dobre uloške za ravna stopala
L ima 7 god,skroz mu je spušten svod. Ako neko zna da su neki ulošci dobri, molim za preporuku

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here