|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skafander
30.10.2014 9:45:10   
pocahontas
zna li neko gde u ns mogu se pronadju lepi i povoljni skafanderi iz jednog dela za bebe, osim u h&m?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Skafander
30.10.2014 9:50:17   
Peace*
Juče je mm bio u Intersportu, mi tražimo dvodelne, kaže mm da su puni jednodelnih.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Skafander
30.10.2014 10:21:01   
pocahontas
hvala, ici cu da pogledam!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Skafander
3.11.2014 9:37:26   
Peace*
Lukin:

user posted image


Markov:

user posted image


Nije bilo previše izbora. Ovih za 7.000 je bilo ograničeno, a da dodajem još 4.000 po skafanderu da bih birala boju - važi, neću.
U principu sam zadovoljna. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Skafander
3.11.2014 12:34:16   
choopa choops
Odlični su Tasho! Sviđaju mi se baš (ja voliiim boje) user posted image

Mi ih, naravno ove godine nismo kupovali, jer nećemo moć nigdje ići a gledala sam u HR jeftine neke. I prije para dana sestra povede djecu na planinu user posted image Morali smo da skrpimo nešto, M je nosio pantalone od prošle godine, a ona uzela aod sestre jednodjelni. Malao joj je bio kratak, ali srećom nije ni bilo snijega, tek toliko da naprave Snješka Bijelića, pa su im skafanderi poslužili jedino da se ne smrznu. Ipak smo mi primorci user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Skafander
3.11.2014 12:44:40   
Peace*
Mi svi skiajmo. user posted image

Luka ima još rezervne pantalone, malko drečavije zelene nego na jakni, pošto klipan toliko voli da skija, da neće da kaže instruktoru da u se piški, pa se tako omaklo, sva sreća da sam imala rezervno.
Kupili smo mu sad i skijaški veš, i kupili po par čarapa za nas troje, Marko je urastao u Lukin veš i čarape. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Skafander
3.11.2014 12:48:43   
choopa choops
Mi samo znamo da plivamo user posted image user posted image user posted image

Imala sam ja želju da naučim da skijam, ali MM mi je rekao sjedi tu s mirom, d'' izgineš pa kako ću ja sam sa dvoje djece user posted image user posted image

A njih ću sigurno upisat u školu skijanja ako budu imali želje, kad nam to vrijeme dozvoli. A sigurno neće još, možda tek za 2god. user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 3.11.2014 13:02:48 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Skafander
3.11.2014 12:56:05   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Peace*

Lukin:

user posted image


Markov:

user posted image


Nije bilo previše izbora. Ovih za 7.000 je bilo ograničeno, a da dodajem još 4.000 po skafanderu da bih birala boju - važi, neću.
U principu sam zadovoljna. user posted image


Pa ni ovi nisu nimalo jeftini a lepi su...


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Skafander
3.11.2014 13:01:25   
Peace*
Pa nisu, zato nisam ni gledala one skuplje, jer ne treba im skuplje da bi bilo druge boje. I baš me briga dal je 3000 ili 5000 kapljica, kad znam da ni ovi sa 3000 ne propuštaju. Po kijametu ih sigurno neću pustiti na Pančića.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Skafander
3.11.2014 13:10:00   
Mala Elena
Lepi su , pravi deciji ..ne bih se ni ja opterecivala oko toga. Funkcionalni su, dakle dobri su!user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Skafander
22.11.2014 19:17:30   
Mariya
Ja sam uzela za Lu ski pantalone i jaknu u topoli u jednom butiku za 1200 din!!! Posto mi ne skijamo (ja mrzim zimu i hladnocu) koristimo ih svakonevno kad padne sneg, obucem je i znam sigurno da se nece smrznuti u tome. Skafander sam joj kupila u istom tom butiku pre 3 god. za 900 din. njega ce sad H. da nosi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Skafander
22.11.2014 19:36:12   
minnica
I ja Mini treba da kupim ski pantalone. Ove stare su joj okraćale. Ako nađem povoljno komplet sa jaknom, uzeću joj oba.

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Skafander
7.12.2014 12:02:54   
Jeca.V
IZVORNA PORUKA: Peace*

Lukin:

user posted image

Ja se spremam danas do Merkatora po ovaj skafafander,naravno ako ga jos uvek ima.Mada ih ima u katalogu i na popustu su 5hiljada i nesto sa nekim Merkator kuponima.Pace,da li je topao komplet?
I znas li mozda od koje do koje velicine postoji?




< Poruku je uredio Jeca.V -- 7.12.2014 12:04:09 >

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Skafander
8.12.2014 8:58:10   
Peace*
Luka već godinama nosi Etirel skafandere. Topal? Ne znam, nije se žalio da mu je zima, uvek ispod ima onaj veš (uska majca i kao helanke), i onaj skijaški dux, ima i skijaške čarape. Meni je bitno da ne propušta vodu. Jedne godine sam uzela u C&A skafander, izgledao je extra topao, ali šta je vredelo kad mu je veš bio mokar posle sat vremena na snegu jer skafander propušta?
Kad kažem da se nije žalio da mu je zima, to znači da je skijao od 9-15h, uz 2 pauze na toplom, i nije se žalio. Valjda to znači da je topao.
Ne znam od koje veličine idu...

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Jeca.V)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Skafander
19.12.2014 19:12:37   
Jole84
Ženske kako idu veličine u Mendi? Dopao mi se tamo skafander, ali uopšte ne znam koju veličinu da uzmem. Mislila sam da ga nosi sad ovaj period (ok ako joj bude malo veći) ali mi je najbitnije za mart jer tad idemo na zimovanje, dakle tad će da bude 10 meseci. Pretpostavljam da bi najbolje bilo onaj od 12-15 meseci ili pa od 9-12. Imam neke njihove bodiće i štramplice za 9 meseci, a ona ih je nosila sa 5,6 meseci...

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Skafander
22.12.2014 0:35:51   
Azra_
Jole, ne znam da li Menda ima svoj brend???user posted image Nisam u toku. Znam da imaju Kanz, Carters i sl... Kako god bilo, da ne bi nagađala, lepo izmeriš bebu( od ramena do stopica, a može i od temena glavice zbog kape) i sa tom merkom i mernim ˝instrumentom˝ odeš u kupovinu. teško da ćeš omašiti. A obavezno pitaš da li možeš da zameniš. Ako vidiš da joj je knap, uzimaj veći. Ako je po ovome što si pisala, pre će ići veći nego manji broj.

< Poruku je uredio Azra_ -- 22.12.2014 0:36:50 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Skafander
26.12.2014 13:48:13   
Jole84
Azra, lupetam...tako je to kad kuckam i jurim puzačicu user posted image Da u Mendi, brend Oshcosh...Ovih dana je onaj night shoping u Forumu pa ću baš da vidim da li su snizili cenu.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Skafander
25.10.2015 7:48:12   
NadaR
Nisam sigurna ni da cu kupovati skafander ove godine . Proslogodisnji je skoro nov jer je zima bila nikakva pa nije ni bilo potrebe .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Skafander
25.10.2015 7:52:49   
Trcosava
Ani smo uzeli prošle godine veći skafander, tako da će joj biti taman i ove godine user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Skafander
25.10.2015 8:01:14   
branki*
mi bozi ne kupujemo skafander od prosle zime,nosi jaknu,a ako je bas zima ima kao ski pantalone.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Skafander
25.10.2015 8:11:27   
Sanjica26 RR
Teodora ima od svoje starije sestre. A za Sofi jos razmisljano da li da joj kupujemo ili ne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Skafander
25.10.2015 8:16:26   
dijana1*
Vuku sam prosle godine kupila u H&M na snizenju malo veci skafander pa se nadam da ce mu ove godine biti taman. Kostao je oko 7500 a ja ga platila oko 3000. Obozavam snizenjauser posted image
A za Kostu cu jos videti , prvo tesko da cu ga negde i izvoditi pored bebe. Imam Vukov jedan ali mislim da je Kosti velik. Videcu kakva bude zima.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Skafander
26.10.2015 22:42:24   
Mariya
Mi imamo onaj prošlogodišnji od 1300 din. za L a H nasleđuje L-in, tako da smo spremni za zimuuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Skafander
10.11.2015 15:06:08   
bebilule
Treba nam skafander jer cemo uskoro u prvu setnju. Sta mi.preporucujete za novorodjence i koji broj da uzmem? Vidim da ima onih sa nogavicama a i onih kao vrece user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Skafander
10.11.2015 15:15:45   
branki*
Mi imamo sa nogavicama,@ali ja sam to zato jer sam kupila pred prvi rodj,a tad je vec i hodao.ti za svoju bebu,mozda bolje da uzmes kao vrecu,bice ti lakse za oblacenje,jer bebe bas i ne vole dok ih oblacis u skafander.mi smo nas nosili za prvi rodjendan,a posluzio je i za drugu zimu,tad je vec bio knap.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here