|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skafander
18.12.2016 21:48:12   
Mala Elena
Kad je bilo bas hladno preko sam onaj omot za bebe ili cebence na kopcanje, isto mi je bilo malo da bude samo u skafanderu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Skafander
20.12.2016 1:26:23   
dunja RR
Žene, koje su cene skafandera?

Ja danas u jednoj radnjici kupih S rukavice, i nađoh skafander (pantalone i jakna), 3900. Kvalitetan je (deluje mi kvalitetniji od skafandera iz HM ili C&s npr), baš je topao, jakna je i šuškava, i postavljena ispod krznom.. I lep je dezen. Ja razmišljam da uzmem veličinu za narednu godinu, jer će nam trebati zimska jakna, a sada nam ne treba, imamo. Ali nam sada trebaju ski pantalone jer planiramo zimovanje, a njih mogu gore da podesim i dole podvrnem, ako budu velike, a imaću sve i za narednu godinu. Cena mi deluje super, ne znam da idem sutra da uzmem jer su danas dobili svaki broj po jedan komad. Da li je ok da mu uzmem veće pantalone?

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.12.2016 1:27:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Skafander
20.12.2016 9:43:40   
isidora88
Ima na fb na nekom prodajnom profilu skafanderi za 2100 din komplet jakna i pantalone, skroz su ok i bas su debeli.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Skafander
20.12.2016 10:49:41   
emicaa
Dunja mi smo u Njemackoj platili 25 eura,h&m

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Skafander
20.12.2016 11:02:19   
Mala Elena
Dunja, u kojoj radnji si gledala? Trebaju mi kapa , sal i mozda rukavice..Sto ne kupis onda naredne skafander ako ti sada ima jaknu ?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Skafander
20.12.2016 11:59:11   
dunja RR
ME, pa trebaju mi pantalone sada za sneg, a jakna ne. Radnja je na Bulevaru malo ispod Đeram pijace. Imaju, kape, šalove, rukavice, sve redom ..

Žene, ovde su samo jakne po 3-4-5 000, ovakve kakvu sam gledala, tj. što je u kompletu.


Isidora ajde mi pusti link na FB da vidim kako izgleda taj, na pp molim te.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.12.2016 12:00:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Skafander
21.12.2016 1:58:08   
isidora88
Dunja tagovala sam te na fb

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Skafander
21.12.2016 7:55:20   
Mala Elena
Vazi . Pa bila sam ja u Elpidi i u jednoj u pasazu ali ili je sarenilo , kic, ili je komplet kapa plus sal oko 1800-2000.
Da ne skrecem dalje sa teme.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Skafander
21.12.2016 13:00:40   
IvanaSK RR
Evo našeg skafandera
user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Skafander
21.12.2016 13:03:05   
emicaa
Sladak je,kao i Andrea user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Skafander
21.12.2016 13:23:39   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Vazi . Pa bila sam ja u Elpidi i u jednoj u pasazu ali ili je sarenilo , kic, ili je komplet kapa plus sal oko 1800-2000.
Da ne skrecem dalje sa teme.



Ovo nije Elpida, zaboravila sam kako se zove radnja, ali sa strane gde je Đeram pijaca, nekih 50 m ka gradu, na sledećem ćošku.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Skafander
21.12.2016 14:12:59   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: isidora88

Dunja tagovala sam te na fb



Hvala puno, videla sam, svideo i se jedan plavi. Ali mi se čini da su tanji od ovih što sam viela u radnji, moraću još malo da zagledam :)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Skafander
21.12.2016 14:58:24   
Mala Elena
Mozda ti je bolje da mu probas neki u radnji pa uzmes mere pa i ako bi narucivala da znas koju velicinu...hvala za infouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Skafander
13.2.2017 19:02:17   
branki*
bolje sto ga boki nismo kupovali,imala je teget bozin,ali sanse nema da ga obuce.ja joj onda kao da obucem samo termo pantalone,ma nema sile,samo kuka-necu termo,mamoooouser posted image samo bismo bzv bacili pare.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Skafander
4.7.2017 14:38:33   
Dragce86
Mi smo dobili plavi skafander od jednog starijeg bate, kome je postao premali, ali smo ga samo jednom koristili. Nekako mi je lakse da malecku upakujem u omot za bebe ili cebence kad idemo zimi van, nego da mi je kao robot da ne moze nista da mrdne koliko je nepraktican taj skafander. user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Skafander
4.7.2017 15:05:23   
Duškić
Bas je nezgodno kad je mnogo mala.beba. a kasnije super. Ma navuces skafander i u sneg. Super smo iznosili.zimus.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Skafander
4.7.2017 15:15:47   
branki*
Ja nisam cerki kupovala,imala sam od sina,ostao nov,mada je ona svega dva puta ga obukla,ne voli ga nikako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Skafander
9.7.2017 23:40:11   
dddaca
Mi imamo one ski pantalonice, bile su malo vece tako da cemo ih nositi i ove zime

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Skafander
8.3.2018 15:19:40   
Dora89
Za bebu obavezno, a za decu nije neophodno, ali je poželjno kada je sneg,da mogu nesmetano da se bacaju u sneg.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Skafander
18.12.2018 18:07:53   
vonavoj
Uzela.sam T ski pantalone..u second handu,za 150din. Jos prosle godine su mi govorili da ima,i da su dobri za te pare i za nase potrebe..sve kao necu,i ove godine pocne kuma da radi tamo i nadje mi..
user posted image Velicina 140..I M sam uzela skafander..za iste pare..Ko.ima u blizini,neka proset_a..ja ne ulazim inace,ali ima necega sto se moze kupiti.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Skafander
24.2.2019 13:42:09   
Sanidej
Ski pantalone kupljene u Aksi, 2700 din

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Skafander
25.2.2019 11:38:42   
mirana1
Ja sam preko fejsa uzela na akciji 2000.
Veci br.pa mislim da ce moci i iduce godine da nosi.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Skafander
25.2.2019 12:39:01   
Sanidej
Jos nisam narucivala preko facebook-a, iako jesam online. Imate li kontakt pouzdanog prodavca?

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Skafander
7.10.2019 18:16:45   
vonavoj
Ima u lidlu od 10.10. Cini mi se povoljan,imam od prosle godine 86,ali on je vec sad 83cm..mozda 92 da mu uzmem.user posted image Ili mozda ima neko da proda,92? I uzimala bi i ne bi.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Skafander
7.10.2019 18:39:20   
Mirko Svirko
Ja imam jaknu 92. Skafander sam prodala jos prosle godine. Sada smo dobili skafander Kanz i jako je dobar. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here