|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:37:15   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj Veruska hipičkinjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:42:41   
Verus
volim vas drage user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:43:55   
Verus
user posted image e sad ste me rasplakale, bas sam se nesto razmilela!  Jedva cekam da vas vidim, znam eugi da ti verovatno neces moci, bice nam ko malo burence do 23 maja!user posted image
IZVORNA PORUKA: Ana80

IZVORNA PORUKA: eugenija

Joj Veruska hipičkinjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:48:58   
eugenija
Neću moći, dauser posted image I nemaš pojma kako mi je krivo...user posted image
Ali verujem da će biti još prilika!

Ljubac za razmileluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:51:49   
Sneža
razmileluuser posted image user posted image user posted image joj Eugi ma ti si čudouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:59:23   
Mai
Ja sam nova na RR ali dovoljan dokaz koliko je super sto je to jedini formu na koji sam se prijavila i divim se kako se sve drzite zajedno user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 23:00:52   
eugenija
Mai, oseti se ta pozitivna energija zaista odmah, eto živi dokaz si tiuser posted image
Dobro došla, i želim ti ugodan boravak i druženje sa curkamauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Mai)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 23:02:31   
leptir
Drage moje ,bez obzira što vas neznam i nisam u prilici da vas lično upoznam jer živim kod Doboja,znači puno sam udaljena ali mi je ova ringeraja priuštila da se zbližim s vama.I do sad sam znala da nisam jedina koja još nemauser posted image ali vi ste mi jedna sigurnost skim mogu da podijelim svoj problem koji ga nećete zloupotrijebiti kao neko ko mi je blizu.Neznamo se ali iskrenost postoji.Nisam svako veče sa vama jer na poslu dva puta spavam u sedmici ali jedva čekam da dođem kući pa da pročitam šta ima novo.POZDRAV ZA SVEuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 23:04:09   
Sneža
Mai,Leptiruuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu leptir)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 23:06:40   
Mai

IZVORNA PORUKA: eugenija

Mai, oseti se ta pozitivna energija zaista odmah, eto živi dokaz si tiuser posted image
Dobro došla, i želim ti ugodan boravak i druženje sa curkamauser posted image



Stvarno se odmah oseti

Hvala na dobrodoslici !!!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
23.4.2009 9:56:31   
NadaR
Ovdje sam naucila jako puno, dobila jako dobre savjete i razmijenila iskustva user posted image
Zivjela nasa RR user posted image , i neka nas bude jos vise user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mai)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
23.4.2009 10:07:39   
Modessty
Ma stvarno jedini forum na kome ima samo pozitivne energije!!!!user posted image user posted image
Čak i kad pišemo o nekim teškim životnim situacijama sve to nekako deluje lakše

Eugi je to lepo napisala:
Sve je lakše uz RR, sve je lepše uz RR...
Kada imaš negde s nekim da podeliš neku misao, neku želju, titraj.. A ne misliš na vreme i mesto, možeš da to uradiš u svako doba, i da dobiješ povratnu reč...


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
24.4.2009 2:04:40   
Verus
curke drage (tjurkeuser posted image ) ljubi vas razmilela hipichkauser posted image (eugi user posted image )

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
24.4.2009 11:53:18   
NadaR
Ma RR je cudo. Npr , nemam ideju sta bih za rucak, odem na temicu 'sta smo danas pravile' i pokradem idejeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.4.2009 13:13:33   
Sneža
Ja se svaki dan smejem sa vama sve više,RR mi dođe kao dupla tabletica pozitivitusa

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 9:56:49   
Sneža
Volim vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 9:57:37   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 9:58:06   
Anoniman
ti počela ko Ana ...da nas grliš user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 9:58:53   
Sneža
A garant cu se kajati sutra zasto sam vam dala...user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 9:59:31   
Anoniman
poslije .... nema kajanja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 9:59:52   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 10:00:02   
pahulja76
SUPERISKA STE user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 10:00:44   
Sneža
Ma nego neznam koja ce biti tata,morace pasti DNK analizauser posted image  

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 10:00:53   
boje
nikada se nisam osecala ovako prisno sa nekim, a da ga nisam licno poznavala.stvarno vas sve volim jakouser posted image user posted image .
kad god da imam neki problem, dodjem ovde i uvek me doceka neka nasa cura sa divnim savetom i komentarom.
ne bih vas menjala ni za princes krofneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
29.5.2009 10:01:22   
Ana RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here