|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 10:58:18   
Alexis79
Ja sam danas veliki protivnik solarijuma .Ranije nisam bila.

Zaplasio me je moj lekar onkolog koji mi je operisao dojku(srecom bilo je dobrocudno).

A bas volim kad pocrnim.Na moru sam najnamazanija na plazi i suncam se i pazim se.
I ne mislim da je solarijum opasniji od sunca.
Ali ovaj doktor mi je 300 cuda napricao i vise od 3 godine u solarijum no-no.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 11:45:24   
Rivana
Ja nikad nisam isla u solarijum a sad me nesto uhvatilo ide mi se, al kad procita sta si napisala, hmmmm...mislim da necu, a sta ti je dr rekao?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 11:58:15   
pepino
Alexis sta ti je tacno rekao?
Ja isto imam 2 fibroadenoma u desnoj dojci,i od skoro jedan mali u lijevoj,redovno idem na preglede-ultrazvuk i isto moja dr. mi je jos davno rekla da ne idem,kao nema potrebe da idem,ali mi nije nista konkretno rekla!?user posted image
Ja idem vec mjesec ipo dana 1 ili 2 puta sedmicno u solarijum,evo upravo hocu sad da iskoristim pauzu da trknema malo da se osuncam!
Mogu ti reci da me strah,ali sad ako prestanem isprace mi se i ovo sto sam dobila boje,a dzaba sam onda isla i dala toliki novac pa sve kontam da odem jos samo par puta!?user posted image
Imam drugaricu u Zrenjaninu koja je izvadila jedan fibroadenom,ima i u drugoj dojci,ali je isla redovno,jos je ona i pretjerivala,imala je jako tamnu boji,pitala je dr. oni su joj uglavnom rekli da smije ici,da to ne raste od solarijuma,al 100 ljudi,100 cudi!Aj sad znaj sta je pametno!?user posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 12:29:44   
bonita
I ja sam bela kao sir, i krenula sam u solarijum.Isla vec 5 puta,ali u one najslabije,i poslednji put se predjem, pa odem u malo jaci i ispecem se za samo 10min,iako sam vec imala podlogu.
Ali skola za drugi put, treba da koristim samo najslabije.
Inace i ja sam imala te cvorice,sada imam jedan ispod pazuha,ali mi niko od lekara nije rekao ni smem ni ne smemuser posted image .

Mada smatram,oni su se pojavili i pre nego sto sam isla u solarijum,tako da mislim,da to nema puno veze.
Naravno,nije zdravo,ali sta je danas zdravo,cak i hrana sto jedemo.
Ali sve sto je umereno,po meni je ok.
Tako da ja planiram i dalje iciuser posted image


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 12:52:27   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Evo ja sam 3 dana na suncu , pijem kafu u dvorištu , čeprkam oko cveća... imam boju kao da sam minimum 5 puta bila u solarijumu! user posted image

Sećam se da sam jedne godine izašla na ispit u junskom roku svi su mislili da sam bila na moru ! user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 14:33:20   
pepino
Bonita ja kad procitam sta vi kazete utjesim se pa kazem ajd jos samo koji put cu,al imam strah,al nek bude sta bude!Ne mogu da se gledam opet onako bijelu kao sto sam bila prosle godine,dok sam cuvala trudnocu u bolnici svi su mislili da nemam kapi krvi u sebi,a na ulici,u prodavnici ako ne stavim puder odma pitaju sta mi je,sto sam tako blijeda,da nisam bolesna??user posted image
A mora i koza malo da mi dise,ne volim da se moram svaki dan mazati puderom,bojim se da mi ne upropasti lice!
 Kali blago tebi!Sta ces kad si valjato dijete!user posted image Ma meni je muz stalno trubio i jos trubi suncaj se kod kuce,na balkonu,itd....
Ja probam,al ma kakav,dobijem ama bas malo,i ne primjeti se,nemam bas neke uslove da se suncam kod kuce,a radje bi to nego solarijum,i jos je dzabana!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 14:34:57   
pepino
I da  Kali to je i do tena,do pigmenta,neko brzo primi boju,ja ne,treba mi jako puno,a isto mi se brzo ispere!user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 14:35:18   
bebironcic
Nisam bila nikad u solarijum jer nemam potrebu za tim.Dovoljno mi je par dana da budem po dvoristu i dobijem boju!user posted image Takav mi je ten,tamnijiuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 14:37:38   
pepino
Blago tebi bebironcic!!!user posted image user posted image user posted image
Jos mi djelujes onako plava sva njezna,svijetla,svijetlog tena!!!!user posted image
Eto pogrijesila sam!user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 14:38:58   
bebironcic
Hvala Pepino,ali nemam svetao ten!Ali nisam bas ko crnceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 14:40:55   
pepino
Pa to i ja volim,ne idem u solarijum da budem bas crna,vec samo malo da dobijem bojice,da ne budem bijela kao krec!
Da mogu stavila bi vam slike sa svadbe pa da vidite kako sam imala malo bojice,ali je bilo fino!user posted image

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 19:00:18   
Alexis79
IZVORNA PORUKA: pepino

Alexis sta ti je tacno rekao?
Ja isto imam 2 fibroadenoma u desnoj dojci,i od skoro jedan mali u lijevoj,redovno idem na preglede-ultrazvuk i isto moja dr. mi je jos davno rekla da ne idem,kao nema potrebe da idem,ali mi nije nista konkretno rekla!?user posted image
Ja idem vec mjesec ipo dana 1 ili 2 puta sedmicno u solarijum,evo upravo hocu sad da iskoristim pauzu da trknema malo da se osuncam!
Mogu ti reci da me strah,ali sad ako prestanem isprace mi se i ovo sto sam dobila boje,a dzaba sam onda isla i dala toliki novac pa sve kontam da odem jos samo par puta!?user posted image
Imam drugaricu u Zrenjaninu koja je izvadila jedan fibroadenom,ima i u drugoj dojci,ali je isla redovno,jos je ona i pretjerivala,imala je jako tamnu boji,pitala je dr. oni su joj uglavnom rekli da smije ici,da to ne raste od solarijuma,al 100 ljudi,100 cudi!Aj sad znaj sta je pametno!?user posted image



I ja sam imala 2 fibroadenoma u desnoj dojci koji su praceni 4-5 god,ali sam stvarno bila time opterecena.Ovog onkologa u Kg su mi preporucili i ja odem kod njega a ono sa svezom bojom iz solarijuma.To je prvo sto me je pitao.
U fazonu koristis solarijum?On mi je onda rekao da ne bi trebalo i zbog tih promena na dojci a i inace kako nije zdravo.

Realno on je onkolog i po njemu je to sigurno pogresno jer verovatno vidja sve i svasta.Predlozio mi je da ako mogu smanjim koriscenje solarijuma i da koristim zastitu visokog faktora dok sam na suncu.
Ja sam inace i puna mladeza tako da verovatno i zbog toga.

Mislim da bi trebalo za takve neke stvari konsultovati  dermatologa.
A toliki broj ljudi u svetu i kod nas koristi solarijum bez nekih posledica.

Ja licno vise ne.Umereno se suncam i mazuljam se kremicama po ceo dan.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 19:05:42   
pepino
Hvala Alexis!!!!user posted image
I ja imam puno benova,mladeza,kako god,i nisam ih jos ispitala,namjeravamo ja i suprug otici kod dermatologa,posto i on ima puno,al dok dodje to na red,a sad cu ici jos malo,necu pretjerivati!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:15:03   
eni26
Solarijum- veliko NEEEEEEEE!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:18:50   
pepino
Zar i ti Eni????user posted image
Jos ja kad sam gledala tvoje slike reko Eni ide u solarijum i to dostaaaa
Zbog boje tvoje koze

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:22:08   
Nana*
Pepino ja bila juce user posted image uuu bas mi je prijalo, napolju hladno, kisa lije vec danima user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:23:16   
pepino
A ja danas,18 min.!user posted image user posted image user posted image
Sva sam mokra bila,al sam se ugrijala!user posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:26:51   
Nana*
user posted image
Nista draga nije zdravo. Ja stvarno ne idem cesto, ne preterujem ali volim lepu boju. Nisam imala nikad problema, malo mi je koza suvlja al inace sve ok.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:28:25   
cipiripi
Ja sam isla ranije...ne idem 3 godine sigurno...
Poiskakali su mi neki ravni mladezi i tad sam se uplasila...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:29:26   
pepino
Ma znam i nije mi svejedno,malo se zabrinem,al sto kazu nek ide zivot...!!!!!user posted image
Mozda cu se jednog dana zbog ovog kajati!!!user posted image
Ni ja ne pretjerujem i meni je suvlja koza,noge mi se perutaju!user posted image
Vec sam gore napisala razloge zbog kojih idem i kakva sam kao krec ako se malo ne osuncam!

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:36:24   
eni26
Suncanje od 5 dana i takva sam! user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:37:08   
eni26

IZVORNA PORUKA: pepino

Zar i ti Eni????user posted image
Jos ja kad sam gledala tvoje slike reko Eni ide u solarijum i to dostaaaa
Zbog boje tvoje koze

Suncanje od 5 dana i takva sam!user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:38:15   
Nana*
Ma znam, pisala sam ti u pp da i meni radi savest i svega sam svesna. Procitala sam sve zivo o Solarijumima, a i Suncu user posted image

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:40:40   
ksenija81
Valjda jedina stvar oko koje se ne opterecujem u zivotu. U solarijum idem 1 u dve god, a volim da se suncam u bastici uz kafu. Ne mislim da li je dobro ili nije. Uzivamuser posted image

(odgovor članu Nana*)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Solarijum:)
6.5.2010 22:45:37   
Nana*
user posted image Ksendzi svaka cast. I ja volim, solarijum za podlogu uglavnom Ergo par puta za pigmente i ostalo na sunce.

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Torbe M&M - unikat u originalnosti
Reč, dve o tome kako nas mašta i kreativnost ispune i donesu satisfakciju... Predstavljamo vam umetničku radionicu Torbe...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here